הספר Any Way the Wind Blows (השלישי בסדרת Simon Snow)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוקי, לא בדיוק נושא לדיון בפורום טלוויזיה.
אז בואו נאמר שזה הקדמה לעיבוד הטלוויזיוני העתידי של הספרים האלו (אין כזה מתוכנן ואני אפילו לא בטוח אם אני רוצה, אבל זה תמיד אפשרי)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אז הנה מחשבות עד וכולל פרק 17 (18%)
(אני לא מאמין שקראתי כבר 17 פרקים)
אולי הייתי צריך לעצור ולכתוב מוקדם יותר כי עכשיו אני מרגיש שאני לא זוכר כלום.
אז ספר 2 התחיל במקום הכי מדכא העולם מבחינת סיימון ובאז, אבל אז היו כל מיני רגעים רומנטיים (וסופר רומנטיים) באמריקה.
ספר 2 כן הסתיים כשסיימון אומר לבאז להשאר באמריקה (בשיחה שאז נקטעה על ידי פני וכנראה לא נמשכה בשעות על מטוס),
אבל קיוויתי שבכל זאת לא יכול להיות שהמצב גרוע יותר...
וגם באש חשב ככה ולכן הלך לשלוש שניות לטפל בענייני משפחה וזה היה מספיק זמן בשביל סיימון להעלם מחייו. כמעט באופן מילולי (באופן מילולי לחלוטין זה היה כולל קסם).

אז כבר די הייתי מוכן להיות בדיכאון חלק גדול מאוד מהספר - אבל אז סיימון חזר אל באז. וכאילו יש קשיים וממש לא הכל חלק ונעים, אבל סיימון החליט שהוא רוצה באמת לנסות. והוא עדיין מתקשה להאמין שבאז לא עומד לזרוק אותו, אבל הוא עושה מאמץ להאמין.
*האמת שהחלק הזה מאוד דיבר אלי. לא בנושא רומנטי, אבל לחלוטין יש לי נטיה לראות שחורות לגבי דברים ולותר על דברים מראש בגלל זה.

אבל הספר רק ב18%. אני מתקשה להאמין שמכאן הקשר בינהם רק יתחזק - כלומר אני חושב שיהיו נפילות בדרך. אבל לפחות הם יפלו ביחד.
וכמובן שאני מאמין שיהיה סוף טוב מבחינתם של סיימון ובאז כי אני מניח ריינבוא רוואל יודעת שהמעריצים ירצחו אותה אם יהיה משהו אחר (במיוחד כשהספר הזה אמור להות הסוף של הסיפור).

עוד דברים:
כמעט מורידים לסיימון את הכנפיים. וכאילו עצרו במרפאה את הסיפור כשעוד עומדים להוריד לו אותם אז בכל החלק של השיחה של סיימון ובאז כשבאז בוכה וסיימון מנסה לא להיות אידיוט והכל רומנטי נוראי מרגש כזה, אני במקביל כל הזמן תוהה האם באמת הורידו לו את הכנפיים.
כי לכל הרוחות, לא אכפת לי שזה קשה לו לחיות ככה. יש לו כנפיים שהוא באמת יכול לעוף איתן. זה מגניב רצח. ואני לא רוצה שיאבד אותן.

אגת'ה עובדת במרפאה של אבא שלה. לא ברור למה בעצם היא לא חזרה מיד לארה"ב עם השרביט שלה, כי זאת הייתה התוכנית שלה במקור. אבל אני מניח שהיא עוד מעבדת את הטראומה שלה (הטראומה גם של זה שהיא נחטפה על ידי ערפדים בארה"ב אבל גם הטראומה של כל הילדות שלה כולל זה שהMage כמעט הרג אותה).

כמעט שכחתי לציין שהפרק מתחיל עם סבתא של סיימון. שעדיין אף אחד לא יודע שהיא סבתא של סיימון.
אני חשבתי על זה גם בקריאה החוזרת בספר 1 לאחרונה, וגם בעבר, שזה נורא עצוב שבספר 1 מגלים לא רק שסיימון הוא בן של לוסי והמייג' אלא שיש לו סבתא שהיא עדיין בחיים (והיא ידידה של אמא של אגת'ה) כלומר יכול להיות שהוא אפילו פגש אותה בבית של אגת'ה.
אני מאוד מאוד מאוד מקווה שהפתיח רומז על כך שהוא יגלה את האמת ויצור קשר עם המשפחה שלו. נראה לי שזה יהיה דבר נהדר בשבילו שתהיה לו משפחה משלו.

חוץ מזה מגלים שם שהדוד של סיימון (אח של לוסי, שצוין בעבר שהוא קוסם מאוד חלש) נעדר.
ואז זה מתקשר בהמשך לכך שגם האמא החורגת (דפנה) של באז נעדרת.
ופיונה אומרת שזה משהו קשור לכת של "הנבחר".
מה זה? האם זה משהו שמושך אנשים שהם חלשים בקסם (אני חושב שנרמז שגם דפנה קוסמת חלשה)? האם הם שם נגד רצונם?
האם זה מתקשר לסיימון? האם יש באמת מישהו אחר שחושבים שהוא הנבחר?

