הצטרפותי לפורום

הצטרפותי לפורום

שלום לכולכם. שמי דלית לוי חולת סי.אף בת 28 נשואה + 2 תאומות בנות 10 חודשים מתגוררת בקרית באיליק. ופה בעצם בעיית הקשר שלי עם שאר חולי סי.אף מהמרכז (המרחק כמובן). לכל המעוניינים לדעת עלי ועל משפחתי המורחבת אשמח בכיף לענות על כול השאלות לחולי סי.אף לפני החלטה על בניית משפחה וילדים ולהורים לילדים חולי סי.אף. בעתיד אני עוד יכתוב על התמודדותי בחיי היום יום עם המחלה עם גידול הילדים .... אז לבינתיים שיהייה לכם יום נעים ! כתובתי [email protected]

,שלום לדלית

לא יודעת איך פספסתי אותך. פתאום גיליתי שהשתמשתי באותיות של השם שלך - סליחה, לא בכוונה. מאוד התרגשתי לקרוא את מה שכתבת. האם את יכולה לספר לי איך הכרת את בעלך? מתי ספרת לו על זה שאת חולה? איך הוא הגיב? איך הגיבה משפחתו? האם היו לך קודם ניסיונות אחרים? מזל טוב על הולדת הבנות. איזה יופי!!! איך מתמודדים עם טיפול בעצמך וטיפול בתינוק ועוד בשניים??? האם את מגיעה למפגשים שהאיגוד מקיים? אם כן, אשמח לפגוש אותך. מחכה לתשובתך. וכל טוב לך ולכל משפחתך!

jasmine38

New member
הוצאת לי את המילים מהאצבעות H-)

בלהט הימים האחרונים בפורום, פספסנו את מה שחשוב באמת.- העתיד!-התקוה! מ ז ל ט ו ב !! . דלית, את מקור תקוה וגאוה לכולנו. ישר כוח לך ובמיוחד לבחיר ליבך.

למעלה