הפורום

דלויה

New member
הפורום

הפורום הזה ממש במקום. כמה זמן הוא קיים? כי רק השבוע גיליתי אותו. אני כולי תקווה שהפורום יעזור בפונדקאות. לי בכל אופן אני מרגישה שזה עוזר תודה ושבת שלום ענת

מירבי*

New member
שמחה שהפורום עוזר לך, הוא בעצם

עוזר לכולנו ענת, גם לי, הפורום נפתח בתחילת ינואר.. העובדה שיש כאן בנות נוספות במצבינו שאפשר לדבר איתן על הנושא באופן חופשי מאוד מקלה.. שבת שלום והמון הצלחה
מירבי*

בנדה1

New member
מירבי, תאמיני או לא, הלילה חלמתי

שאת מנהלת סופרמרקט ענק שהקניה בו נעשית באמצעות הזמנה טלפונית , וזו קניה חד פעמית. מה את אומרת? נכנסתי חזק לנושא הפורום לא? לנו יש השבוע פגישה עם שתי פוטנציאליות, נראה איך יהיה ואז נחליט מה הלאה. בנוגע לשניצלים הם יצאו נפלא, רציתי לעשות אותם לליל הסדר אך מסתבר שלאשכנזים זה חמץ, וחמתי שומרת כשרות אז אי אפשר. hugs & kisses

מירבי*

New member
מעניין החלום הזה בנדה,בטח יש לזה

איזו שהיא משמעות..מה הפירוש שלך לזה? הבנות שתיפגשו איתן השבוע זה הפניה של המדיקל או שמצאתם בעצמכם? הלוואי ואחת מהן תתאים בנדה..מחזיקה לכם אצבעות חזק חזק..גם ברגליים. לגבי השניצלים..זו אכן בעיה..אבל אפשר לעשות שניצלים מצויינים עם קמח מצה..כל הסוד הוא ההשריה..אם תרצי מתכון יש לי אחד שווה במיוחד.. שבוע טוב..מלא באהבה והמון בהצלחה מירבי*

milanat

New member
למירב../images/Emo140.gif

המון תודות מגיעות לך מירב. תאמיני לי שאת נותנת אומץ וכח להמשיך. את זוכרת את השיחה טלפונית שלנו לפני כחודש וחצי? באותו זמן עוד לא ידענו בדיוק ללכת לנו לפונדקאות או לאימוץ. מאז אני מאמינה שנצליח (בעזרת ה´). מהפורום(במשך חודש וחצי) למדתי הרבה יותר מאשר למדתי משלושה מרכזי לפונדקאות שביקרנו בעבר. כל הכבוד לך ושתצליחו. בקשר לאותה פונדקאית ששאלתי אתמול. היא נראת מזה חמודה (בלי עין רע). נפגשנו עצלה בבית. היא הזמינה אותנו. יש לה שלושה ילדים משלה. היא לא חיה עם בעלה כשנתיים. אפילו יש מסמכים מעורך דין שהוא משלם לה מזונות כבר שנה ומשהו. וגם פסק דין מבית משפט. אף רק בתחילת המאי היא מתגרשת ממש (מקבלת תעודת גירושין מרבנות). במאי יש להם משפט אחרון. אני מתפללת שיאשרו לי אותה. היא נתנה לי צילומים של המסמכים. ועוד המון נשקות, הריון נעים ומוצלח! מכל הלב, מילנה

מירבי*

New member
מילנה יקרה...מה שאת מתארת נשמע

טוב, אני מאמינה שיוכלו לבוא לקראתכם בעניין הזה.. יש לכם כבר עורך דין? תבדקי איתו את הדברים..אם תהיה בעיה תעדכני אותי..נחשוב כבר על משהו.. בהצלחה ושבוע טוב מירבי*

לי לך

New member
מילנה בהצלחה

דברי עם אביבה, נראה לי שהיא תדע לענות לך מצוין. ובנחמדות ראויה לשבח המון המון הצלחה

milanat

New member
שלום לי לך

הרבה זמן לא דיברנו? מה שלומך? איך מתקדם? אנחנו מחפשים פונדקאית. יש לנו אחת, אבל אביבה עדיין לא בטוחה שיאשרו לנו אותה- היא מתגרשת רק מחודש מאי, אפילו שלא חיה עם בעלה כבר שנתיים וכבר שנה היא מקבלת מזונות ממנו. מקווים לטוב! חג פסח שמח! מילנה

דלויה

New member
למלינה

היי זאת ענת, אני שמחה שמתקדם אצלך, ושתמצאי את הפונדקאית הכי טובה בשבילך!יש לי שאלה אלייך: האם את קשורה למרכז מסוים? או שעושה הכל פרטי? כי אני עם המרכז להורות , וכמה שמינה ןעדה מקסימות זה יקר לעבוד איתם היתה לך ועדה כלשהיא במשרד הבריאות ? באיזה שלב את בעצם? טוב תראי אני מתענינת כי גם אני בתוך זה. ובעצם זה כל הזמן מטריד אותי. טוב אז להתראות ביינתים ושיהיה לך הרבה הרבה הצלחה ענת

milanat

New member
לדלויה

שלום לך ענת! אני ממש בהתחלה. עושים את הבדיקות וגם מחפשים פונדקאית. אנו לא קשורים לשום מרכז. אני גם ביקרתי במרכז להורות ועוד כמה מרכזים לפונדקאות. לדעתי, הם עושים אותה עבודה שאת בעצמך יכולה לעשות. ואני יודעת גם שהם לוקחים המון כסף על התיווך שלהם. אבל זאת דעתי. אני לא יכולה לשכנע אף אחד. אם את תחליטי ללכת לבד, בלי מרכז- יש לך מי יעזור (כל הבנות מהפורום הזה.) בהצלחה רבה, מילנה

milanat

New member
שלום מירבי../images/Emo24.gif

מירבי דיברתי עם כמה עורכי דין בטלפון(מרשמה שפרסמת) והם אמרו לנו לבוא אחרי איבחונים פסיכולוגיים. ומה שלומכם? איך אתם מרגישים? חג שמח לכולכם!
מילנה

מירבי*

New member
מילנה, אני חושבת שאם היה לך עכשיו

עורך דין הוא יכול היה לעזור לכם עם העניין של הפונדקאית והאישור שלה, תתייעצי עם אחד מהם לגבי הסיכויים של הפונדקאית לקבל את אישור הוועדה. אנחנו מרגישים טוב..הפונדקאית היקרה שלנו סובלת מבחילות והקאות..מקווים לטוב.. מירבי*

milanat

New member
מירב../images/Emo35.gif

נראה לי שהם לא מתעסקים עם זה. הם מכינים את החוזה לועדה אחרי כל האישורים פסיכולוגיים וכל הבדיקות (כאשר תיק מוכן) זה משה הבנתי דרך הטלפון. תרגישו טוב! מכל
מילנה

מירבי*

New member
יש להם נסיון עם בעיות מהסוג הזה

שווה לנסות לשאול אותם, עורכי דין שהגישו כבר מספר חוזים לוועדה יכולים להעריך את הסיכויים שלכם לקבל אישור לזה. מירבי*

למעלה