הסרת שיער באינפא אדום

limor251

New member
הסרת שיער באינפא אדום

שלום רב לכולם, אני חושבת כבר הרבה זמן על טיפולי הסרת שיער לצמיתות. יש לי כמה שאלות: באופן עקרוני אני מעוניינת לעשות טיפולים בכל הגוף, אבל חשבתי לעצמי שאולי כדאי להתחיל באזור אחד ולחכות ולראות אם אני מרוצה ואם השיער לא צומח חזרה בסיום הטיפולים. האם אתם ממליצים להתחיל באזור אחד או שאם אני כבר הולכת על זה אז לעשות את הכל בו זמנית? אתמול הלכתי בעקבות עצת חברה לקוסמטיקאית שמטפלת במכשיר דרמו פלש. היא עשתה לי טסט ביד ומבלי לברר פרטים נוספים, התחלתי את הטיפולים בידיים. הטיפול עולה 1500 ש"ח לכל היד (לא כולל בית שחי) ב-5 מפגשים ראשונים, עלי לשלם 300 ש"ח כל פעם. לקח בערך 40 דקות. האמת שזה די כאב, ויצא קצת עשן... והיא לא עשתה על כל אזור פעמיים (ברגע שהשיער נשרף היא המשיכה הלאה, האם זה בסדר?) אין לי כרגע שיער, אך ניתן לראות את השורשים והם קצת קוצניים, האם זה אמור להיות ככה?) רציתי לדעת האם הטיפול במכשיר הדרמו פלש יעיל? כי לא ראיתי אזכורים לגביו בפורום. ואתר הבית שלו לא יתן לי אינורמציה אובייקטיבית... דבר נוסף, אני שחומה עם גוון עור שנוטה לשיזוף בקלות. חברות שלי אמרו לי שעשיתי טעות ולא הייתי צריכה להתחיל את הטיפולים ממש בקיץ ושכדאי לחכות עד לחורף. מה אתם ממליצים? האם כדאי להפסיק לאחר טיפול אחד? (שילמתי 300 ש"ח בינתיים וחתמתי על חוזה שהיא לא הסכימה לתת לי עותק שלו בטענה שאין לה עותק נוסף). בנוסף לכך, העניין של מס' טיפולים נראה לי קצת מעומעם ואני לא רוצה להשאר עם שערות מיותרות... (בחוזה כתוב 8 טיפולים, והיא אמרה לי שזה 10 טיפולים). מצטערת על כמות השאלות, אודה לתשובות מכם המנוסים בתחום תודה

למעלה