הפעת צהריים ב'הבימה',קרן מארחת את עומר אדם

I מ י ר ב I

New member
הפעת צהריים ב'הבימה',קרן מארחת את עומר אדם

היתה הופעה מקסימה,הליין אפ היה דומה לכל הופעות הלהקה,קרן הוסיפה את אם זאת האהבה שלך על פסנתר לבד והיה מרטיט.
אני חיכיתי בעיקר לחיבור עם עומר ויצאתי מוקסמת,מאוד מאוד אהבתי,ת'א היה מקפיץ ומגניב,פג'ו 92 ישב בול על עומר וב'ואת' עומר סלסל לפנים,מאוד אהבתי את השיר הזה ביחד.

קרן סיפרה משהו שלא סיפרה אף פעם שבר רפאלי היתה אצלהם בבית,קצת אחרי שאורי נולד והיא עדיין ענקית יושבת על הספה ובר עם ביקיני וג'ינס קצר,נועם מראה לה את אורי הקטן בפלאפון ובר נשענת על נועם ואומרת,יש לו ריח של תינוק,אז קרן עונה,כן הוא תינוק,אז בר אומרת,לא לאורי לנועם.חחחחחחחחחחחחחחחח

היה כיף מאוד,הופעה מקסימה עם אירוח מיוחד מאוד.אני אהבתי.

ady18

Well-known member
סיכום...

היה ממש כייף
היו אנרגיות ממש טובות.....
אהבתי הכי הרבה את"ואת"היה משהו מענין בביצוע....
אם זאת האהבה היה ביצוע יפה....
ןהדרן קצת קצר נראה לי .....
ועומר וקרן שילוב לא רע....

veredmp

New member
איך התגעגעתי לאנרגיות של הופעת להקה!!

קרן כל הזמן טרחה להגיד שעומר ביקש שהיא תקצר בסיפורים כי יש לו עוד תוכניות היום (ועל זה הוסיפה שהוא בן 21, יש לו חיים. היא מבחינתה היתה נשארת על הבמה כל היום...) ונראה לי באופן תת-מודע זה גרם לה לדבר אפילו יותר באריכות מהרגיל

&nbsp
היא שרה את "כשתבואי" (אחד השירים האהובים עלי) ואז הפתיעה עם "אם זאת האהבה שלך" שלא שמעתי שנים!! היא הפתיעה גם את הנגנים, כי אחרי "כשתבואי" פרוסט כבר התחיל לעלות לבמה וכשראה שהיא ממשיכה לנגן עשה "אחורה פנה"

&nbsp
אני אישית פחות מתחברת לעומר אדם. "תל אביב" היה מעולה, אבל לא כל כך אהבתי את מה שהוא עשה ל"ואת" וגם על "פיז'ו" לא מתתי...
&nbsp
תמונות אני אעלה בהמשך היום.

I מ י ר ב I

New member
תודה על התמונות

קרן היתה נראית מעולה ומקרוב זה נראה אפילו יותר יפה

veredmp

New member
תמונות מהאירוח

חייבת לציין שבחיים לא ראיתי כל כך הרבה פלאפונים נשלפים בשום מקום כמו שהיו ב"תל אביב"

I מ י ר ב I

New member
מלמעלה זה היה מהמם

כמות הטלפונים היתה היסטרית,כולם הסריטו.אבל עד שקלטו שזה זה לקח זמן.חחחחח

veredmp

New member
בגלל שידעתי שיהיו מספיק אנשים שיסריטו אני צילמתי סטילס

למעלה