הפרק האחרון של חברים

liranon

New member
הפרק האחרון של חברים

מישהו מכם ראה אותו?? מי שלא ראה אותו יכול להוריד אותו מקאזה אני הורדתי אותו לפני חודש ואני יכול לומר שזה אחלה פרק מאוד יפה לא ראיתי יותר טוב מאוד מצחיק ודרך אגב מי שתוהה כמה זמן לוקח להוריד אותו אז הרבה מאוד זמן ומי שרוצה יותר פירוט אז זה לקח לי 15 שעות אבל זה לא נורא ודרך אגב הסוף מאוד מותח אחת מהבנות בהיריון אבל לא ידוע מי. אולי בעונה הבאה נדע. מי יודע??? ומי שראה את ההודעה בבקשה שיגיב טוב?? אנשים נחמדים?

liranon

New member
הפרק האחרון ישודר בעוד שבועיים

אני מתכוון לפרק האחרון החתונה של צ´נדלר ומוניקה פרק מצחיק חבל על הזמן וגם מותח

נמרה

New member
יויויויויויו רגע!

אזמה יהיה במקום? אני מאוד מקווה שתגיד לי שההתחלה של העונה השמינית

~*~gaL

New member
במקום

תהיה העונה החדשה של ערוץ 3.. אולי כולם אוהבים את ריימונד.. :) העונה השמינית תגיע באפריל ככה.. כי באמריקה העונה השמינית תגיע בספטמבר-אוקטובר, ואנחנו לא יכולם לשדר את העונה השמינית בזמן שאמריקה משדרת אותה.. לפחות ככה נראה לי.

lll_lll

New member
העונה החדשה

של חברים, השמינית, תשודר במרץ 2002. ובקשר למי בהריון, גם אני יודע שמי שבהריון היא: (liranon, אם את/ה לא רוצה לקרוא כדי שיהיה לך הפתעה, dont!) * * * * * * * * * * * * * * * ** * * * * * * * * * * * רייצ´ל
לא ברור מי האבא, גם לא באמריקה, אולי זה יהיה טאג, שמתוכנן לחזור, וגם כתוב היום ברייטינג שאולי בראד פיט בהופעת אורח יהיה האב המאושר

liranon

New member
אכזבה קטנה

אחרי שהעונה השביעית תגמר אז באוקטובר תתחיל שוב העונה השישית בקשר לעונה השמינית אין מידע

~*~gaL

New member
העונה השישית שוב?

באותה שעה שיש את השביעית?.. לא תשודר עונה חדשה של סדרה אחרת?..

MoRibisi

New member
אני יודעת מי מהבנות...

בהריון, אבל אחד עוד לא יודע ממי היא בהריון.

~*~gaL

New member
אני

קראתי ת´תסריט שלו.. וכן מאד יפה :) וגם אני יודעת מי בהריון אבל לא ממי..

למעלה