אני מת על שפרד. אני מת על האופי שלו.
ואחד הקטעים הכי טובים עד כה בספר זה כשפנלופה לוקחת את שפרד הבייתה אל אמא שלה. כל הדינמיקה שם. והאנרגטיות של אמא שלה.
ואז עצוב כשהיא לא מוכנה לעזור לו אחרי שהיא מגלה שהוא "נורמלי".
ותכלס יש כאן משהו מטופש. כלומר פנלופה יכלה להסביר לאמא שלה למה זה דווקא הכי טוב שיצילו את שפרד.
כי הרי קסמי זכרון לא עובדים עליו כנראה בגלל שהוא מקולל. אז אם יפתרו את הבעיה שהוא מקולל אז יהיה אפשר למחוק לו את הזיכרון לאחר מכן.

*אוי אני מת על זה ששפרד מציע פתרונות שהם לא קסם לכל מיני דברים שאחרים פותרים באופן מסובך עם קסם - כמו להוציא שביב עץ מהאצבע או להפוך את הקיר ללוח מחיק.

בכל מקרה נורא עצוב שפנלופה רק מתחפרת עמוק יותר בתוך בתוך ההרגשה שהיא טועה לגבי הכל.
כי זה התחיל חזק בספר 2 כשהיא גילתה שהבן זוג הבטוח שלה בארה"ב כבר נפרד ממנה לפני זמן רב והיא לא קלטה את זה. אבל אז זה רק נעשה יותר ויותר גרוע. לפחות לבאז וסיימון היו רגעים חזקים בספר 2, כלומר רגעים שהם היו חזקים והוכיחו את עצמם בהם. לפני לא ממש היה שום דבר.
ואז בספר הזה היא שוב טעתה לחלוטין בהערכה של התגובה של אמא שלה.
וכל זה הביא אותה לכך שהיא אפילו לא נלחמה על הקשר שלה עם סיימון.

טוב, אחזור לקריאה (אחרי שאני אבדוק מה חדש באינסטגרם כי סיפורים נעלמים)

didalf

Well-known member
בשעתיים שעברו עדיין לא התחלתי אבל לפני שבוע טיילור הוציאה שיר בשיתוף פעולה עם big red machine שזה פרויקט שלא משנה כי מה שרציתי להגיד שכבר שבוע מאז אני שומעת אותו כל מה שאני חושבת זה שאני מרגישה שזה שיר שנכתב מליבו של באז את כל מה שהוא רוצה לצעוק על סיימון (באהבה) אבל לא מסוגל. וזה בהתבסס על הספר הקודם ומה שאני מניחה שיהיה גם פה.

Is it insensitive for me to say
Get your shit together
So I can love you
Is it really your anxiety
That stops you from giving me everything
Or do you just not want to?

(וגם זה שיר ממש יפה)

didalf

Well-known member
בקטנה 7% פרק 9 כולל

1. שכחתי שהכתיבה שלה גם נורא מצחיקה. היו דיאלוגים או וואן-ליינרים שהצחיקו אותי אבל אין לי כוח לחזור אחורה לצטט.
2. סיימון למה אתה מסנן את הסמסים של באז??????????? יאוו כל הפרק הזה שבאז מדבר עם עצמו שבר אותי;-( במיוחד שמתישהו הוא כותב: "רק תופיע בדלת, מלא בבוץ, מעיל פתוח, שלג בשיער" אעעהאהההההה|לב-ש|;-(

didalf

Well-known member
פרק 13 (11%)

אוקי זה היה הדבר הכי קשה לקריאה אי פעם. נשבר לי הלב ויש לי דמעות בעיניים ברצינות;-(|לב-ש| השיר ששמתי קודם אפילו יותר רלוונטי עכשיו.
הדבר הטוב היחיד כאן זה שאם הם נפרדים בתחילת הספר עד סופו הם יחזרו. (ואם לא אני אישית הולכת למצוא את הסופרת ולשלח בה צבא של גובלינים ולהעמיד פנים שהיה ספר אחד בלבד).

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
סיימתי את פרק 20 (24%)
וואו, אני לא מאמין שהיה כזה רצף ארוך של רק סיימון ובאז.
זה מוזר לומר אבל זה בעצם הרגיש לי קצת יותר מידי. כלומר רציתי גם קצת פנלופי ושפרד. רציתי קצת מהעלילה הקסמית.
זה פשוט היה מאוד אינטנסיבי לגבי הקשר שלהם, לגבי רגשות לגבי כמה שסיימון החמודי מתוסבך עד בלי סוף.
אני הייתי צריך הפסקה מזה.
נראה שעכשיו חוזרים לעלילה הרחבה יותר.

