הסכם עמלות עם סוכנות

banji

New member
הסכם עמלות עם סוכנות

שלום למנהל הפורום בעוד חודש אקבל רשיון סוכן ביטוח חיים מתמחה אבקשך אם ניתן כמובן להדריך אותי כיצד לעשות הסכם עם סוכנות ביטוח : מה צריך להיות כתוב בנושא העמלות האם לפי ספר עמלות החברה בלבד ? האם ניתן לדרוש תוספות לסוכן מתחיל בגין הנפח שאביא לאותה סוכנות אם יש מקום לפרט נקודות חשובות אודה לכם מאד עופר

עופר

New member
הסכם עמלות עם סוכן מתחיל

התשובה נחלקת למספר חלקים 1. ישנן דרישות בסיסיות של חוק חוזה הביטוח לגבי הסכם התקשרות לתווך בעסקי ביטוח : וודא שהחוזה שלך עומד בדרישות האלה . 2. עמלות : המצב נכון להרגע שמה שיחתימו אותך טוב עד 31.3.2001 כי אז עומדות לצאת תכניות חדשות : בכל אופן בחוזה שלך אתה צריך לוודא שהתיקים / לקוחות הם שלך , שיפתח לך מספר סוכן בכל אחת מהחברות שאתה תעביר לה פוליסות , מספר סוכן שיזהה אותך - גם אם שם הסוכנות ניזכר בו , לדוגמא אני עובד עם המגן באמצעות סוכנות הביטוח אגוז : השם שלי בהמגן הוא ``עופר צינורי -אגוז `` או ``אגוז -עופר צינורי `` ויש לי מס` חשבון נפרד לגמרי מהסוכנות יש את העמלות בספר/ חוברת של חברת ביטוח , הסוכנות מתקיימת מההפרש בין העמלות בספר לבין העמלות היותר גבוהות שמלשמים לה מחברת הביטוח עבור יותר תפוקה , היא מתחילה כעקרון ברמה הגבוהה ביותר ומקבלת בנוסף עמלות על הוצאות משרד ועוד , זה לגיטמי אם הם נותנים לך שרותי משרד , מיקום וכדומה שכם אתה היית אמור להוציא כל זאת מכיסך לא? אבל בדוק מה קורה במקרים הבאים שכן כאן טמונה הסכנה : א. אם תעמוד ביעדי מכירות מה יהיו עמלותיך , אם הן תעלנה על כל המכיארות או לפי המדרגות ב. מה קורה במקרה של ביטול פוליסה ? לעיתים חברת הביטוח או הסוכנות לוקחת את כל העמלה ששולמה בחזרה . אל תמהר לחתום !!! קרא את ההסכם לאט לאט , ומה שאתה לא מבין , סימן שהוא לא ברור גם לאחר , בקש הבהרות בכתב . בכל אופן תוכל לפנות אלי בדוא``ל לגבי השאלות .

למעלה