הערוץ יורד ב 03/01/09

nvrmnd

New member
../images/Emo201.gif אין עוד ערוץ כזה

מה נעשה כל היום אם לא נצפה ב AXN :( אם YES יקנו אותכם או משהו כזה, שימי פה הודעה, ונלך אחריכם.

dar dahan

Member
לא!

אני לא מאמין שהערוץ מספר אחת על המסך יורד. אני מקוה בשביל הוט שהערוץ החדש שלהם יעמוד ברמה של AXN אחרת המצב של הוט לא יהיה כזה מזהיר כי הרבה מאוד אנשים אוהבים לצפות בAXN ונשארו בהוט בגלל AXN...

רמי ורד

New member
גם ערוץ STAR WORLD

ששידר סדרות גם הוא יורד בתחילת דצמבר איך יכול להיות שמועצת הכבלים שותקת לגבי כל מה שקורה הרי היא אמורה לפעול לטובת הצרכן יכול להיות שרק מרד צרכנים יוכל לנער את חברת הוט שהפכה להיות מזבלה עירונית

walker20

New member
כשהערוץ התחיל הוא היה ערוץ טוב

אבל אחרי שנה או שנתיים הערוץ נהיה גועל נפש, כמה ביקשנו להחזיר את "ווקר" ו"אדון החיות" ועוד סדרות נוסטלגיה מדהימות, אני לא מצטער ומגיע לכם.

Witchcrafts

New member
בחיי,

נורא קשה לי להבין אתכם. חלק מקטרים על כך שהערוץ לא משיב סדרות קדומות והיתר תמהים שהערוץ ממחזר יותר מדי. אין ולא יהיה ערוץ שמתאים את עצמו לכל הצופים. יש עליות ומורדות. בתקופה מסוימת אתה תהנה מהתכנים שהערוץ מציע, ובתזמון אחר אפילו לא תטרח להדליק אותו. "ווקר" וזינה, לדוגמה, הן בין הסדרות ששודרו די והותר. אז לקראת הסוף, במקום להודות על ההשקעה של הערוץ כלפי הצופים, הן מבחינת המועדון והן מבחינת העובדה שהם כן טורחים להתחשב בבקשות (אם וכאשר יש בהן טעם), אתה מכפיש אותו, כי לא ענה על כל הצרכים שלך. והרי אתה הצופה היחיד שלו והמממן.

תכלס אני מסכים.....

למרות שאין על הסדרות הישנות והטובות אבל מה לעשות... כל הכבוד לערוץ שהתחשב כ"כ בצופים ומילא חלק מבקשותינו אני זוכר בתור ילד את הסדרה שירות קרבי NYPD ווקר נאש-ברידג'ס הייתי מרותק לזה....וואלה הערוץ ממש יהיה חסר לי....

Gilliana

New member
לא מבינה אתכם לקוחות HOT

למה במקום להתבכיין ולא לעשות דבר, אינכם מצביעים ברגליים ועוברים ל-YES, או מתנתקים בכלל???

ללללמממממממממההההההההההההה../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

מה חטאנו????? איזה עצבים
אני בקצת זמן טלוויזיה שיש לי אני מסדר את המשמרות ככה שיתאימו לזמן שידור של SG1 בחיי אני התחברתי לכבלים (שעם הזמן הפכו לכלבים) רק בגגל זה.... אבל אין בעיה.... בYES MAX משדרים את הסדרות האהובות והסרטים האהובים ראבאק זה התחיל לפני שנתיים משהורידו את ערוץ TCM שהייתי חולה עליו והוא נשאר בYES עכשיו סטאר וורלד וAXN
איזה מנהל שיווק דפוק יש לאנשים האלו בהוט... ראבאק.... מי שעושה שם את הבאלאגן בערוצים יבריח מהם את כל הלקוחות....למרות שבאינטרנט הם טובים....וגם בטלפון יש להם מחירים פצצה אבל בטלוויזיה הם ניהים גרועים מרגע לרגע....חסר להם להוריד את נשונל ג'אוגרפיק ולסיים בהתאבדות....

MarcoCohen

New member
../images/Emo201.gif

לכל המכורים תעברו לגור בחו"ל ותיגמלו אני אישית מוריד את כל הסדרות באינטרנט

תודה לערוץ axn!

אני אישית מאוד מאוכזבת מהוט שמורידים את הערוץ הנפלא הזה שראיתי בו כל כך הרבה תוכניות וסדרות ואפילו 2 הסדרות האהובות עליי ביותר שודרו שם! תודה בראש ובראשונה על הסדרה לואיס וקלארק שתמיד רציתי שמישהו ישדר אותה והנה הם עשו זאת. תודה על תוכניות מהנות כמו ריפלי'ס תאמינו או לא ואפקט הפחד. תודה על שהחזרתם סדרות ישנות כמו גולשים בזמן, ווקר, ידי החוק, וי איי פי. תודה על הסדרה המדהימה סמולוויל שבזכותכם צפיתי בה עד העונה השישית! תודה על 2 התוכניות שהבאתם לאחרונה כמו תדליק לי ת'אוטו ופ'אנקד. אני אישית מאוד נהניתי מהכל. חבל שהוט לא מבינים איזה ערוץ יש להם בידיים!!!!!!!!!!! עם ערוצים כאלה הם היו יכולים לעקוף את יס בסיבוב!

למעלה