העבודות הראשונות שלי בפורום החדש:

ניצנץ1

New member
זה לא כשרון- זאת מציאות.. יש לי 4 סטים וזהו

קניתי מ E BAY ולא בזול, אומנם גם לא ביוקר, אבל יותר מחנות בארה"ב אחרי המשלוח.. אז אני " טונחת" אותם וזה ממש לא פשוט.. לפעמים גם חותכת אותיות לאות אחרת- WW ל V למשל וכך הלאה.. ואני חייבת מוזה- אם יש לי- זה 4 עמודים לערב אחד. אם אין- גם חודשיים לא יעזרו.. כעת אני במוזה- אז זה זורם. בקצב של 4 לערב אחד- מ 9 ועד בכלל.. בכלל- מאוחר מאוד.. לעומת זאת אני ללא מוזה לאומנות מטופלת- מזל ששלחתי את שני הספרים שהיו אצלי ויש לי רק דקו אחד לסיים.. זה תקופות.. העיקר- בנותיי קיבלו את הדפים המייל ואהבו!!! זה מה שחשוב.. כל עמוד ועמוד אהבו.. אני חושבת ברצינות על מכונה משוכללת- אפילו חצי מקצועית.. אבל זה בינתיים חלום.. כי התאהבתי באותיות גדולות, כבר לא יכולה לעבוד עם הדפסות או כיתובי מדבקות בכלל.. שמרתי את הטבלה ששרשרת- זו של המכונות.. רצה אחת שחותכת לא רק נייר.. אבל המחיר!!

פושקיה

New member
הדפים מדהימים

אבל מה שיותר מדהים לדעתי... הוא הקשר המדהים של בנותיך אחת עם השניה ואיתך שזה הכי חשוב

אתיר

New member
או ניצנץ לא הגעתי לזה ועבר המון זמן

אבל...לא נורא, בינתיים נהנית מהיצירות שלך ושל שאר הבנות. רעיונות פחות או יותר יש לי, אני מקווה לאחר כל הבלגנים עם החולים שלי..... אחזור בגדול... גם לאלבומים וגם לכרטיסים. האמת? מגרדות לי הידיים.....אבל רוצה ליצור עם ראש פתוח.

t42

New member
ניצנץ......./images/Emo39.gif

...תמיד לומדת משהו נוסף מהעיצובים שלך...
....והסיפור על המגה בייבי הרס אותי...
........אלבום נהדר את מעצבת...

כייף להן שיש להן אחת את השניה וכייף להן שיש

להן שיש להן אותך, כי ככה את ממחזרת להן את הזיכרונות מהטיול בצורה היפה ביותר.

למעלה