זה שסיימון משתמש בכנפיים שלו כדי לעטוף את באז זה חמוד נורא. שיבין שהוא צריך אותן.

didalf

Well-known member
עד וכולל פרק 17 (18%)
אוקי פיווו לא הייתי צריכה לחכות לסוף הספר|מזיע||מאוהב| מצד שני מכאן דברים יכולים להדרדר? לעזאזל אני בחרדות:-D
טוב כבר כתבתי קודם כל הקטע שהם נפרדו שבר לי את הלב ואשכרה היו לי דמעות בעיניים. אבל הלכתי לישון עצובה כי חשבתי שכדי להגיע לרגעים שמחים יותר אני אצטרך לקרוא כל הלילה וכבר היה מאוחר. אם הייתי יודעת הייתי ממשיכה עוד קצת והולכת לישון שמחה:-D
תודה לאל שסיימון התעשת יחסית מהר והוא הבין שהוא חייב לנסות לפחות ושהוא בעצם ויתר על באז מהתחלה. אוח ובאז כ"כ מאוהב בו באופן טרגי כמו שאני אוהבת זה הורג אותי|מאוהב| כמה הוא היה שבור;-( וכמה הוא מפחד לשמוח כשסיימון רוצה לנסות באמת כי הוא לא מאמין לו אבל מסכים בכל זאת כי הוא מאוהב בו כ"כ והוא יעשה הכל בשביל להשאר איתו|מאוהב|
כל הדיבורים האלה על זה שסיימון רוצה לנסות גרמו לי לחשוב על עוד שיר של טיילור שלא במקרה מעריצים טוענים שהשיר ששמתי קודם הוא תשובה אליו:

I've been having a hard time adjusting
I had the shiniest wheels, now they're rusting
I didn't know if you'd care if I came back
I have a lot of regrets about that
Pulled the car off the road to the lookout
Could've followed my fears all the way down
And maybe I don't quite know what to say
But I'm here in your doorway
I just wanted you to know
That this is me trying
I just wanted you to know
That this is me trying

עכשיו אני יכולה גם להגיב לניק.

*האמת שהחלק הזה מאוד דיבר אלי. לא בנושא רומנטי, אבל לחלוטין יש לי נטיה לראות שחורות לגבי דברים ולותר על דברים מראש בגלל זה.
כן גם לי.

אבל הספר רק ב18%. אני מתקשה להאמין שמכאן הקשר בינהם רק יתחזק - כלומר אני חושב שיהיו נפילות בדרך. אבל לפחות הם יפלו ביחד.
וכמובן שאני מאמין שיהיה סוף טוב מבחינתם של סיימון ובאז כי אני מניח ריינבוא רוואל יודעת שהמעריצים ירצחו אותה אם יהיה משהו אחר (במיוחד כשהספר הזה אמור להות הסוף של הסיפור).
אני מקווה שלפחות הם יפלו ביחד. וכן אני כבר אוספת צבא של גובלינים למקרה שאני אצטרך להתנקש בה:-D

כמעט מורידים לסיימון את הכנפיים. וכאילו עצרו במרפאה את הסיפור כשעוד עומדים להוריד לו אותם אז בכל החלק של השיחה של סיימון ובאז כשבאז בוכה וסיימון מנסה לא להיות אידיוט והכל רומנטי נוראי מרגש כזה, אני במקביל כל הזמן תוהה האם באמת הורידו לו את הכנפיים.
כי לכל הרוחות, לא אכפת לי שזה קשה לו לחיות ככה. יש לו כנפיים שהוא באמת יכול לעוף איתן. זה מגניב רצח. ואני לא רוצה שיאבד אותן.
האמת אני לא יודעת לגבי הכנפיים מה אני רוצה. כאילו מצד אחד זה מגניב והוא יכול לעוף וזה חלק מהיחוד שלו וזה כאילו חלק ממנו שמרגיש לי שלוותר עליו זה איזה מטאפורה של לוותר על משהו מיוחד בעצמך בשביל להתאים לחברה.
מצד שני זה חתיכת מועקה ומטרד ורוב הזמן הוא לא משתמש בזה וזה סתם כואב וגורם לו להיות תלוי בקסמים של אחרים להסיר את זה או להחביא את זה בצורות כואבות וללבוש בגדים מכוערים. וכאילו אם זה כזה מציק אולי באמת עדיף להוריד. אז אני מרגישה שאני אהיה בסדר בכל כיוון שהוא יבחר.

כמעט שכחתי לציין שהפרק מתחיל עם סבתא של סיימון. שעדיין אף אחד לא יודע שהיא סבתא של סיימון.
אני מניחה שזה אומר שהוא יגלה שיש לו משפחה בספר הזה!!! יאיי! אני מפחדת שזה יגרום לו אבל לעוד יותר טראומה לגלות שהמייג' בנוסף היה אבא שלו ושהוא הרג את אאבא שלו.
אבל בפרק של הסבתא אז היא אומרת שהיא רוצה שלוסי תחזור ואני לא זוכרת - לוסי לא מתה? או שאמא שלה מעולם לא ידעה שהיא מתה?

חוץ מזה מגלים שם שהדוד של סיימון (אח של לוסי, שצוין בעבר שהוא קוסם מאוד חלש) נעדר.
ואז זה מתקשר בהמשך לכך שגם האמא החורגת (דפנה) של באז נעדרת.
ופיונה אומרת שזה משהו קשור לכת של "הנבחר".
מה זה? האם זה משהו שמושך אנשים שהם חלשים בקסם (אני חושב שנרמז שגם דפנה קוסמת חלשה)? האם הם שם נגד רצונם?
האם זה מתקשר לסיימון? האם יש באמת מישהו אחר שחושבים שהוא הנבחר?
ברור שהכל יתקשר בסוף. מניחה שזה יהיה החלק של המיסתורין-הרפתאה-פנטזיה בספר, בנוסף לחלק הרומנטי פסיכולוגי.
ועדיין בראש שלי פיונה נראית כמו פיונה גלאגר:-D

אני מת על שפרד. אני מת על האופי שלו.
ואחד הקטעים הכי טובים עד כה בספר זה כשפנלופה לוקחת את שפרד הבייתה אל אמא שלה. כל הדינמיקה שם. והאנרגטיות של אמא שלה.
חחח כן זה היה מצחיק. כל מה ששפרד אומר מצחיק.

