הסבה מקצועית- התלבטות

dafi21

New member
הסבה מקצועית- התלבטות

שלום לכם, אולי כאן אוכל לקבל קצת הכוונה... אז ככה, אני בחורה בת 26, יש לי תואר ראשון בכלכלה ואני עובדת בתחום כבר כמה שנים. אני ממש לא מתחברת לתחום ולא אוהבת את התחום, הלכתי ללמוד כלכלה בשביל התואר כמו שאומרים. אני מאוד אוהבת את תחום התיירות (גם יצא לי לעבוד בעבר בתחום), אני יודעת שפות, מאוד אוהבת לארגן טיולים ואוהבת לעבוד עם אנשים. חשבתי על קורס סוכן נסעות אבל אני ממש מתלבטת כיוון שאין הרבה עבודה, המשכורת נמוכה ובנוסף נורא כואב שלמדתי לתואר 3 שנים ובסוף מה? השאלה היא אם יש עוד דברים בתחום שאולי לא חשבתי עליהם או אם אכנס נניח לחברה כמו איסתא בתור סוכנת יהיה לי לאן להתקדם בגלל התואר? אודה מאוד לעזרה המשך יום נעים:)

תשובה תחום הכלכלה הוא תחום שגם בו, בעיקר למתחילים,המשכורות נמוכות (כלכלה הוא תואר כללי, צריך כמובן ללמוד מקצוע או להתמחות בתחום מסוים על מנת לעבוד). בכל מקרה, אצלך ברור מה את רוצה לעשות ומה שמרתיע אותך זה עניין מציאת העבודה והמשכורת לאחר קורס מדריכי נסיעות. אני מציע לך בשלב ראשון לשלב בין שני הדברים. תמשיכי בעבודתך ובמקביל תעשי קורס של סוכני נסיעות ותגבירי את היכולות שלך בתחום הזה. את יכולה לעבוד כעצמאית לאחר סיום הקורס ולעשות זאת בצורה הדרגתית. התואר הראשון שעשית לא נעשה לחינם-הוא מספק לך פרנסה בתקופת השינוי והוא צייד אותך בכלים שיעזרו לך בהמשך החיים גם אם לא תעסקי בכלכלה.

למעלה