הפיירוול שלי...

Ami15il

New member
הפיירוול שלי...

שלום רב. אני גר בקיבוץ נצר סרני, ויש לנו אינטרנט בכבלים (לא מאוד מהיר כמו שנשמע בהתחלה, אבל מסתדרים..) לאינטרנט שלנו בקיבוץ יש מרכזייה אחת כמובן, ולה מחובר פיירוול מסוג ANT מאיך שהבנתי העניין הזה שם לנו אייפי מזוייף בהרבה מקומות, והאייפי האמיתי שמור בתוך המחשב. אני משתמש בתוכנת צ´יטוט בווב קאם (למי שמכיר ולמי שלא) CU-SeeMe, תוכנה שנועדת לשיחות אינטרנט, כשאפשר לשים מצלמת מחשב, ולהעביר תמונות מתעדכנות לתוכנה. לאחרונה, בעקבות שרת הפיירוול, אני נכנס לתוכנה, רואה את תמונתם של אחרים, והם רואים את שלי, אבל כל מה שאני כותב לא מועבר אליהם... מה שהם כותבים מועבר אלי. אולי אתם מכירים את הבעיה? אולי אתם יודעים כיצד אוכל לעקוף את הבעיה בצורה כלשהי ואיזו צורה? (אי אפשר לפנות למנהל השרת שלנו, הוא טוען שאם לא נוח לנו אז לעבור לאינטרנט אחר ואנו לא רוצים לעבור לאינטרנט אחר.)

philips

New member
תשובה...

קודם כל התכוונת ל NAT ולא ANT...בכל מקרה התשובה היא ב LINK הבא.. http://support.cuseeme.com/cupro/faq/cupro045.htm בשורה התחתונה CUSEEME לא תומכת ב NAT ולכן אתה בבעייה אינני זוכר איזו תוכנת CONFERENCE כן תומכת , אבל נדמה לי ש MICROVIET כן תומכת... בנוסף , אשאל חבר שלי שעובד בחברה המפתחת מוצרים אלו לגבי מוצרים המאפשרים מעבר NAT... בינתיים.... תסתפק בצ´ט קולי/טקסט
או בתוכנה אחרת...

Ami15il

New member
חברים, אתם....

אתם מנסים למצוא לי תוכנות חלופיות... זה מאוד נחמד מצידכם, אבל שכחתי לציין פרט מאוד חשוב.. לפני שהתחברתי לאינטרנט של הקיבוץ שלי, שאני כבול בתוכו עכשיו, הייתי באינטרנט רגיל... כבר הספקתי לרכוש לי חברים בCU-SeeMe.. אני לא רוצה משהו אחר... השאלה שלי היא אם אפשר לעקוף את הבעיה שהם לא רואים מה אני כותב... עמי

למעלה