ותכלס יש כאן משהו מטופש. כלומר פנלופה יכלה להסביר לאמא שלה למה זה דווקא הכי טוב שיצילו את שפרד.
כי הרי קסמי זכרון לא עובדים עליו כנראה בגלל שהוא מקולל. אז אם יפתרו את הבעיה שהוא מקולל אז יהיה אפשר למחוק לו את הזיכרון לאחר מכן.
הא תכלס.

בכל מקרה נורא עצוב שפנלופה רק מתחפרת עמוק יותר בתוך בתוך ההרגשה שהיא טועה לגבי הכל.
כי זה התחיל חזק בספר 2 כשהיא גילתה שהבן זוג הבטוח שלה בארה"ב כבר נפרד ממנה לפני זמן רב והיא לא קלטה את זה. אבל אז זה רק נעשה יותר ויותר גרוע. לפחות לבאז וסיימון היו רגעים חזקים בספר 2, כלומר רגעים שהם היו חזקים והוכיחו את עצמם בהם. לפני לא ממש היה שום דבר.
ואז בספר הזה היא שוב טעתה לחלוטין בהערכה של התגובה של אמא שלה.
וכל זה הביא אותה לכך שהיא אפילו לא נלחמה על הקשר שלה עם סיימון.
היא קצת מעצבנת האמת היא צריכה להרגע טיפה. ודווקא טוב לדעתי שהיא נתנה לסיימון מרחב.

didalf

Well-known member
וואו, אני לא מאמין שהיה כזה רצף ארוך של רק סיימון ובאז.
I KNOW|מאוהב|

זה מוזר לומר אבל זה בעצם הרגיש לי קצת יותר מידי. כלומר רציתי גם קצת פנלופי ושפרד. רציתי קצת מהעלילה הקסמית.

מכפת לי מפלנופלי עכשיו?

זה פשוט היה מאוד אינטנסיבי לגבי הקשר שלהם, לגבי רגשות לגבי כמה שסיימון החמודי מתוסבך עד בלי סוף.
זה היה נהדר!!!
הם גם חזרו!!|מאוהב| וגם ישנו ביחד מחובקים!!|מאוהב|
וגם פאקינג דיברו קצת על דברים!!! כמו האם סיימון גיי או בי או מה? ואיך הם הרגישו אחד כלפי השני בעבר בבית ספר. ולא לגמרי על למה סיימון כ"כ מפחד מסקס אבל לפחות התמודדו עם זה ולא כמו שסיימון אמר שהיה בעבר שהוא בורח ואז שניהם מובכים. ובאז מבהיר לו שהוא רוצה אותו ולא מישהו אחר ושהוא לא לחוץ על זה ולא מודאג. הם סופסוף מתקשרים!!! והם קצת באנטרינג ועוקצים אחד את השני וכל השיחה שלהם כשהם הלכו לצוד הייתה כזאת אדורבל וחמודה ומשעשעת ומקסימה וחשובה!!!|מאוהב|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
עברה כבר שעה וחצי מאז שכתבת ואני מניח שהמשכת ושכבר אין לי הרבה סיכוי להשיג אותך.
אז תזכרי את לעצור מידי פעם ולכתוב כדי שאני אוכל להגיב.

didalf

Well-known member
עברה כבר שעה וחצי מאז שכתבת ואני מניח שהמשכת ושכבר אין לי הרבה סיכוי להשיג אותך.
אז תזכרי את לעצור מידי פעם ולכתוב כדי שאני אוכל להגיב.
זה לא שהגבת לי עד עכשיו|שפם|
לא התקדמת בכלל מאז אתמול?

עד פרק 27 (35%)

ייאאאאא סיימון ובאז הלכו לבקר את סבתא של סיימון!!!! והם לא יודעים את זה!!!! והוא ראה תמונה של אמא שלו והוא לא יודע את זה!!!
אוף אני רוצה שהם יגלו. והיא כזאת חמודה והיא מעריצה של סיימון (סנווביאן!!:-D) היא תשמח לגלות שהוא הנכד שלה! והוא ישמח שהיא סבתא שלו עם העוגה הזאת!!!
וגם לפי מה שהבנתי היא הטילה איזה כישוף נר שכאילו כל עוד הוא דולק זה אומר שהאדם בחיים? והנר של לוסי דולק? היא כן חיה?????
ובכן נראה שיש איזה וואנבי הנבחר שמשכנע אנשים שהקסם שלהם חלש שהוא יכול לתת להם קסם?
מעניין האם ואיך זה יתקשר למה שקורה עם אגתה והכבשים והוטרינרית ופני ושפרד והשד שקילל אותו.
שפרד כזה קלולס וזורם עם הכל הוא הורג אותי:-D "כן זימנתי שד כי רציתי לראות מה יקרה":-D "כן מה השגתי דיל טוב בן שלישי ולא בן ראשון":-D והתגובות של פני אליו גם מצחיקות.
אוח וגם סיימון ובאז כאלה חמודים כשהם ישנים ביחד איזה כיף כשהם ביחד שוב|מאוהב| הרגע הזה שבאז חושב שהוא רוצה לחבק את סיימון ואז מבין שבעצם הוא יכול ועושה את זה|מאוהב|
טוב עושים על האש ביי|יאמי|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אז עכשיו רצף ארוךבלי סיימון ובאז. ידעתי שהרצף הארוך איתם זה טעות כי עכשיו אנחנו משלמים על זה בכך שעוברים כל הזמן בין פנלופי ואגתה.
האם זה רק אני או שנראה שאולי יש הולכים לכיוון של משהו רומנטי בהמשך בין אגתה וניאם (Niamh אין לי מושג איך אומרים את השם שלה). אם כי בספר 2 היה קטע שאגתה אמרה שהיא קיוותה שיהיו לה רגשות כלפי חברה שלה ולא היו.
די ריחמתי על אגתה בקטע שניאם הזאת מזלזלת במה שהיא עברה בבית ספר. תכלס זה נשמע ממש טראומטי ומה שהיא עשתה לה זה לחלוטין victim blaming.

