הספייס חושפות הכל- יום א', ערוץ 24, 21:00

pinkdor

New member
הספייס חושפות הכל- יום א', ערוץ 24, 21:00

למרות שהפורום הזה מת ולמי שעוד נשאר פה- הדוקומנטרי הרשמי של הספייס מגיע לשידור בערוץ 24- אז פשוט תראו

britmel

New member
ייאיי :)

זה בטח giving u evrything :) שווה ביותר

pinkdor

New member
כן, זה זה

יפה להם שהם הביאו את זה לשידור בארץ, יש מלא פרומואים לזה בערוץ 24

britmel

New member
../images/Emo51.gif

ראיתי את הסרט המרגש הזה כבר איזה 3 פעמים אבל יהיה יותר שווה לראות בטלויזיה :)

X Offender

New member
שמישהו יקליט ויעלה את זה לרשת

אין לי ממיר בבית ואין לי איך לראות

X Offender

New member
וואלה

יש לי את זה גם במחשב ביקשתי את ההקלטה מהערוץ עם התרגום

jo833

New member
וואי היה ליגה!!

נו אז מתי האיחוד השני? :).... ומתי כבר הדי וי די?!?!?!?

jo833

New member
לגבי ההופעה של האיחוד לא אבל..

של 1997 ו 1998 כן יהיה השאלה מתי יש כבר באתר HMV.COM

pinkdor

New member
ולמה ההופעות האלה אמורות להיות חשובות לנו?

הן ישנות ויש לנו אותן על קלטת ואפשר למצוא אותם ברשת באיכות מעולה

actimel

New member
אפרופו למי שצפה בתוכנית...

בבקשה שתפו אותנו... אני באופן אישי מאוד מאוד התרגשתי לראות את התוכנית הזו.

britmel

New member
:) גם אני מאוד התרגשתי

למרות שראיחתי אותו כבר 3 פעמים (פעם אחת ביוטוב ופעמיים בדיוידי של אבישי) פעם ראשונה לראות את הסרט הזה בטלויזיה (ועם תרגום) זה היה מרגש איך שהם מדברות על הכל.. כל אחת מהצד שלה ןמלאני פשוט מדהימה
אבל היו כמה דברים שהיא אמרה שהיה מאוד עצוב לשמוע : שמלאני בי הייתה רעה אליה ההתמודדות שלה עם הבעיות אכילה והדכאנות שהיו לה (היום היא נראית פשוט מושלמת
) ןהכי עוצוב (לדעתי) שהיא אמרה שהיא הסתכלה בסרטונים ביוטוב והיא לא זוכרת את עצמה שהיא הייתה ספורטי ספייס :() אבל באמת סרט מרגש והכי מעצבן שבסוף הם מראים את ההתחלה של ההופעה (ואז רוצים לראות את כל ההופעה...) אלה שלא היו שם..:) אני שמחה ומפתעת שערוץ 24 דווקא שמו את הסרט הזה ... ועוד פעמיים... מעניין למה ... אמן שבקרוב יצא כבר הדיוידי (אני אומרת שהוא יצא ברכיסטמס ככה :)

pinkdor

New member
זה היה דוקומנטרי מעולה

אין ספק שהיה כיף לשמוע את דעותיהן, לגלות מה באמת עבר עליהן כשהן היו מפורסמות, לשמוע על ההערצה האובססיבית, על המחלות, על הפרובוקציות, על העזיבה של ג'רי. זה היה מעולה. היה חסר קצת הקטע של הרביעייה. הם הופיעו יחד בארלס קורט, הוציאו ספר וזה לא ממש קיבל מקום. מיד אחרי העזיבה של ג'רי, היה משפט אחד על האלבום השלישי וכבר עברו הלאה. ולגבי מל סי, היא סיפרה בראיון שמיד אחרי שהיא סיימה את ההופעה היא סוף כל סוף התמודדה עם הפחדים שלה ועברה הלאה, ועכשיו היא סגרה מעגל והיא מרגישה טוב יותר אחרי מסע ההופעות- זה חשוב לראות את הסוף בסיפור. אה ודרך אגב, לא יהיה דיוידי בכלל. חבל על ההמתנה. ההופעה לא הוקלטה לדיוידי אז אין סיבה לחכות

britmel

New member
יש לך טעות

ההופעות אכן הוקלטו בכמה מקומות.. כן היה טוב לשמוע את הסגירת מעגל של מלאני

למעלה