הפורום הזה מסוכן לבריאותי

murphy13

New member
הפורום הזה מסוכן לבריאותי

שלום, מה שהייתי צריך - פורום אוסטרלי, שיזכיר לי את הטיול הנפלא שעשיתי שם לפני שנים וגרם לי להתאהב בשתי הארצות המקסימות, אוסטרליה וניו-זילנד. תמיד עולים בי געגועים, ולכן הפורום מסוכן לבריאותי
המון זמן עבר מאז, אבל האהבה לבירות נשארה (הכי אהבתי XXXX) ההתענינות ב"פוטי" ירדה (אז האלופה היתה קולינגווד, ואני נטיתי לווסט-קוסט-איגלס, שזכו ב 1992). ההתעניינות בקריקט נשארה, אבל בו וגם במשחקי ה egg-chasing ליבי עם אנגליה. ג'יימס קוק, ג'ון סטיוארט, צ'ארלס סטרט, לכלאן מקווארי, גרינוויי הזייפן, בנג'ו פאטרסון - הכל נחקק לי בראש. מוזר שלא היתה לי אז בעיה לחזור לכאן, וגם היום אני רואה באוסטרליה יעד לטיול, ולא להגירה. הגן-גורו נחמד, אבל כדי להכיר את עולם החי באוסטרליה צריך היה להיות שם גם פוסום אחד לפחות, ואיזשהו וומבאט - לא חיות נדירות ולמיטב הידוע לי קלות יותר לגידול בשבי מאשר קואלה. בעצם גם קיפודן (Echidna) חסר שם... פעם אחרי פעם אני נהנה לצפות ב"פריסילה" ולהסביר לאשתי מה הם באמת אומרים שם...

ברוך הבא לפורום ../images/Emo13.gif

אגב בדיוק היום תכננתי לצפות ב"פריסיליה מלכת המדבר" אבל לא ממש יצא לי. אולי מחר. אתה מוזמן לכתוב בפורום ולשתף אותנו בחוויות שעברת שם או כאן. דוד

למעלה