הסעות מגבעתיים לבית של תמר-זה עזר|ת

dginat

New member
הסעות מגבעתיים לבית של תמר-זה עזר|ת

ברצוני לבשר לכם שביום א' קיבלתי הודעה מאורה, המזכירה בבית של תמר - שפיים שהעיריה אישרה לנו את ההסעות לבית של תמר. שוחחתי עם האחראית על ההסעות בעיריה והיא אישרה לה שאכן ההסעות אושרו. מכתב רישמי לא קיבלנו ואנחנו (5 הורים) עדיין לא מאמינים עד שנראה את ההסעה בעיניים ב- 1 בספטמבר. בכל אופן אנחנו מאוד שמחים אם זה אכן נכון. אני גם רוצה להודות לכל מי שפניתי אליו כאן ונתן עיצה וגם עידוד. אני רוצה להודות לגורמים הרשמיים כמו מילכה מאירגון "בזכות" שלה אני יכול לומר שאעזור ככול שאוכל לאירגון זה, לעזור לילדים בכל מקום בארץ. עוד אני מודה לאנשי לשכת המנכ"לית במשרד החינוך, לכרמלה איגל - מנהלת האגף לחינוך מיוחד על הסבלנות התמיכה, ההקשבה והדו שיח עם העיריה. לניצה ננר-סגנית מנהל האגף לח. מיוחד . לאנשי משרדה של שוש ימין- מנהלת אגף ההסעות למר ברדוגו , למר משה וגובסקי שגם הם שוחחו עם עירית גבעתיים והבהירו דברים. אני תקוה שההסעות תשמרנה עד לסוף השנה ובשנה הבאה לא נצטרך לעבור את מה שעברנו השנה.בעיקר את אי הודאות. ותודה חביבה למנהלת הפורום הגב' זהבה אשמח לעזור במידע, בהכוונה ובכל דבר אחר. דוד גינת

זהבה נ

New member
שמחה שמסתד לכם בזכות ולא בחסד

כפי שאמרתי לך בהתחלה שההסעה לבית ספר מיוחד, הנה חלק מחוק ההסעות שמקנה הזכאות לבית ספר מיוחד. אכן באגף לחינוך מיוחד בירושלים הנפשות הפועלות באמת מיוחדות, חשוב שאנשים מיוחדים יעמדו בראש הפירמידה ויעניקו שירות לציבור ההורים לילדים עם צרכים מיוחדים, זאת אני אני כותבת מתוך מנסיוני בקשר איתם לאורך השנים. ההסעות תישמרנה כזכאות לתלמידים לחינוך מיוחד, במידה והם לא ישרתו בצבא וימשיכו ללמוד בבית ספר מיוחד זה, יוכלו לעשות כך וההסעות והזכאות מתחדשים בכל 3 שנים בוועדת השמה עד לגיל 21 , ע"פ חוק חינוך מיוחד. שחה שאתם רואים שהדברים מסתדרים לבסוף, לי חבל רק שלפני שהם מסתדרים מוציאים לנו ההורים את המיץ ומדירים שינה מעיננו,מדוע צריך הורה להילחם על משהו שמגיע לו בזכות ולא בחסד? אך אולי בגלל שזה מה שקרה אצלכם עם הרשות המקומית, ילמדו מכך הורים נוספים שלא יצטרכו לעבור את ה"ויה דולרוזה" שעברתם בשבעות האחרונים. תאר לך שאנו עברתנו דרך דומה לזו שאתם עברתם לא רק עם ההסעה אלא גם עם נושא שכר הלימוד לאותו בית הספר שמדובר בו, כאשר בני למד שם לפני שהם קיבלו את ההכרה ממשרד החינוך לזכאות של בית ספר מיוחד לתלמידים עם לקוי למידה, זו היתה שנה מאוד קשה לנו קבוצת ההורים ששלחה את ילדיהם בזמנו לבית של תמר בשנתו הראשונה בשפיים, אבל המציאות מראה שלהורים יש הרבה כוחות כאשר הם מאוחדים ביחד למטרה נעלה כמו זו. שתהיה לכם ולילדים שנה מוצלחת והכי טובה שאפשר. יישר כוח.

למעלה