העמדה הפוליטית של הארץ

1anita1

New member
העמדה הפוליטית של הארץ

הי, אני בת 18 (כמעט) מאזור חיפה. התחלתי להתעניין בתקשורת ועיתונאות לפני בערך שנה. אני ממש לא מתעסקת בזה בצורה ממוסדת (בי"ס/ כתבת צעירה ומוכשרת באיזה עיתון...) אבל זה די חשוב לי ומאוד מעניין אותי. תמיד שמחה להשתתף בדיונים סוערים על פוליטיקה, עיתונות ודברים אחרים. בקשר למה שהיה כאן מקודם- יש לי משהו מעניין לפני שבוע מצאתי במקומון של הישוב שלי כתבה רצינית יחסית (בהחלט לא כדרכם של מקומונים קטנים), על סכסוכים שיש בהארץ בקשר לעמדה הפוליטית של העיתון. כמובן שהכתבה מציגה את הכל בצורה די מוקצנת (כדרכם של מקומונים), אבל מכל מה שהיה שם אפשר להגיד שיש עכשיו שני כיוונים שמושכים אליהם בהארץ. לכיוון השמאל- נחמיה שטרסלר, אביב לביא, גדעון סאמט, ומי לא מכיר, גדעון לוי ועמירה הס (יש עוד כמה אבל אני לא זוכרת) ולכיוון התמיכה בצד הישראלי- ארי שביט ואוריה שביט במוסף, אנשים ממערכת החדשות, ומשהו שלא ידעתי עליו במיוחד- מסתבר שגם העורך הראשי. העורך הראשי לדוגמא, ניסה ליזום לפני כמה שבועות פרויקט של סיקור רחב של כל פגועי האינתיפאדה בשנה האחרונה שהיה אמור להראות כמה האבידות גדולות. חוץ מזה יש שם סיפורים על ישיבות מערכת סוערות לאחרונה ועל מכתבים מקוראים שלא מרוצים מהקו של העיתון. די חבל שהכתבה הזאת התפרסמה במקומון נידח.

גילוי יפה

אהבתי לקרוא. כנראה שזה נכון. תוכלי לסרוק את הכתבה ולפרסם כאן? באיזה מקומון זה פורסם (ידיעות תקשורת, שוקן או מעריב?)

רפרם

New member
זה פורסם גם בכל העיר הירושלמי

כך שיש להניח שזה פורסם בחלק ממקומוני שוקן.

עופר ב.ה

New member
אני יודע שפורסמה על כך כתבה

ב"כל העיר" הירושלמי (שוקן), ייתכן שזו אותה כתבה. בקשר לעורך הראשי, זה בהחלט קו ברור שניכר במאמרי המערכת, שתומכים במדיניות החיסולים.

iX

New member
הפרויקט הנוגע לשיקומם של הפצועים

קשה כבר יצא לפועל לפני כשבוע וחצי..אבל מטרתו היא יותר הפגנת סולידריות ואמפטיה לצד הישראלי מאשר משיכת קו העיתון ימינה..

למעלה