פנלופי עדיין בקטע של רחמים עצמיים אבל נראה כאילו שפרד כמעט מצליח להוציא אותה מזה. כלומר אומנם כרגע יש לו כרטיס טיסה כבר, אבל ברור שהוא ישאר.
אני תוהה עם העלילה של הקללה של שפרד איכשהו תתחבר עם העלילה הגדולה יותר או שזה ישאר משהו נפרד.

1. שכחתי שהכתיבה שלה גם נורא מצחיקה. היו דיאלוגים או וואן-ליינרים שהצחיקו אותי אבל אין לי כוח לחזור אחורה לצטט.
כן, יש המון דברים מצחיקים
במיוחד שמתישהו הוא כותב: "רק תופיע בדלת, מלא בבוץ, מעיל פתוח, שלג בשיער" אעעהאהההההה|לב-ש|;-(
כן זה היה מעולה.
וקיוויתי שאולי סיימון באמת יעשה את זה
האמת אני לא יודעת לגבי הכנפיים מה אני רוצה. כאילו מצד אחד זה מגניב והוא יכול לעוף וזה חלק מהיחוד שלו וזה כאילו חלק ממנו שמרגיש לי שלוותר עליו זה איזה מטאפורה של לוותר על משהו מיוחד בעצמך בשביל להתאים לחברה.
מצד שני זה חתיכת מועקה ומטרד ורוב הזמן הוא לא משתמש בזה וזה סתם כואב וגורם לו להיות תלוי בקסמים של אחרים להסיר את זה או להחביא את זה בצורות כואבות וללבוש בגדים מכוערים. וכאילו אם זה כזה מציק אולי באמת עדיף להוריד. אז אני מרגישה שאני אהיה בסדר בכל כיוון שהוא יבחר.
נכון שזה מטרד, אבל נראה לי מדהים לעוף.
אגב, נראה לי ממש לא הגיוני שהוא יכול לעוף באמת עם הכנפיים שלו. בשביל להרים משקל של בן אדם צריך הרבה יותר מזה.
אבל בפרק של הסבתא אז היא אומרת שהיא רוצה שלוסי תחזור ואני לא זוכרת - לוסי לא מתה? או שאמא שלה מעולם לא ידעה שהיא מתה?
לוסי כתבה לאמא שלה מכתב שבו היא סיפרה שהיא עוזבת לאמריקה. היא לא ידעה שהיא נשארה באנגליה ולא ידעה למעשה שהיא בהריון (אם כי היא חשדה) והיא בגלל זה לא ידעה שהיא מתה.
נראה לי שלא נאמר מפורשות שלוסי מתה, אבל זה די ברור בספר 1 שלוסי מספרת על החיים שלה מהעולם הבא. ושהיא רואה את סיימון מעבר לvail של המוות.

אבל בפרק של הסבתא גם נראה לי שהנרות שהיא מדליקה הם סוג של סימן חיים. כלומר היא אומרת שהיא מדליקה נר נוסף בשביל האח של לוסי וכשהלהבה שלו בוערת זה הסימן שלה שהוא עדיין בחיים. הלהבה של לוסי רק בקושי בוערת. אבל אם היא מתה אז האם הלהבה הייתה אמורה להכבה? או שאולי הא עדיין בוערת קצת בגלל שהבן של לוסי חי.

