הפורום הזה בא לי בדיוק בזמן...

תותיםםם

New member
הפורום הזה בא לי בדיוק בזמן...

קודם כל
על הפורום!!! בהקשר אלי... השתחררתי לפני שנה וחצי מהצבא. במשך הזמן הזה הספקתי לעבוד ולהרוויח כסף- ובקיצור- כל מה שתכננתי יצא לפועל. החלום שלי מאז ומתמיד היה ללמוד משחק אחרי הצבא. החלום שלי היה גם צוות בידור- ואכן הייתי בצוות בידור במשך חודשיים. ניגשתי כבר לכל המבחנים הידועים, לאודישנים הלא נעימים, והתקבלתי לבה"ס אחד שמאוד מאוד רציתי ללמוד בו. תמיד כשהיייתי חיילת, הייתי עוברת על פני הבה"ס ואומרת לי בלב "יום אחד, כשתיהיי מוכנה לזה, את תלמדי פה". והינה רצה הגורל והתקבלתי לבה"ס הזה. מצד שני. למרות כל מה שרשמתי פה. קיים בי עוד צד. הצד ה"רציונאלי" מה שנקרא. ללכת "על בטוח" מה שנקרא. אני מתלבטת המון המון...מתחבטת ביני ובין עצמי הרבה מאוד. הצ'ק נמצא אצלי בתיק כבר כמה שבועות- לא ממהרת לשלם לבה"ס...למרות שהזמן לא משחק לטובתי כי "כל הקודם זוכה". חושבת אולי המקצוע הזה לא באמת בשבילי. כי אני אוהבת את ה"בטוח". ולא להיתלות באויר. ואולי לא בטוחה שכ"כ אהנה בלימודים. ואולי זה סתם פחד. ואולי לא רוצה להיפרד מכ"כ הרבה כסף על משהו לא שימושי... בקיצור...אני מתלבטת כרגע המון אם ללכת ללמוד משחק או לוותר על העניין ולגשת לתחום קצת יותר בטוח, קצת יותר רגיל. גם לפני הצוות בידור, אחרי שעברתי אודישנים אלו ואחרים, פתאום התחלתי לפקפק ברצון שלי ללכת ולהיות בזה. ממש היססתי. אני חושבת שיש קשר מסוים לעובדה שאני הולכת למבחנים ואודישנים רק בשביל לראות אם יקבלו אותי. אם אעבור בהצלחה את המבחנים. כנראה משהו דפוק אצלי. ככה אני מרגישה בכל אופן- שאני הולכת למקומות, מנסה להתקבל, ורק אח"כ שוקלת אם כן ללכת או לא ללכת. אותו דבר עם עבודה. הולכת, מתראיינת, נבחנת...ורק אח"כ חושבת האם באמת רוצה לעבוד בזה... זהו... אשמח ליעוץ כלשהו...

תותיםםם

New member
...

...........................................................................................................

למעלה