הפרעת קשב וריכוז

מצפה ל

New member
הפרעת קשב וריכוז

שלום רב, אני חדשה בפורום וזקוקה לעזרתכם, בני בן ה- 9 אובחן לפני כחודשיים עם הפרעות קשב וריכוז ניורולוג המליץ על מתן ריטלין, אך אני מתנגדת לחלוטין לנושא זה. לכן, ניגשתי למרפאות מכבי טבעי להומפאטית והיא נתנה לנו רמדי שהילד לוקח פעם בשבוע 9 כדורים במשך חודש, הרופאה אסרה על הילד לאכול שוקולד, קולה וכל מה שקשור לקפאין. שאלתי בעצם, האם עכשיו אחרי שעבר חודש הילד יכול לאכול שוקולד? (מצה עם שוקולד....) וכל מה שקשור לקופאין?. האם יש המשך טיפול או שהטיפול נגמר בעצם אחרי מתן רמדי של חודש בלבד??? לצערי ההומפאטית בחו"ל ולכן אין לי תשובות לשאלות...

שוקלד, קפאין , קולה וכו'../images/Emo211.gif

welcome קודם כל! יופי שאת בטיפול, וככלל נושא הקפאין הוא נקודה לא חד משמעית. רב ההומיאופתים מבקשים לא לצרוח קופאין בזמן טיפול הומיאופתי מפני שהוא יכול לסתור את תהליך הריפוי שמתחולל בגוף. אני מציעה לך להמנע מקפאין עד לפגישת המעקב עם ההומיאופתית , בה תוערך השפעת הרמדי . לגבי שוקלד בו רמת קופאין נמוכה אני סבורה כי במינונים קטנים ניתן לצרוך וזה לא יפריע לטיפול. מעבר להומיאופתיה, קולה ושוקלד אינם מועלים להפרעת קשב.. יש המשך טיפול גם אחרי החודש הראשון , הריפוי הוא תהליך ויש לעקוב ולתת את הרמדי בהתאם לצורך. אני מקווה שבנך משתפר וישתפר ואת בדרך הנכונה, תמשיכי בה עם סבלנות ורצון ! נשמח לדעת מה שלומו ואיך עובר עליכם הטיפול חג שמח , נועה שגיא, [email protected]
הומיאופתיה קלאסית

מצפה ל

New member
תודה על תשובתך

לגבי המשך הטיפול, אני הבנתי מההומופאטית שמדובר בשני טיפולים, הראשון זו ההבחנה והשני חודשיים לאחר הטיפול הראשון וזהו. חברה שמטפלת כבר שנים בבנה דרך הומאופתיה טוענת שהיא כבר שנתיים מטפלת בבנה ללא הפסקה, עם החלפת הרמדי לפי צורך. לכן, נראה לי מוזר שהטיפול אצלי הוא רק שני מפגשים. מה שמדאיג אותי שאני נמצאת בטיפול לא נכון, יום שבת בני קיבל את הרמדי האחרון ובנתיים אני לא רואה שיפור בנושא הקשב וריכוז. תודה רבה.

ronit4794

New member
אכילת שוקולד בטיפול הומאופטי

שלום חדשה, מניסיון שלי, הטיפול ההומאופטי לא עזר לנו, בתקופה שכן טופלנו, היה משהו כמו חצי שנה עם ההשפעה של ההומאופתיה, הילד המשיך להתנזר מכל מה שהכיל קופאין. לדעתי, לא הגיוני שתוך חודש הגוף מתאזן והבעיה נפתרת. גם אני בהתחלה התנגדתי, וניסיתי שיטות שונות במחירים "שונים ומיוחדים" והיום, אחרי 6 שנים של נטילת ריטלין, אני מודה שאין על הכדור הזה. עם נטילתו, פרחו היכולות של הילד שלי, הביטחון העצמי והחברתי - החיים שלו, ושלנו, בני הבית, השתנו לבלי הכר. בהצלחה וחג שמח,

חצי שנה אינה מדד מספק להסקת מסקנות על טיפולB-

רונית ומצפה ל.. הי אני אתייחס למה ששתיכן כתבתן ואומר שטיפול הומיאופתי והצלחתו לא נמדד בשתי פגישות וגם לא בשלוש (אם מתייחסים לחצי שנה של טיפול), ישנם מקרים בהם השיפור ניצפה כבר בשתי פגישות וישנם מיקרים שדרוש זמן רב יותר. כשאני נשאלת לגבי משך טיפול בילדים אני מידעת את ההורים שמדובר בתהליך של ריפוי ויש להגיע למס' פגישות מעקב , כשכל פגישה מתקיימת בממוצע אחת לשישה שבועות עד חודשיים וכמובן שכל מקרה לגופו וישנם מקרים בהם השיפור הוא מידי. אינני מבינה מדוע מצפים שההומיאופתיה תרפא תוך פרק זמן כה קצר ותפתור בעיות כה מורכבות כהרף עין. אם תספרו את מספר המקרים בהם הלכתם לרופא או פסיכולוג זה בודאי מעבר לחצי שנה. הסקפטיות וחיפוש אחר פיתרונות בזק מונעת מאנשים להמשיך ולתת הזדמנות למשהו שישנה את חיו של ילד לשנים וימנע ממנו צריכה של חומר כימי שאת תופעות הלוואי שלו והסכנות שבו אני מקווה שכולנו יודעים. אני הייתי מנסה טיפול טבעי גם אם זה יקח שנתיים ורק למנוע מילדי לחיות תלוי ריטלין. אוסיף גם שאינני מקלה ראש בקושי שבגידול ילד שסובל מבעיה . לחיים בריאים, בהצלחה , מצפה ל... המשיכי עם נטיות לבך, הם יוליכו אותך תמיד למקום הנכון ואשמח להמשיך לסייע נועה שגיא,
הומיאופתיה קלאסית, [email protected]

לינק להרצאות על ריטלין כסם ונזקיו!

שלום רונית, עברו מספר ימים, אך מקווה שתקראי- ראשית, כפי שנעה כתבה- אכן, חצי שנה אינו זמן מספיק לקבוע שטיפול אינו עובד, רמדי הומאופתית שנבחרה בקפידה תעשה שינוי מיידי, וצריך לקחת בחשבון שהשינוי מתחיל תהליך ארוך של ריפוי. צריך לקחת בחשבון שמי שלוקח סמים (ביניהם גם ריטלין), צריך לעבור כברת דרך ארוכה יותר בכדי להתרפא, למרות שיש לי מקרים רבים שבאמת שיפור גדול התרחש במהלך החצי שנה הראשונה, ולא הפסיקו את הטיפול, כי רק אז החלה פריצת הדרך שלהם לשיפור עוד יותר גדול ועוד יותר גדול. המשפט- "אין על הכדור הזה" עושה לי אסוציאציות נוראיות על כל מיני סמים שלקחו מטופלים שלי... לא מתאים לעניין טיפול בילדים. אין אף "אחלה כדור" לילדים, יש "אחלה בריאות" ו"אחלה חופש" ממחלה וסבל של ילד- וזה אני רואה מתאפשר בעזרת טיפול הומאופתי רציני!!! מאחלת לכם בריאות. והנה שני לינקים חשובים לכל המתעניינים בריטלין. www.cchr.org.il http://www.youtube.com/watch?v=KTzQxcG6Z38 בהצלחה

למעלה