היא קצת מעצבנת האמת היא צריכה להרגע טיפה. ודווקא טוב לדעתי שהיא נתנה לסיימון מרחב.
טוב שהיא נותנת לו להחליט דברים בשביל עצמו. אבל היא כאילו סירבה בכלל לנסות לעשות מאמץ לשכנע אותו להשאר.
הם גם חזרו!!|מאוהב| וגם ישנו ביחד מחובקים!!|מאוהב|
והיה לסיימון איזה התקף או משהו שהוא נשך את באז.
נכון זה היה מעולה שהפעם הוא נשאר והם דיברו על זה.
והם קצת באנטרינג ועוקצים אחד את השני וכל השיחה שלהם כשהם הלכו לצוד הייתה כזאת אדורבל וחמודה ומשעשעת ומקסימה וחשובה!!!|מאוהב|
כן, ברור שרוב הזמן הם מקסימים יחד.

didalf

Well-known member
אז עכשיו רצף ארוךבלי סיימון ובאז. ידעתי שהרצף הארוך איתם זה טעות כי עכשיו אנחנו משלמים על זה בכך שעוברים כל הזמן בין פנלופי ואגתה.
:-D

האם זה רק אני או שנראה שאולי יש הולכים לכיוון של משהו רומנטי בהמשך בין אגתה וניאם (Niamh אין לי מושג איך אומרים את השם שלה). אם כי בספר 2 היה קטע שאגתה אמרה שהיא קיוותה שיהיו לה רגשות כלפי חברה שלה ולא היו.
די ריחמתי על אגתה בקטע שניאם הזאת מזלזלת במה שהיא עברה בבית ספר. תכלס זה נשמע ממש טראומטי ומה שהיא עשתה לה זה לחלוטין victim blaming.
כן אני גם תוהה8-* ואני גם לא בטוחה איך לקרוא את השם שלה:-D
ונכון? גם אותי מעצבן שהיא מזלזלת במה שאגתה עברה. מה היא אשמה שהיא נחטפה כ"כ הרבה?

אני תוהה עם העלילה של הקללה של שפרד איכשהו תתחבר עם העלילה הגדולה יותר או שזה ישאר משהו נפרד.
אני בטוחה שכן אבל אין לי מושג איך.

והיה לסיימון איזה התקף או משהו שהוא נשך את באז.
כן, התקף חרמנות מוזר8-*

כן, ברור שרוב הזמן הם מקסימים יחד.
אז זהו שזה לא ברור אחרי שכל הספר הקודם הם הלכו על ביצים אחד ליד השני לראות (לקרוא?) אותם ככה זה לא מובן מאליו בכלל וזה כ"כ כיף!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אז זהו שזה לא ברור אחרי שכל הספר הקודם הם הלכו על ביצים אחד ליד השני לראות (לקרוא?) אותם ככה זה לא מובן מאליו בכלל וזה כ"כ כיף!
היו גם לא מעט קטעים בספר 2 שהיה להם באנטר מעולה. סיימון נעשה מאושר כמעט מהרגע שהוא הגיע לארה"ב (באז סבל מכל דבר בנוגע לארה"ב, אבל נהנה מכך שסיימון היה מאושר).
למשל היה קטע שבאז מלמד את סיימון כיצד לנהוג. והיה אותם יחד בפסטיבל רנסנס.
ואפילו בקטעים קשים יותר הם היו מדהימים יחד (למשל כשכמה יצורים עצרו אותם באמצע המדבר ואז איש תיש בדק את הגוף של באז בתשומת לב רבה מידי סיימון התעצבן ודקר אותו בצוואר עם השרביט של סיימון)

didalf

Well-known member
היו גם לא מעט קטעים בספר 2 שהיה להם באנטר מעולה. סיימון נעשה מאושר כמעט מהרגע שהוא הגיע לארה"ב (באז סבל מכל דבר בנוגע לארה"ב, אבל נהנה מכך שסיימון היה מאושר).
למשל היה קטע שבאז מלמד את סיימון כיצד לנהוג. והיה אותם יחד בפסטיבל רנסנס.
ואפילו בקטעים קשים יותר הם היו מדהימים יחד (למשל כשכמה יצורים עצרו אותם באמצע המדבר ואז איש תיש בדק את הגוף של באז בתשומת לב רבה מידי סיימון התעצבן ודקר אותו בצוואר עם השרביט של סיימון)
כן אלו קטעים נהדרים, אבל עדיין בקטעים האלה סיימון היו לו פרצי אנדרלין שבאז לא היה בטוח איך להגיב אליהם ומתי זה שוב יעלם ומה מותר לו להגיד ולעשות. עכשיו הם היו הרבה יותר פתוחים ורגועים אחד עם השני.

טוב נראה לי מספיק להיום זמן לישון.
נראה לי שמחר יהיה לי פחות זמן.

עד פרק 34 כולל (43%) (בעיקר לסמן לך לאן הגעתי בינתיים)

ובכן יש עזים קסומות בווטפורד שאני מניחה ישמשו אותנו בהמשך?
פני ושפרד ממשיכים לתחקר יצורים.
וסיימון ובאז אדורבל|מאוהב|
איזה חמודה הסבתא כשהיא רואה אותם הולכים מחזיקים ידים וחושבת שזה טוב שיש לסיימון את באז|לב| יאוו שיגלו כבר שהם משפחה!!!!!
אוח כל הקטע בדירה של סיימון כשסיימון בהתחלה מסתובב לחוץ וגם שוב מעלה את לאמב כי הוא מקנא ועדיין חסר בטחון (מתי הוא יקלוט שבאז סוגד לאדמה שהוא דורך עליה?????) ובאז מושך אותו בזנב ומשחק בו כל הזמן כשהם צמודים|מאוהב| אני עוד לא באמצע הספר וכבר יש כ"כ הרבה סצנות שאני צריכה שהציירת שלנו תצייר לי!!!!:-D
אה וגם בפרקים שנקודת המבט שלהם מתחלפת כל הזמן אני כל הזמן מתבלבלת מי מדבר עכשיו.
והם הולכים לפגישה של הסמית' הזה. על הנייר נראה שהוא עושה משהו טוב כשהוא עוזר לאנשים להשתמש בקסם שלהם. אבל כמובן שזה לא, כי ככה זה כתות ואנשים כאלה שנראים טובים ומיטבים על פני השטח, זה אף פעם לא. מעניין מה הדבר הרע שעומד מאחורי העזרה שלו.

