הפקדת ערבות

מצב
הנושא נעול.

Ellush11

New member
הפקדת ערבות

הפקדת ערבות
שלום רב
אחד התנאים לכניסתו של בן זוגי לארץ, הוא הפקדת ערבות בנקאית. היום ניגשתי לסניף הבנק שלי והפקידה אשר מטפלת בי סירבה לספק לי שטר ערבות מהסיבה שחשבון העו"ש שלי בהליך פש"ר.
מה עלי לעשות? אני אובדת עצות. יש בידי את הסכום המבוקש. האם יש דרכים אחרות להפקיד ולא בעזרת הבנק? תודה מראש.

הטוב ביותר לישאול במודעין של משרד הפנים

הפקדת ערבות
שלום רב
אחד התנאים לכניסתו של בן זוגי לארץ, הוא הפקדת ערבות בנקאית. היום ניגשתי לסניף הבנק שלי והפקידה אשר מטפלת בי סירבה לספק לי שטר ערבות מהסיבה שחשבון העו"ש שלי בהליך פש"ר.
מה עלי לעשות? אני אובדת עצות. יש בידי את הסכום המבוקש. האם יש דרכים אחרות להפקיד ולא בעזרת הבנק? תודה מראש.
הטוב ביותר לישאול במודעין של משרד הפנים

יהושע פקס

New member
הפקדת דמי ערבות בנקאית בנתב"ג

הפקדת ערבות
שלום רב
אלוש שלום,
ישנה אפשרות נוספת והיא הפקדת דמי הערבות בסניף של משרד הפנים אשר בנתב"ג.
ניתן לקרוא על כך בלינק הבא [URL]https://goo.gl/8tjGv4[/URL]
בהצלחה,
עו"ד יהושע פקס

Ellush11

New member
האם גם...

אלוש שלום,
ישנה אפשרות נוספת והיא הפקדת דמי הערבות בסניף של משרד הפנים אשר בנתב"ג.
ניתן לקרוא על כך בלינק הבא [URL]https://goo.gl/8tjGv4[/URL]
בהצלחה,
עו"ד יהושע פקס
האם גם...
האם גם ניתן להפקיד בנתב"ג כאשר מדובר בתיק חיים משותפים? הרי ההפקדה לא עבור תייר.
הייתי היום במשרד הפנים, אמרו לי שלא ניתקלו עדיין במקרה כזה, ושאני צריכה לכתוב מכתב בקשה עם נימוקים מדוע אני לא יכולה לספק שטר ערבות מהבנק.
כמובן לצרף אסמכתאות.
יש לי פרוטוקול וצו כינוס. השאלה, האם זה לא ישפיע על התנהלות התהליך חיים משותפים. מין הסתם בן זוגי לא יוכל לעבוד טרם יקבל ויזת B1. תתעורר השאלה כיצד אוכל לספק את הצרכים שלו בעת שיש לי בעיות כלכליות.
אוףףףף הראש שלי כבר מתפוצץ מרוב הבלתי נודע.
תודה רבה רבה על התייחסות.

יהושע פקס

New member
פשוט לגשת ללשכה בנתב"ג

האם גם...
האם גם ניתן להפקיד בנתב"ג כאשר מדובר בתיק חיים משותפים? הרי ההפקדה לא עבור תייר.
הייתי היום במשרד הפנים, אמרו לי שלא ניתקלו עדיין במקרה כזה, ושאני צריכה לכתוב מכתב בקשה עם נימוקים מדוע אני לא יכולה לספק שטר ערבות מהבנק.
כמובן לצרף אסמכתאות.
יש לי פרוטוקול וצו כינוס. השאלה, האם זה לא ישפיע על התנהלות התהליך חיים משותפים. מין הסתם בן זוגי לא יוכל לעבוד טרם יקבל ויזת B1. תתעורר השאלה כיצד אוכל לספק את הצרכים שלו בעת שיש לי בעיות כלכליות.
פשוט לגשת ללשכה בנתב"ג
אלוש בוקר טוב,
את יכולה לגשת לסניף בנתב"ג ויסבירו לך.
לפני כמה חודשים לקוחה שלי הפקידה מזומן בלשכה בנתב"ג.
בברכה,
עו"ד יהושע פקס

Ellush11

New member
עדכון

פשוט לגשת ללשכה בנתב"ג
אלוש בוקר טוב,
את יכולה לגשת לסניף בנתב"ג ויסבירו לך.
לפני כמה חודשים לקוחה שלי הפקידה מזומן בלשכה בנתב"ג.
בברכה,
עו"ד יהושע פקס
עדכון
יהושע שלום רב. תודה רבה לך על הסיוע והכוונה.
מעדכנת למי שיתקל בסוגיה כזו או דומה.
ניגשתי לנתב"ג עם טופס החלטה ממשרד הפנים לגבי ערבות, צילום ת"ז שלי ודרכון של בן זוגי , תושב חו"ל. קיבלתי שובר לתשלום בדואר. בקומה 3 בנמל תעופה קיים סניף דואר. שילמתי וחזרתי לדלפק של רשות האוכלסין לקבל קבלה. עם הקבלה ומסמך נלווה חזרתי ללשכה אשר בעיר מגוריי ובמקום קיבלתי אישור כניסה לבן זוגי. מאושרת עד השמיים ☺☺☺
מאחלת בהצלחה לכל הזוגות בלי עיכובים מיותרים.

יהושע פקס

New member
שמח לשמוע

עדכון
יהושע שלום רב. תודה רבה לך על הסיוע והכוונה.
מעדכנת למי שיתקל בסוגיה כזו או דומה.
ניגשתי לנתב"ג עם טופס החלטה ממשרד הפנים לגבי ערבות, צילום ת"ז שלי ודרכון של בן זוגי , תושב חו"ל. קיבלתי שובר לתשלום בדואר. בקומה 3 בנמל תעופה קיים סניף דואר. שילמתי וחזרתי לדלפק של רשות האוכלסין לקבל קבלה. עם הקבלה ומסמך נלווה חזרתי ללשכה אשר בעיר מגוריי ובמקום קיבלתי אישור כניסה לבן זוגי. מאושרת עד השמיים ☺☺☺
מאחלת בהצלחה לכל הזוגות בלי עיכובים מיותרים.
שמח לשמוע
בהצלחה

Ellush11

New member
ושאלה אחרונה לפני ....

שמח לשמוע
בהצלחה
ושאלה אחרונה לפני ....
יהושע שלום רב
למרות שקיבלנו את כל האישורים ממשרד הפנים והפקדנו ערבות, האם עדיין קיים סיכוי שמשטרת גבולות תחליט לא להכניס את בן זוגי? האמת אני לא ישנה כבר מספר לילות עם המחשבות הללו. האם שוב יתחילו לתשאל ולהחזיק אותו שעות על גבי שעות?
תודה רבה

אים יש לך בעיות כלכליות

האם גם...
כמובן לצרף אסמכתאות.
אים יש לך בעיות כלכליות
מישרד הפנים יראה את זה בצורה לא טובה . הרי את ערבה לבחור לכלכלת אותו. במידה שלא ימצא עבודה . ואת עצמך בבעיות כלכליות
בהצלחה

מצב
הנושא נעול.
למעלה