הפורום הזה בא לי בזמן...

סילי מי

New member
הפורום הזה בא לי בזמן...../images/Emo24.gif

אז ככה, בעוד 4 ימים אני עוברת דירה לדירה שכורה (פרט שיהיה חשוב בהמשך...) ששופצה לאחרונה בה יש חדר אמבטיה שכולל למעשה טוש. וזהו. כשאני אומרת זהו, אני מתכוונת לכך שאין מחיצות שחוצצות בין שטח המקלחת ליתר החדר, לא מקלחון, אפילו לא וילון ואפילו לא... פאנל כזה שתוחם את שטח המקלחון בתחתית... אמנם יש שיפוע קטנטן (עד בלתי מורגש) ע"מ שיהיה ניקוז כלשהו של המים- אבל אני כבר רואה את התיסכול של לעשות "ויש" עם מגב אחרי כל מקלחת... חובב, מה אתה מציע? פה נכנס גם עניין השכירות- אנחנו לא רוצים להשקיע כסף, אלא לעשות משהו שיפתור את הבעיה, אבל ... אתה יודע... לא מושקע מדי. כמו שכבר ציינתי המעבר הוא תוך משהו כמו 4 ימים, כך שזה עניין די דחוף... אז אני פה, מחכה לתשובה... ביי ותודה לירון

מקלחת ההשקעה הקטנה ביותר שתיהיה יעילה היא של וילון. יש בסנטרים מתלים מיוחדים לכל צורה של מקלחת. ולמרות הוילון על הרצפה בכל מקרה תאלצי לעשות "ויש" עם מגב.אבל לפחות הדברים שבגובה לא ירטבו. שיהיה מעבר מהנה.

Noga222

New member
רעיונות

אצלי יש מין מקלחון שהוא נישה כזו בתוך הקיר, אז מה שעשו שם שמו מין פס מתכת, כמו מסילה, שמוברג לרצפה. בטח אפשר לחזק עם סיליקון במקום לקדוח בריצפה. את גם יכולה לתלות וילון. יש מתלים לוילון שבאים ללא צורך לקדוח. את יכולה להתחיל אותו קצת יותק נמוך, ואז הראש אולי יבצבץ מלמעלה, אבל לפחות הוילון יגיע עד הריצפה. אם הוא יהיה קצת יותר ארוך מהרצפה, תוכלי לשים בפינות משהו כבד (אולי חלוק נחל מקושט במפית...) שיצמיד את הוילון לרצפה. בהצלחה נגה

lilachh

New member
אני יכולה להגיד לך מה היה אצלנו

בדירה השכורה הקודמת: גם לי היתה אותה בעיה של טוש וזהו..אז הדיירים הקודמים תחמו את פינת הטוש עם שני פסים של קרמיקה בצורת "ר" שתחמו לריבוע וכך מנוע גלישת מים החוצה...אנחנו גם התקנו וילון עם מתלה פינתי (יש מתלים פינתיים למקלחות) , וזהו - לא עפו מים לצדדים, ויצא פתרון זול ויעיל (במיוחד כי לא רצינו להשקיע בדירה מן הסתם...) תהני ושיהיה במזל טוב

lilachh

New member
הבהרה:

התיחום של שני פסי הקרמיקה הם כמובן על הרצפה..ככה זה מנע גלישת מים לכל הרצפה של חדר המקלחת...

סילי מי

New member
כן, ברור, אבל אז אם בכ"ז ישפריצו

מים החוצה, לא יהיה לאן לנקז אותם... אז רגע, אני רוצה להבין, השתמשתם בתיחום של קנטים מלמטה וגם וילון? אם כן, אז איך הוילון לא יצא החוצה מהשטח המתוחם? (זתומרת כשיש עליו זרם של מים, אז הוא יכול 'לברוח' החוצה... לא?)

lilachh

New member
היה חור ניקוז בדיוק מתחת לטוש ולשם

המים התנקזו
. לגבי הוילון: הפסים של הקרמיקה שתחמו את השטח היו בגובה של בערך 4 ס"מ - הוילון הגיע עד הרצפה ובעצם עם המים הוא נדבק אליהם ולא יצא החוצה- אני לא אגיד לך שזה היה הסידור המושלם והאידיאלי, אבל בהתחשב בכך שלא רצינו לעשות הוצאות מיותרות בדירה לא שלנו (שזה אומר קניית מקלחון והתקנתו) זה היה סידור זמני זול ויחסית נוח.

lilachh

New member
טמבלית שכמותי.....צודקת-אם השפריצו

מים החוצה ספגנו עם סמרטוט

miri52

New member
אני חדשה, אז בהצלחה, בנוגע למקלחת

אז ככה, כמו שאמרו כבר, פסי שיש/או קרמיקה דבוקים לרצפה ווילון אין סיכוי שיצאו מים החוצה. כמו כן, אני משתמשת עם מגבות ישנות או זולות, וכאשר אני יוצאת מהמקלחת אני דורכת עליהן זה סופק את המים, מנגבים עם זה את הרצפה, אפשר לתלות לייבוש ובסוף השבוע לשים בכביסה יש לי מגבות קבועות אך ורק לרצפה. כחול כהה, אדום וירוק. סתם ככה. אבל אני מזהה אילו מגבות שייכות לרצפה שיהיה בהצלחה

למעלה