הסרט נופל וקם

שבקי

New member
הסרט נופל וקם

מחר באוזן בר בשבע וחצי בערב בדיוק. זה מעל האוזן השלישית,דיזינגוף פינת קינג גורג,מול הסנטר,בתל אביב.

שבקי

New member
הסרט נופל וקם

היום ב שמונה וחצי בערב ,סינמטק תל אביב.

שבקי

New member
הסרט נופל וקם

לפי מצב העניינים כרגע,לא יהייה DVD של הסרט הזה. איין ביקוש,הקהל לא מגיע לאולמות,אתמול בסינמטק היו 12 אנשים,יום רביעי באוזן בר היו בערך 7 אנשים. להקרנה אחת באוזן,הגיעו 4 אנשים, הבמאי לא ישקיע זמן וכסף לעשות DVD כדי שיקנו אותו 100 אנשים. זה יהייה בVOD מתישהו ובסוף החודש הסרט יורד מהמסכים,וזהו. אני את העותק שלי יקבל,ואולי פעם בשנה וחצי אני יעשה לעצמי הקרנה פרטית כי אני לא יכול לראות את הסרט הזה לבד,זה לא כייף. נורא כייף לי לראות את הסרט הזה עם עוד אוהדיי שבק.וכל מי בשבא לסרט נהנה,אני פשוט לא מבין למה הוא לא מספר לחברים שלו שיבואו גם. כל יום רביעי באוזן בר בשבע וחצי. כרטיס 25 שח ההקרנות האחרונות בסינמטק יום שישי - 11 דצמבר, 2009 סינמטק1 (גדול) 20:30 יום רביעי - 16 דצמבר, 2009 סינמטק1 (גדול) 20:00 {וגם בשבע וחצי באוזן בר} יום שישי - 18 דצמבר, 2009 סינמטק1 (גדול) 23:59 יום שישי - 25 דצמבר, 2009 סינמטק1 (גדול) 23:59

shaylev69

New member
לומר את האמת

כן זה מבאס שאנשים מדברים באויר אומרים כן יאללה בוא נראה ואז כלום 8000 אנשים בפייסבוק רוצים לראות את הסרט אבל כשאתה בא ומ\נותן להם את הסרט פתאום לא מתאים להם פתאום רוצים הקרנה מיוחדת באילת או בראש פינה זה הכל פשוט כשמדברים אבל כשאנשים צריכים לבוא בפועל ולעשות משהו הם מתקפלים כמו כלום שבק היא עדיין הלהקה מספר אחד המעריצים הם הבעיה פה אבל גם זה ייפתר אגב שבקי אני צריך לפגוש אותך להביא לך כמה דברים ואתה צריך להעביר לי גם כמה דברים

99996

New member
הבעיה היא שיש רק באזור ת"א. אין משהו באזור

הצפון? חיפה?

שבקי

New member
הייה בירושלים ובבאר שבע אני חושב

בירושלים באו 30 אנשים כל שאר תושבי ירושלים,אוהדי ביתר .....

שבקי

New member
טעיתי,מתנצל.

צריך שיהייה בבאר שבע.אני ידבר עם הבמאי :-} יש היום בשבע וחצי באוזן בר,למי שגר קרוב חחח

99996

New member
תדבר שיהיה גם באזור חיפה והצפון. אני מתה ללכת

לראות את הסרט !!

שבקי

New member
הסרט נופל וקם והפיקלס

ב 25 לחודש יש הופעה של להקת הפיקלס {הלהקת פורנו רוק של חמי} וגם הקרנה של הסרט. זה יקרה במכללת שער העמקים. פרטים בקרוב. מחר,רביעי,הסרט יקרן בשבע וחצי באוזן בר בתל אביב וגם בשנונה בסינמטק תל אביב. ויש גם הקרנה בצפון אים אני לא טועה.

BentziCohen

New member
שבקי - תיקון טעות

השם של המכללה זה העמקים AKA מכללת עמק יזרעאל, זה ליד עפולה. הכוונה מדוויקת בפרטי :)

שבקי

New member
אני איכזבתי?

עמק יזרעל,עפולה זה נחשב צפון,אלה אים אתה גר בראש פינה ואז זה נחשב אצלך דרום חחח בנצי כהן,אתה בא להופעה?

99996

New member
זה נחשב החור של הצפון. התכוונתי חיפה, קריות..

יש בקרוב משהו באזור?

שבקי

New member
הפיקלס והסרט נופל וקם

בנתיים איין עוד הופעות של הפיקלס. הסרט נופל וקם יקרן היום בסינמטק תל אביב ב 12 בליילה,שישי הבא באותה שעה וזהו!!! איין יותר! הסרט יוקרן באוזן בר ביום רביעי הקרוב בשבע וחצי,רביעי הבא גם וזהו. למי שלא ראה,ולמי שרוצה לראות שוב.

למעלה