הפרק של ג'ולייט

riktal

New member
הפרק של ג'ולייט

זה היה פשוט פרק גדול מהחיים!! אני חייבת לציין שמכל הפרקים של העונה - זה הפרק שהכי פחות חיכיתי לו
. אני אוהבת את מגי ואת הדמות של ג'ולייט, אבל אני תמיד מעדיפה כשהדמות של שון במרכז (ועל זה נאמר - כאילו דה
!!!), אבל הם הצליחו (כמו תמיד) להפתיע אותי ומדובר בפרק פשוט נהדר!! אני אוסיף תמונות בסוף השבוע, אבל עכשיו אני חייבת לפנות לדברים אחרים כי עד עכשיו לא היה לי אינטרנט ויש לי המון דברים לארגן/לסדר/לעלות/להוריד ברשת!!!

Nich92

New member
אני חייבת לציין שזה נהיה ברור יותר מפרק לפרק

אני מתכוונת לאיך שהסדרה השתנתה-התבגרה. שון יצא ממש חמוד בפרק ^^ רק שיהיו ביחד כבר!! אני מתה על שניהםD: לדעתי זה היה אחלה רעיון לעשות פרק שמתייחס לג'ולייט למרות שחשבתי שזה יהיה יותר פרק כביכול מנקודת המבט של ג'ולז.. פרק כזה שלא שון הוא הדמות המרכזית. אהבתי שעשו את הפלשבק ביחס לג'ולז ^^ בקיצור פרק מעולה! D:D:

riktal

New member
מסכימה עם כל מילה ../images/Emo58.gif קטן להמשך

הסידרה פשוט משתבחת עם כל פרק והפרק היה גדול (כמו כל פרק בעונה הזאת) גדול מהחיים. אני חוזרת ואומרת שלא להאמין שזאת אותה הסידרה מהעונה הראשונה...זה לא כל כך נכון כי הם השתנו ואני חושבת שהם שונים מאוד מהעונה הראשונה שלהם. בקשר לשולס - לפי מה שהבנתי מראיון שנתן סטיבן פרנק - העונה החמישית הולכת להתמקד ביחסים ביניהם. ובקשר לשון - הוא תמיד חמוד!!!

למעלה