הפלות חוזרות

lnirali

New member
הפלות חוזרות

עזרה בבקשה אני מאד מבולבלת!! מעט ארוך אז מתנצלת מראש:)
בת 39 ,יש לי 2 ילדים בריאים בבית(הקטן בינהם בן 5), לידות רגילות הריונות רגילים לגמרי טבעיים וללא שום בעיות חריגות.
מנסה חצי שנה להכנס להריון נוסף, עד כה 2 הפלות טבעיות, בשבועות מאד מוקדמים, אחד ממש עם הגילוי (היה בטא 40 ונפל יום אחרי הבדיקה) והשני שבוע 6 ככה עם בטא גם מאד נמוכה(280) שהיה לי ברור שזה לא מתפתח ...
הרופאה שלי בקופח לא מתרגשת אך מפאת גילי ואחרי שקראתי קצת באינטרנט ביקשתי בדיקות מקיפות מהמטולוגית (קרישיות וכו) והלכתי בכ"ז לייעוץ פרטי אצל פרופ קופמינץ, שכמובן נתן לי את כל הסט (החל ממועד ביוץ!!!) של אספירין קלקסן +נרות פרוגסטרון.
לתומי חשבתי שיש לי זמן להמשיך לבדוק קצת ולקבל עוד חוו"ד אך הטוויסט בעלילה שיומיים אחרי שהייתי אצלו גיליתי שאני כבר בהריון שוב!!!!
עכשיו הדילמה - האם ללכת לרופאת נשים הקבועה ולומר לה , תראי הייתי אצל המטולוגית ויש חשד לתסמונת APLA , מה דעתך לגבי קלסלן וכו? ולפעול לפי מה שתגיד?
או להתחיל כבר מהיום להזריק ?
ואם כן, אצל מי ממשיכים מעקב הריון?
אני לא ככ רוצה להמשיך מעקב שגרתי אצל קופרמינץ, מבחינתי הספיקה ההנחיה..אבל איך ממשיכים מכאן???
תודה!!!

שירהד1

Member
מנהל
היי וברוכה הבאה

כמה דברים לאחר שקראתי את מה שכתבת:
1. אני מנועה לחלוטין מלהתייחס לרופא/ה כזה/ו או אחר/ת, אלא אם כן מדובר ברופא/ה שהייתי מטופלת אצלו/ה ועליהם אני ממליצה תמיד בחום (ד"ר דורית רביד וד"ר עופר גונן).

2.כל אחת בוחרת לעצמה את הרופא/ה שלה לפי ראות עיניה ולפי התפיסה הטיפולית אליה היא מתחברת.

3. כתבת בכותרת את המילים המפחידות והמלחיצות "הפלות חוזרות". יחד עם זאת, תיארת מצב של הריון כימי (שהוא דבר מאוד נפוץ) והפלה מאוד קלאסית של השליש הראשון. זה (תודה לאל) לא עונה על ההגדרה של הפלות חוזרות. אולי זה יכול קצת להרגיע אותך.

מאחלת לך לבחור נכון עבור עצמך והלוואי וההריון הנוכחי יסתיים בידיים מלאות.
שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
ליווי ותמיכה בנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

lnirali

New member
תודה !

אכן קצת מרגיע ,
מחכה לבטא של היום אהיה יותר חכמה:)

תודה
!

למעלה