הסוד כדרך חיים...

freckles83

New member
הסוד כדרך חיים...

ומאחר כי מזמן לא עשיתי שום דבר בנושא הכרת תודה- וקצת רואים:) אני רוצה להגיד תודה על כל מה שיש לי העבודה הנפלאה שלא מזמן התקבלתי אליה, הבוסית המהממת , והבחורה הנפלאה והחמה שאיתה אני עובדת ההזדמנויות הנפלאות שאליהן אני מצליחה להגיע בעבודה והעובדה שאני יכולה להתקדם מהר ושאעשה זאת אני מודה על הדירה הנפלאה ועל השותפה המקסימה שיש לי על העובדה שאני ממוקמת במקום מדהים על הזוגיו ת שעומדת ליפול בחלקי בכל רגע נתון ועל העיניים שלי והאזניים שבזכותם שוב ראיתי את הסרט המדהים הזה- הסוד! מודה על כל מה שיש לי בחיים על המשפחה והחברים ובעיקר לעצמי שאפשרתי להכל לקרות. ולהמשיך לקרות.:)

מצטרפת ../images/Emo140.gif

אני רוצה לומר תודה על כל החברים המדהימים והנפלאים שלי, על העבודה הטובה שלי ועל דרך הניהול בה, על ידידי הטוב שאוהב ותומך לאורך כל הדרך ועל הזוגיות הקסומה שהחלה לא מזמן עם אחיו, על הציון הגבוה שיש בפסיכומטרי, על ההורים הנפלאים שאוהבים ונותנים לי עזרה אינסופית, על החיוך הגדול שלא יורד מפני, על האושר הגדול שממלא את ליבי בכל רגע מחדש, על השמש שמחייכת ועוטפת אותי בחום ואהבה כל בוקר, תודה לגולשת מעלי שנותנת לי את ההזדמנות לומר את כל זה,
תודה על הכל, ותודה שאני מגשימה את עצמי בכל יום מחדש!
שיהיה לילה דבש וקסום לכולם, באהבה גדולה מיכל

למעלה