הסקר הראשון
|פגרה|

oshriti123

New member
האמת שאני די מבינה למה../images/Emo6.gif../images/Emo100.gif../images/Emo28.gif

ויקיר עדיין אל הספקתי להכין לך כי אתמול הייתי במחשב רק איזה 20 דקות

הצבעתי ../images/Emo9.gif

ואמממ אני בערך בין שיכול להיות שם יותר טוב.. אבל חפיף השם לא קובע, הסדרה הולכת להיות אלופה

Dark Force

New member
דעתי..../images/Emo56.gif|פגרה|

לפי דעתי השם ככה כשאנחנו שומעים הוא ממוצע, הוא אפילו די פשוט יחסית לטלנובלה בע"מ. אבל אני מאמין שאחרי שנבין את ההקשר האמיתי שלו לסדרה, הוא יקבל ערך ומשמעות אחרים, ואז נצחק על כל האכזבה שאנחנו עכשיו חשים. הרי ברור שדרור וכל הצוות הנהדר לא יתנו לסתם שם לקחת את הטלנובלה הבאה.

elii1988

New member
לדעתי זה ממש לא משנה..../images/Emo163.gif

שהגיחה לעולם טלה\נובלה בע'מ, עוד לפני שעלתה לשידור, השם היה מאוד מגניב כזה...מיוחד...גם מיכאלה, בלי לדעת את העלילה..לא היה שם רע בכלל..משום טלנובלה לא היתה את התחושה הזו שחשים כעת...וזה לא משנה על מה העלילה..לפי השם האלופה זה או שמדובר בקבוצת כדורגל..או למאהבת שבתפקיד הראשי אין לדעת.. אבל עדין..שם גועלי ודוחה בלשון המטעה. אני, הולך לסלוד מהשם ואם מישהו ישאל מה יש ב20:05 , אומר שיש את הטלנובלה בערוץ 3.. ואני מקווה שדרור או יוצרים אחרים קוראים את תגובותינו והאכזבה מהשם...כי עדין לא מאוחר לשנות אותו

elii1988

New member
צר לי על בעיות הדקדוק../images/Emo163.gif

המקלדת עשתה בעיות.

Dark Force

New member
חבל..../images/Emo56.gif|פגרה|

כי כמו שידוע לכולנו, הכתיבה כאן היא לא שונה מטלנובלה בע"מ- ולכן אנחנו פשוט מסיקים מסקנות לפני שאנחנו יודעים את המשמעות האמיתית של השם. יש כאלה שאומרים שהייחוס יהיה לבת, לקבוצה, ענארף לטלנובלה, אף אחד עוד לא הבין את המשמעות האמיתית של השם. אני אומר שנוכל לשפוט רק אחרי שהטלנובלה תעלה ונראה באמת על מה מדובר, לא רק מתקצירים ומשמועות.

elii1988

New member
אבל עדין...../images/Emo163.gif

לחברים שלי יש נטייה מרגיזה להתקשר אליי דווקא ב8...תמיד אני אומר "אללה התחיל טלנובלה בע'מ ביי" עכשיו אני לא רואה את עצמי אותר"אני הולך לראות האלופה"
לא משנה משמעות..הם יכולים לתת למשמעות שם אחר..לא חסר רעיונות..

JULI4561

New member
כן גמאני חשובת שזה שם דיי מעפן אבל

שיר צודק , נוכל לדבר רק אחרי שהטלנובלה תתחיל כי אולי רק אז נבין תהקשר

למעלה