הפינוי...

Sphinga

New member
הפינוי...

טוב ,אז בעלי קיבל הודעה שהוא משתתף בפינוי (כרגע הוא בלימודים) והתפקידים של הרבי סרנים זה לדבר עם המשפחות שצריכות להתפנות. לא מביעה דעה פוליטית לגבי הפינוי רק מקווה שלא יהיה לו קשה ושהמפונים יזכרו שלא הוא החליט על הפינוי... יש פה עוד שנקראו לפינוי?

אמאל4

New member
לא בעלי אבל אחיו זאת בהחלט הרגשה

לא נעימה בלי קשר לדעה הפוליטית.

sweet solit

New member
גם אצלנו אותו הדבר

בעלי בלימודי אופק וקראו לו לפינוי ממש קשה לו המחשבה שהוא צריך לפנות אנשים מהבתים (והוא תומך בהתנתקות...)

רינת 26

New member
מזלי

שלבעלי יש פרופיל 31, אז הוא לא מפנה... ומזלי שאני אמא וגם אמהות לא מפנות עלק "מחשש לתקריות רגשיות"

../images/Emo12.gif אז למה לי קראו../images/Emo35.gif

שלושה ילדים הולך ברגל

אני בקבע (כרגע בבר אילן../images/Emo6.gif)

הבעל - נקרא למילואים לחודש בשנה
כמו תמיד, בזמן הכי לא מתאים (הפעם זה חופף לחזרה לשירות בתום הלימודים/ההתנתקות)

גליתrt

New member
ה'חצי' כבר שם.....

בחוד החנית. ואתמול עשה לי 'שיחת הכנה'...(זה כבר הולך לקראת סדרת שיחות שכאלו..) נמנעת מלראות את כל תוכניות 'תרחישי הפינוי' שמשודרות בימים אלו לרוב מעל-גבי מסך הטלוויזיה. אולי אני קצת כמו 'בת יענה', אך מעדיפה כך. מה שגם התוכניות האלו מאוד מגמתיות.. מקווה שיהיה טוב ואף אחד לא ייפגע בגוף, נפש זה כבר סיפור אחר... אני יודעת שאצל ה'חצי' זה קצת מורכב, מאחר ויש לי משפחה שם. אולינפתח שירשור בנושא יותר קרוב למועד עצמו מאחר שהיום רב הנסתר על הנגלה בכל הנוגע לעניין זה (לפחות כך אני מרגישה..)? ג
ית

גם אני וגם הבעל../images/Emo12.gif

אני - כרב סרן בתום הלימודים, הבעל - כאיש מילואים (חי"רניק) גאה. מישהו מחפש לאמץ שלושה ילדים נחמדים ולא כ"כ מזיקים לחודש בערך בתקופת הקיץ והחופש
הם יודעים לשאוב אבק

אמאל4

New member
חופשי בנוסף ל4 שלי../images/Emo57.gifשני הכלבים

החמוסה הדגים והציפורים יהיה שמייייית!

אפשר להביא גם את ה../images/Emo19.gif שלנו../images/Emo35.gif

אחד, חמוד, זהב, צנוע - רוצה רק אוכל והילדים מאוד אוהבים להאכיל אותו.

למעלה