הפרשי מחיר בקניית נעלים.

• פותח הנושא raya
  • פורסם בתאריך

raya

Well-known member
אישי הזמין נעלי התעצלות בעלי אקספרס.
המחיר באתר - לפני שהזמין 10.23$, אחרי שמילא טופס הזמנה 10.72$ והחיוב בפייפאל 11.60$.
המשלוח בחינם.
למי פונים?
תודה
רעיה
מצורפות תמונות מסך

קבצים מצורפים

• uri-1.jpg
    uri-1.jpg
    KB 23.4 · צפיות: 8
  • uri-2.jpg
    uri-2.jpg
    KB 38.3 · צפיות: 8
  • uri-3.jpg
    uri-3.jpg
    KB 81.3 · צפיות: 8

GoldenEyes

Well-known member
אישי הזמין נעלי התעצלות בעלי אקספרס.
המחיר באתר - לפני שהזמין 10.23$, אחרי שמילא טופס הזמנה 10.72$ והחיוב בפייפאל 11.60$.
המשלוח בחינם.
למי פונים?
תודה
רעיה
מצורפות תמונות מסך
מעולם לא נתקלתי בדבר כזה
מה שכן נתקלתי ולא מעט , זה שיש מחיר מפורסם למידה מסויימת , וכשבוחרים מידה גדולה יותר המחיר משתנה.
פייפאל גוזרת עמלה על כל תשלום, לכן אני תמיד משתמש בכרטיס האשראי שלי,שמוגדר בבנק שחיובים במט"ח יורדים מחשבון מט"ח , וכך גם אין עמלות המרה.
תפני לאליאקספרס בבירור הנושא של הפרשי המחיר, תבדקי שוב את נושא המידה.

SupermanZW

Well-known member
מעולם לא נתקלתי בדבר כזה
מה שכן נתקלתי ולא מעט , זה שיש מחיר מפורסם למידה מסויימת , וכשבוחרים מידה גדולה יותר המחיר משתנה.
פייפאל גוזרת עמלה על כל תשלום, לכן אני תמיד משתמש בכרטיס האשראי שלי,שמוגדר בבנק שחיובים במט"ח יורדים מחשבון מט"ח , וכך גם אין עמלות המרה.
תפני לאליאקספרס בבירור הנושא של הפרשי המחיר, תבדקי שוב את נושא המידה.
אני לא נתקלתי בנעלי התעצלות. אי אפשר להתעצל בלי נעליים? לדעתי כפכפים מתאימים יותר להתעצלות.

raya

Well-known member
מעולם לא נתקלתי בדבר כזה
תפני לאליאקספרס בבירור הנושא של הפרשי המחיר, תבדקי שוב את נושא המידה
נכון, משלמת בפייפאל כי הכרטיס משויך לחשבון מט"ח.
התמונות שצירפתי הן מהאתר, מההזמנה עצמה ומהתשלום, כך שלא היה שינוי בגלל מידת הנעל למשל.
הכוונה שלך - לפנות לשירות לקוחות של אליאקספרס?
תודנ ושבת שלום!

GoldenEyes

Well-known member
נכון, משלמת בפייפאל כי הכרטיס משויך לחשבון מט"ח.
התמונות שצירפתי הן מהאתר, מההזמנה עצמה ומהתשלום, כך שלא היה שינוי בגלל מידת הנעל למשל.
הכוונה שלך - לפנות לשירות לקוחות של אליאקספרס?
תודנ ושבת שלום!
בדקתי לך קצת יותר לעומק
מצאתי את הפריט שצילמת
המחיר 10.23 דולר הוא למידה 40
ע"פ מה שצילמת הזמנת מידה 43
ומידה 43 עולה 10.72 דולר

סתם מבקרת התייחסה לאתר המקורי של אלי אקספרס, מאחר ויש אתרים שכותרתם אלי אקספרס בעברית ודומיהם, והם מקשרים אותך לאתר של אלי אקספקס.

בענין התשלום, את רושמת כי הכרטיס אשראי שלך משוייך לחשבון דולרי, אז למה לשלם בפייפאל? שלמי בכרטיס האשראי ישירות, כפי שאני עושה.

raya

Well-known member
בדקתי לך קצת יותר לעומק
מצאתי את הפריט שצילמת
המחיר 10.23 דולר הוא למידה 40
ע"פ מה שצילמת הזמנת מידה 43
ומידה 43 עולה 10.72 דולר

סתם מבקרת התייחסה לאתר המקורי של אלי אקספרס, מאחר ויש אתרים שכותרתם אלי אקספרס בעברית ודומיהם, והם מקשרים אותך לאתר של אלי אקספקס.

בענין התשלום, את רושמת כי הכרטיס אשראי שלך משוייך לחשבון דולרי, אז למה לשלם בפייפאל? שלמי בכרטיס האשראי ישירות, כפי שאני עושה.
משלמת בפייפאל, זה "חוסך" לי את הקלדת מספר כרטיס האשראי בכל פעם. בעקרון - ךא שומרת את מספר הכרטיס.
ובנוסף - אז בן זוגי מזמין חופשי בלי לשאול אותי בכל פעם מה מספר הכרטיס..........
תודה, וכמו שכתבתי אתמול - מצאתי את הטעות שלי.

סתם מבקרת

Active member
קודם כל פונים למוכר ממנו נקנו הנעליים. אם אין תשובה מספקת פונים לאליאקספרס.
אני קונה המון באליאקספרס ומעולם לא נתקלתי במשהו כזה אבל אני אף פעם לא רוכשת דרך האתר בעברית אז אישורי הרכישה שונים וגם לא יודעת למה את מתכוונת ב"טופס הזמנה" . כן, לפעמים יש מחיר אבל כשבוחרים מידה ו/או צבע המחיר משתנה כי המחיר לא זהה לכל המידות/צבעים.
אני אף פעם לא משלמת שם באמצעות פייפאל כי שער החליפין של פייפאל גבוה.

raya

Well-known member
קודם כל פונים למוכר ממנו נקנו הנעליים. אם אין תשובה מספקת פונים לאליאקספרס.
אני קונה המון באליאקספרס ומעולם לא נתקלתי במשהו כזה אבל אני אף פעם לא רוכשת דרך האתר בעברית אז אישורי הרכישה שונים וגם לא יודעת למה את מתכוונת ב"טופס הזמנה" . כן, לפעמים יש מחיר אבל כשבוחרים מידה ו/או צבע המחיר משתנה כי המחיר לא זהה לכל המידות/צבעים.
אני אף פעם לא משלמת שם באמצעות פייפאל כי שער החליפין של פייפאל גבוה.
הרכישה לא נעשתה באתר בעברית, אני מחליפה תמיד לאתר באנגלית.
הקטע בעברית - זה המייל שנשלח אלי.
כרטיס האשראי משויך לחשבון מט"ח, כך שאין עמלת המרת מטבע.
אחת התמונות היא מההזמנה עצמה, 10.72$, באתר- לפני הקלקה על ההזמנה המחיר 10.23$ והחיוב בפייפאל 10.72$
כעת אני רואה שהחיוב למעשה מתאים, מצרפת תמונת מסך.
טעות שלי ככל הנראה

קבצים מצורפים

• uri-4.jpg
    uri-4.jpg
    KB 33.8 · צפיות: 5
למעלה