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הגעתי לאיפה שהיית בשבע וחצי (35%) ואני מפסיק כאן (שיט כבר 3 וחצי)
ייאאאאא סיימון ובאז הלכו לבקר את סבתא של סיימון!!!! והם לא יודעים את זה!!!! והוא ראה תמונה של אמא שלו והוא לא יודע את זה!!!
אוף אני רוצה שהם יגלו. והיא כזאת חמודה והיא מעריצה של סיימון (סנווביאן!!:-D) היא תשמח לגלות שהוא הנכד שלה! והוא ישמח שהיא סבתא שלו עם העוגה הזאת!!!
זה היה כל כך חמוד. והנחתי שיקח זמן עד שיגלו שהיא סבתא שלו, אבל נורא קיוויתי שאיכשהו יבינו את זה כבר עכשיו.
(מה שעצוב זה שכשהוא יבין את זה אז הוא גם יבין שהמייג' היה אבא שלו וזה בטח רק יעציב אותו)
היא כזה טיפוס חמוד. כל כך אהבתי את איך שהיא התרגשה ממנו. אם כי זה אולי בעיקר כי הוא הרג את המייג' והיא שנאה את המייג'.
אבל היא גם ממש התרשמה מהכנפיים ומזה שהוא יכול לעוף.
אני מת על זה שיש סנווביאנים.
יש גם קטע חמוד שבאז חושב שבאז נראה יפה עם המעיל ואז היא אומרת בדיוק את מה שבאז חשב.
ולגבי זה שהם ראו תמונה של לוסי שסיימון זיהה - באז אמר שזאת תמונה שהייתה בקטאקומבס, כלומר איפה שקוברים אנשים. אבל אף אחד חוץ מהמייג' לא אמור לדעת שהיא מתה. אלא אם כן המייג' כבר אותה שם בלי לומר לאף אחד.
וגם לפי מה שהבנתי היא הטילה איזה כישוף נר שכאילו כל עוד הוא דולק זה אומר שהאדם בחיים? והנר של לוסי דולק? היא כן חיה?????
זה בדיוק מה שכתבתי עליו מקודם.
ואמרתי שאולי הסיבה שהנר של לוסי דולק זה בגלל שהבן שלה חי. ואז חשבתי שאולי כשסיימון יתקרב לנר אז הוא פתאום יבער יותר חזק וככה יבינו שיש קשר...
ובכן נראה שיש איזה וואנבי הנבחר שמשכנע אנשים שהקסם שלהם חלש שהוא יכול לתת להם קסם?
מעניין האם ואיך זה יתקשר למה שקורה עם אגתה והכבשים והוטרינרית ופני ושפרד והשד שקילל אותו.
מעניין גם שיש כמה אנשים שונים כאלו.
לא ברור לי למה הם ישר הלכו אל ליידי סאליסבורי ולא בדקו את אלו שנמצאים בפייסבוק.
גם חשבתי שאולי היא תיתן להם להסתכל על המחשב של ג'יימי כדי לבדוק באילו אתרים הוא הסתכל.

לגבי הקשר לאחרים - אמרו שחלק מה"נבחרים" עושים ניסים. אולי פני תפנה אל מישהו מהם כדי לעזור לשפרד.
בכל מקרה נראה לי ברור שהם יפנו אל פנלופי לעזרה בשלב כלשהו.
אין לי מושג עדיין איך זה יכול להתקשר אל אגתה.
אה בעצם הרי גם אגתה היא קוסמת חלשה. אולי היא תחליט שגם היא רוצה שהקסם שלה יתחזק בדיוק כמו ג'יימי ודפנה.
אומנם רוב הזמן עושה רושם שאגתה לא מעוניינת ביותר קסם, אבל היא כן חזרה לשרביט שלה והיא רוצה להיות חזקה מספיק כדי שהיא אף פעם לא תצטרך שיצילו אותה שוב.
שפרד כזה קלולס וזורם עם הכל הוא הורג אותי:-D "כן זימנתי שד כי רציתי לראות מה יקרה":-D "כן מה השגתי דיל טוב בן שלישי ולא בן ראשון":-D והתגובות של פני אליו גם מצחיקות.
כן שפרד מעולה. וכזה הזוי. "קן הוא בחור מעולה עם לב גדול. אני צוחק בגלל שהוא ענק"
והקטע עם הדברים שפני רושמת על הלוח בתחילת אחד הפרקים.
אני רוצה איזה סיפור מקור שלו לגבי כיצד הוא גילה לראשונה על העולם הקסום ומה דוחף אותו כל כך לחקור אותו.
ודי כבר שיתנשקו - הרי ברור שזה הולך לכיוון הזה.
אוח וגם סיימון ובאז כאלה חמודים כשהם ישנים ביחד איזה כיף כשהם ביחד שוב|מאוהב| הרגע הזה שבאז חושב שהוא רוצה לחבק את סיימון ואז מבין שבעצם הוא יכול ועושה את זה|מאוהב|
כן, הכי כיף כשהם פשוט חמודים יחד.
ושכל אחד חושב על השני כמה שהוא יפה ומדהים.

