הפרק השני גרם לי לעצב.

MasterJedi

New member
הפרק השני גרם לי לעצב.

כמה עצוב זה יכול להיות... תקופה כל כך קשה לג´די וליקום בכלל. לאיזה מצב הגענו, אם אבירי הג´די עצמם זקוקים לצבא שיחלץ אותם. למעלה מ-100 אבירי ג´די אינם מצליחים להתחבר אל ה-Force בצורה מלאה ומאפשרים לאוסף של כמה עשרות אלפי ליצנים לכתר אותם ולאיים עליהם. בזמנים אחרים היה מספיק לשלוח ג´די אחד או שניים כדי לחלץ את אובי ואן ואת חניכו. ממש זמנים ע-צ-ו-ב-י-ם! הג´די, כמו כל דבר ביקום הזה, מצויים בהתפתחות מתמדת. בפרק השני היקום רומז לג´די שהמודל הנוכחי מאבד את ערכו, שהגיע הזמן להתפתח. הם הולכים ומאבדים את הקשר שלהם אל ה-Force...

yuvalr1

New member
מזל טוב על הפורום החדש.

אני מת על מלחמת הכוכבים ואני רואה שיש פה אנשים שמבינים בזה הרבה יותר ממני... ובקשר לתגובה: ה´איכות´ של אבירי הג´די נורא ירדה באותם זמנים. כל מי שקצת לחץ או שהיו לו פרוטקציות (כמו לאנאקין) היה יכול ללמוד להיות ג´די. אז לא פלא שהם לא מצליחים להסתדר עם צבא כל כך גדול. חוץ מזה לא צריך לשכוח שהרובוטים היו בכמויות אדירות! איך אפשר לצפות שכמה ג´די יוכלו לנצח כמות של אלפי (!) רובוטים? מסכים איתך. זה בהחלט דבר עצוב...

mara jade

New member
זה בהחלט...

...מבאס מאוד....זה ממש כאב והציק לי לראות אותם מתים...ועוד שמאס הביא איתו כל כך הרבה ג´דיי וכל כך קצת שרדו...
!!!!!long live the force

MasterJedi

New member
יצאתי מהפרק השני המום.

כאשר ראיתי למעלה ממאה אבירי ג´די בבת-אחת בפעולה לרגע אחד הייתי נפעם ונרגש ממש לא יכולתי ולא רציתי להימנע מקריאות תדהמה קולניות
באמצע אולם הקולנוע וברגע הבא חשכו עיני והרגשתי ממש רע ובהלם מנסה לעכל את המסר שבוודאי אבירי הג´די עצמם התקשו לעכל. לא הלכתי לראות שוב את הסרט. זה הסרט היחידי מכל הסאגה שראיתי רק פעם אחת במקום 5, 6, 10 או יותר... הג´די בעולמו של ג´ורג´ לוקאס כבר לא ג´די הם הולכים ונכחדים, הולכים ומאבדים את כוחם. והמודל המופלא שהציגו מתנפץ, כמו בדומה למה שנאמר לווידר באחד מהסרטים "האש שהם הציתו ביקום - הולכת ונכבית..." המודל הנוכחי של אבירי הג´די כבר "פג תוקף" הם מקובעים מדי (לדרכיהם המסורתיות), מנותקים מדי (מה-Force) ונגישים מדי (לתוכניותיו של הצד האפל) מכדי להיות אבירי ג´די. הגיע הזמן להתפתח. היקום (ה-Force) מעביר להם את המסר בצורה נחרצת ובלתי-ניתנת לערעור. הפרק השני הוא עבורי שיעור. הכאב שחשתי נובע בין היתר מכך שנשאתי את עיני לאבירי הג´די של לוקאס בהערצה. זאת היתה טעות מצידי והכאב שאני חש הוא המחיר שאני משלם עליה. ברגע זה ממש אני משלם את המחיר בשמחה ומניח לעצמי להתפתח הלאה...
אפשר להתפתח דרך כך שהיקום חובט והורג ולא מותיר לנו ברירה אחרת ואפשר להתפתח עוד קודם לכן, מרצון, מבלי לעבור גיהנום בדרך. כידוע לנו, בסרטיו של ג´ורג´ לוקאס, אבירי הג´די בחרו בדרך הראשונה.
אני אישית בוחר בדרך השניה. יקום, אני לא מתכוון ללמוד שום דבר בדרך הקשה. אני מניח לעצמי להשתנות ולהתפתח... אני מניח ל-Force לכוון אותי... אני מאמן את עצמי בצורה חדשה... האבולוציה שלי תגיע בכוח הדמיון והחזון ולא בכוח הצורך וההכרח... הניחו לתודעה שלכם להקדים את זרימת האירועים!

yoo

New member
בעקרון , זה היה ברור שזה יקרה

הרי ראיתם שבתקופת פרק ארבע הג´דיי היה למן "דת נכחדת", ובן (אובי ואן) קנובי היה לאחד האחרונים.

למעלה