הפעם הראשונה שלכם..

1mayush

New member
הפעם הראשונה שלכם..

ששמעתם על טיפקס
ששמעתם שיר של טיפקס
הייתם בהופעה
קניתם דיסק
חתימה ו\או תמונה עם טיפקס
וכל מה שיש לכם להוסיף סביב הנושא הנ"ל.. מאיה

טיפקסית

New member
ווא מזמן לא דנו בזה

ששמעתי על טיפקס-איפשהו ב-1992 פסטיגל עם השיר המסיבה של גודו,זה היה הפסטיגל הראשון שהייתי בו... ששמעתם שיר-גם כן איפשהו בערך באותה תקופה הייתי בהופעה-מצטערת להגיד אבל רק ב-2005 בסולו של קובי או משהו שכזה נדמה לי..... קניתי דיסק-בשנת 2001 את יושבים בבית קפה. חתימה ו/או תמונה-בסיבוב של קובי ומאז אספתי כת דבר אפשרי. טוב בא לי להוסיף סעיף לשאלון: *אם הייתה לכם הזדמנות לשבת לאחד על אחד עם מישהו מהלהקה מי זה היה ונמקו גם למה לדעתי אם כבר מדברים דוגרי אז הייתי רוצה לשבת עם רמי,הוא משום מה תמיד נראה לי אחד כזה שאנחנו עוד לא יודעים עליו הכל ויש עוד מה לגלות מבפנים,ולדעתי לי ולו יכולה להיות שפה משותפת.

roi0123

New member
אני הכרתי את טיפקס...

אני הכרתי את טיפקס לראשונה כשהיה את הטלנובלה של פסטיגל, עם השיר "בצלחת מעופפת" ואז קניתי לאט לאט את כל הדיסקים שלהם! והיום (כפי שאתם בוודאי רואים) אני מאוד אוהב את טיפקס ודרך אגב- עוד לא בשום הופעה שלהם לצערי
עם מי הייתי רוצה לשבת? אממ אני לא ממש מכיר את שאר חברי הלהקה, אז נראה לי שעם קובי אוז! להתראות!

הפעם הראשונה

שמעתי על טיפקס - שנת 93 כשראיתי את קובי אוז בטלויזיה בתוכנית שהוא השתתף בה כנ"ל לגבי שמעתי שיר של טיפקס הייתי בהופעה - כבר בשנת 95 נדמה לי, הם הופיעו בקריית אתא ביום העצמאות קניתי דיסק - הדיסק הראשון שהיה לי שלהם היה בעצם קלטת שקיבלתי מתנה של האחרון בעשירון התחתון מחבר של אבא שלי שהיה מוכר קלטות (מקורית כמובן) חתימה/תמונה של טיפקס - בהופעה שהיתה להם בקריית אתא לפני כמה שנים, קיבלתי גם חתימה על הספר משה חואטו והעורב מקובי

1mayush

New member
../images/Emo27.gif

ששמעתם על טיפקס- ביסודי... היו לנו שעורי מוזיקה ולמדנו שירים, ביניהם השירים של טיפקס
ששמעתם שיר של טיפקס- בתקופת הדיסק "דיסקו מנאייק" הייתם בהופעה- לפני הרבה הרבה שנים.. הייתי בסביבות ה10 הופעות+ אני חושבת קניתם דיסק- 7 שנים?! +- חתימה ו\או תמונה עם טיפקס- בהופעה השנייה שהייתי של טיפקס.. לא זוכרת בדיוק איפה היא הייתה.. להוסיף: לא אשכח כמה היה נחמד בקיץ 2004 באמצע מרכז העיר בירושלים בהופעה של טיפקס לשמוע: "היי מאיה מה המצב? ראיתי אותך" שקובי אמר לי.. מול מלאאא האנשים שהיו שם! עשה לי הרגשה טובה:) וגם בהופעה שהייתה פעם בתאטרון היהלום בר"ג שקובי הקדיש לי את "סתם"

Funky Giraffe

New member
יא

ששמעתם על טיפקס בגיל 4 או 5, שנות ה90 האמצעיות ששמעתם שיר של טיפקס לדעתי נחשפתי לזה ממש בגיל 0 בגלל שאני נולדתי יחד עם הדיסק הראשון בערך הייתם בהופעה לפני האירוויזיון קניתם דיסק של טיפקס? כשהאחרון יצא לדעתי לפני שנתיים חתימה ו\או תמונה עם טיפקס אוי נו

למעלה