didalf

Well-known member
זה היה כל כך חמוד. והנחתי שיקח זמן עד שיגלו שהיא סבתא שלו, אבל נורא קיוויתי שאיכשהו יבינו את זה כבר עכשיו.
(מה שעצוב זה שכשהוא יבין את זה אז הוא גם יבין שהמייג' היה אבא שלו וזה בטח רק יעציב אותו)
כן נכון? כל פעם שאני רוצה שהוא יגלה את זה וחושבת שהוא ישמח אני גם נזכרת שזה אומר שהוא יגלה שהמייג' היה אבא שלו וזה יעציב אותו.

יש גם קטע חמוד שבאז חושב שבאז נראה יפה עם המעיל ואז היא אומרת בדיוק את מה שבאז חשב.
כן|לב|

ולגבי זה שהם ראו תמונה של לוסי שסיימון זיהה - באז אמר שזאת תמונה שהייתה בקטאקומבס, כלומר איפה שקוברים אנשים.
אווווו:-0

זה בדיוק מה שכתבתי עליו מקודם.
ואמרתי שאולי הסיבה שהנר של לוסי דולק זה בגלל שהבן שלה חי. ואז חשבתי שאולי כשסיימון יתקרב לנר אז הוא פתאום יבער יותר חזק וככה יבינו שיש קשר...
כן וזה ממש בלבל אותי איך להגיב לך על זה כי זכרתי בוודאות שזה הפרק האחרון שקראתי לפני שהלכתי לאכול אז לא יכול להיות שהגעת אליו. הבנת את זה כבר מהפתיח את הקטע עם הנרות?
אז כן כנראה שהנר דולק בגלל סיימון. אז זה כישוף לא כ"כ טוב הוא מטעה:-D

לא ברור לי למה הם ישר הלכו אל ליידי סאליסבורי ולא בדקו את אלו שנמצאים בפייסבוק.
נראה לי כי הוא גם נעלם כמו דפני? האחרים שבאז שמע לגביהם בינתיים לא נעלמו לחלוטין, רק מתאבססים על הפייסבוק.

לגבי הקשר לאחרים - אמרו שחלק מה"נבחרים" עושים ניסים. אולי פני תפנה אל מישהו מהם כדי לעזור לשפרד.
כן? אבל לא מתאים לפני ללכת אחרי אנשים כאלה.

כן שפרד מעולה. וכזה הזוי. "קן הוא בחור מעולה עם לב גדול. אני צוחק בגלל שהוא ענק"
והקטע עם הדברים שפני רושמת על הלוח בתחילת אחד הפרקים.
אני רוצה איזה סיפור מקור שלו לגבי כיצד הוא גילה לראשונה על העולם הקסום ומה דוחף אותו כל כך לחקור אותו.
ודי כבר שיתנשקו - הרי ברור שזה הולך לכיוון הזה.
חחחחחח כן:-D
לאדעת נראה לי אין פה סיפור מקור מיוחד זה פשוט שפרד "הי זה נשמע מעניין שלום אני שפרד":-D למרות שבעצם איך הוא גילה את זה מלכתחילה?
וכן לגמרי תתנשקו כבר. אם כי המוח של פני יקרוס כשזה יקרה:-D

ושכל אחד חושב על השני כמה שהוא יפה ומדהים.
כןןןן|מאוהב|

didalf

Well-known member
מממ אוקי הגעתי עד פרק 44 (53%) ואז הלכתי לסרט וכבר מאוחר להמשיך היום אז אני אנסה להזכר מה היה עד אז:

באז וסיימון ממשיכים להתחבר עם סבתא רות' נו תגלו כבר!!!
הסמית'-ריצ'רדס הזה מתרגש מאד מזה שסיימון הנבחר בא אליו, נראה שהוא בעצמו מאמין בסיימון עדיין8-* מוזר מאד. נראה שיש לו אבל איזה יכולת לתת לאנשים שיפור לקסם שלהם. הכל חשוד מאד.
בינתיים מסתבר ששפרד ההזוי הזה מאורס לשד:-D חחחח ופני מקנאה. יאללה תתנשקו כבר. ומתי הסיפורים יתחברו?
ובגזרה החשוב באז וסיימון עדיין חמודיםםםםםם|מאוהב| ומתנשקים מלא|מאוהב| וואי באתי לספר הזה מזה בחשש שיהיה ביניהם קשה רוב הזמן עדיין בטראומה מהספר הקודם והם כל היום דביקים אחד לשני איזה כיף|מאוהב| נראה לי בינתיים אני אוהבת את זה הרבה יותר מהשני, גם האווירה הבריטית יותר כיפית מאמריקה. (הראשון כמובן הכי מושלם, קצת בא לי לקרוא אותו שוב כשאני אסיים).
סיימון כזה חמוד כשהוא כל הזמן תוהה "ככה אנשים רגילים מתנהגים? נוגעים ומדברים?" איזה ילד מסכן וטראומתי. ובאז תמיד מושלם אליו|מאוהב|

למעלה