הסוד

הסוד

שלום.. אני ראיתי את הסרט הסוד ואני מאוד מאמינה בזה... אני מאוהבת במישהו המון זמן הוא לא יוצא לי מהראש ואני רוצה להיות איתו. הקטע שנכון לעכשיו יש לו חברה ואני כל הזמן חושבת עלינו שאנחנו ביחד....האם זה באמת עובד? ועוד שאלה. אני לא מפסיקה לחשוב בזמן האחרון על דברים רעים שהוא עשה לי ומחשבות לא טובות...איך נגמלים מזה? זה קשה לי.... האם הסוד ומחשבות יכולות להתגשם גם אם יש לו חברה עכשיו...?

scorpion86

New member
יצירה ספציפית קשה יותר להשיג

ככל שתהיי יותר ספציפית (מבחינת הצורה) בבקשה שלך, כך ייקח ליקום יותר זמן (אם בכלל) לשלוח אלייך את מבוקשך. אם את אומרת "אני רוצה את האדם הספציפי הזה" זה קשה מפני שהאדם הזה אולי לא רוצה. ואת לא יכולה ליצור שום דבר עבור אדם אחר. זה חוק: כל היצירות שלך הם על עצמך בלבד, אלא אם כן הם מדרדרות לכישוף שחור, שהוא הרסני. הבשורה הטובה היא שאת לא חייבת לעשות את זה. למה שתרצי אדם ספציפי? קחי את התכונות שלו שאת אוהבת, ותבקשי אדם אחר עם אותם תכונות. "אני מבקשת גבר עם התכונות הבאות..." ורצוי שיהיו תכונות מהותיות, ולא משהו כמו: "גבר בן 25 רווק גר בחיפה רחוב הרצל.." או משהו כזה בקשר לשאלה השנייה.. את בהחלט יכולה לשחרר אותו, וקוראים לתהליך הזה "סליחה". אבל זה תהליך.. אין הוראות ספציפיות. אם תכתבי מה את מרגישה כלפיו ומה את חושבת עליו, אז אני אנסה לעזור. יש גם את פורום "העבודה" של ביירון קייטי שמתייחס בדיוק למצבים כאלה

שלום

אני מאוהבת בו אני לא מוצאת את עצמי בלעדיו..הוא באמת בנאדם מקסים הוא דואג תומך ואכפת לו ויש לו לב מדהים... מקווה זה יעזור..

למעלה