הפגנה של החרדים נגד אגד

מצב
הנושא נעול.

shim121

New member
הפגנה של החרדים נגד אגד
בעניין קווי המהדרין (בתוך ירושלים).

shim121

New member
הפגנה של החרדים נגד אגד
וכנראה אגד תתגבר את האוטובוסים....
כדי להסיע את ההמונים להפגנה נגד ....אגד!!! או כמו שמישהו שאל: האם מותר ליסוע באוטובוסים של אגד להפגנה נגד אגד?

וכנראה אגד תתגבר את האוטובוסים....
כדי להסיע את ההמונים להפגנה נגד ....אגד!!! או כמו שמישהו שאל: האם מותר ליסוע באוטובוסים של אגד להפגנה נגד אגד?
מתי הם יפגינו נגד חברות אחרות?
באגד הם מקבלים כבר טיפול די טוב. בעקר משום שזכו במשפט המחייב את החברה לספק אוטובוסים שיש בהם מקומות ישיבה לרוב הנוסעים.

arand

New member
הפגנה של החרדים נגד אגד
בציבור החרדי יש הרבה עסקנים משועממים
הם תמיד ימצאו חסרונות ויעשו מאבקים .. אין צורך במהדרין רוב הציבור החרדי רוצה לשבת אם נשותיהם . מקוה שלא ילך להם .

הפגנה של החרדים נגד אגד
עצומה: די לכפייה החרדית בירושלים ובכלל!
מצורף קישור לעצומה וגם לכתבה שהתפרסמה היום במעריב (קשור לאטובוסים...). אנא, חתמו על העצומה! כל חילוני בארץ ובכלל צריך להיות מודאג ממה שעוד יהיה כאן אם לא נתעורר ומהר!

מצורף קישור לעצומה וגם לכתבה שהתפרסמה היום במעריב (קשור לאטובוסים...). אנא, חתמו על העצומה! כל חילוני בארץ ובכלל צריך להיות מודאג ממה שעוד יהיה כאן אם לא נתעורר ומהר!
אנא חיתמו והפיצו
הם הולכים ומשתלטים על כולנו. אלה כמובן לא כל הדתיים אלא רק החרדים הקיצוניים שמהוים ממש סכנה למדינה

arand

New member
אנא חיתמו והפיצו
הם הולכים ומשתלטים על כולנו. אלה כמובן לא כל הדתיים אלא רק החרדים הקיצוניים שמהוים ממש סכנה למדינה
זה לא כל החרדים
יש עסקנים שמולכים את הרבנים שולל . שנים לא היה בעיה אם זה פתאום עכשיו הם מצאו להם את הזמן לבלבל את המוח. אסור שזה יקרה.

amit1270

New member
עצומה מבולבלת ולא ממוקדת
אין בה ממש שורה תחתונה, וקשה לי לראות את האפקטיביות שלה. לגבי הקישור השני (הכתבה ב-nrg) - אני ממליץ לקרוא את תגובות 7, 8 ו-9.

עצומה מבולבלת ולא ממוקדת
אין בה ממש שורה תחתונה, וקשה לי לראות את האפקטיביות שלה. לגבי הקישור השני (הכתבה ב-nrg) - אני ממליץ לקרוא את תגובות 7, 8 ו-9.
לדעתי היא בסדר והשורה האחרונה צודקת
ירושלים של זהב תהפך לירושלים של שחור, שחור מאוד.

kalil

New member
מה יעשו עם העצמוה?
מי שפתח אותה מבטיח להעביר אותה לגורמים הרלוונטים או שזאת סתם עוד עצומה שתסתובב באינטרנט ותדעך תוך מספר שבועות?

מה יעשו עם העצמוה?
מי שפתח אותה מבטיח להעביר אותה לגורמים הרלוונטים או שזאת סתם עוד עצומה שתסתובב באינטרנט ותדעך תוך מספר שבועות?
זו לא עצומה שלי, אני מנסה לעזור לקדם אותה
אני מקוה שיעבירו אותה לשם כך כתבו אותה, לא?

mister K

New member
על אף שאינני ירושלמי כבר 17 שנה...
זו עדיין עיר הבירה של כולנו וצריך לעצור את ההשתלטות החרדית עליה ומהר.

gen1

New member
מגיע לאגד שהם יפגינו נגדה. מי שנותנים לו אצבע
רוצה את כל היד. יש לדתיים כ-300 קוי מהדרין ועוד במחירים מוזלים, עכשיו הם רוצים עוד.
וכל זה בשביל מה ?
שלום! וכל זה בשביל מה ? שחס וחלילה לא תתישב גברת חסודה ליד הרב ,נו ... אולי כבר אפשר להציע תיקון כמו תיקון דרבנו גרשום רק ההיפך ש ..מספיק עם זה ואפשר להתיישב על יד בחורה או גברת מבלי שזה יחשב למעשה מגונה

הפגנה של החרדים נגד אגד
ואולי יש כאן הזדמנות לשינוי הסטטוס קוו
אם המצב הקיים לא נוח לאף אחד, אולי זו ההזדמנות לבצע שינויים שיסייעו לשביעות קצונם של חילונים וחרדים כאחד. הוספת קווי מהדרין עירונים במסלולים המשרתים את האוכלוסיה החרדית, ובתמורה הפעלת תחבורה ציבורית בשבתות באזורים חילוניים. לא צריך לפסול את הרעיון על הסף - משא ומתן סביב שינוי הסטטוס קוו הוא, לטעמי, האפשרות המעשית היחידה להפעלת תח"צ בשבתות ובחגים.

אוהד11

New member
ואולי יש כאן הזדמנות לשינוי הסטטוס קוו
אם המצב הקיים לא נוח לאף אחד, אולי זו ההזדמנות לבצע שינויים שיסייעו לשביעות קצונם של חילונים וחרדים כאחד. הוספת קווי מהדרין עירונים במסלולים המשרתים את האוכלוסיה החרדית, ובתמורה הפעלת תחבורה ציבורית בשבתות באזורים חילוניים. לא צריך לפסול את הרעיון על הסף - משא ומתן סביב שינוי הסטטוס קוו הוא, לטעמי, האפשרות המעשית היחידה להפעלת תח"צ בשבתות ובחגים.
האם אתה מאמין שהחרדים יסכימו לעסקת חליפין כזו
החרדים יסכימו להפרדה מוחלטת בקווי הנסיעות אבל לא להפעלת תח"צ בשבתות. חוץ מהפגנת שרירים אף אחד אינו מספר מהיכן צמחה השטות הזו של הפרדה באוטובוסים ושליחת הנשים לאחורי האוטובוסים כמו סוג ב' ויותר

amit1270

New member
האם אתה מאמין שהחרדים יסכימו לעסקת חליפין כזו
החרדים יסכימו להפרדה מוחלטת בקווי הנסיעות אבל לא להפעלת תח"צ בשבתות. חוץ מהפגנת שרירים אף אחד אינו מספר מהיכן צמחה השטות הזו של הפרדה באוטובוסים ושליחת הנשים לאחורי האוטובוסים כמו סוג ב' ויותר
זו הקצנה מיותרת של השנים האחרונות.

kalil

New member
זו הקצנה מיותרת של השנים האחרונות.
בהחלט
ככה האיסלאם הקיצוני התחיל ותראו לאן הוא הגיע. אני מאוד מפחד שהיהדות יכולה להגיע למצב הזה. כבר היו תקיפות שהדתיים ביצעו בשם השם כשהם הקשיבו לכל מני רבנים שעיוותו לגמרי את מה שכתוב בתורה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה