הצטרפתי לסטינג-טיוי

snirf

Active member
במקום סלקום...כך אני נהנה עכשיו מ2 העולמות: הוט אצל אמא שלי, ואצלי בבית סטינג-טיוי
איזו איכות שידור! איזה ממשק נוח ונעים לעיניים:love:
מה שכן, התאכזבתי מהיצע התכנים...היו די הרבה סדרות ש"חשקתי" בהם שידעתי שהם קיימים ביס כמו- וידה, שקרן/שקרנית, אימפריה, כנופיית המאייה, בין הקצוות, שלג צח, שיי טאון, השנים, רצח בדם קר, ויקטוריה, קליקה, אהבה מוות וציפורי שיר...
חיפשתי בVOD והם לא קיימים...איך יכול להיות שהם כבר הורדו כ"כ מהר? :unsure:
או ש...יש מצב שיש פער/הבדל בין הVOD של יס וזה של סטינג? אני מאוד מקווה שלא...אחרת זה ממש (n) מישהו יודע?

אגב, יש דרך להשתיק את הצליל המעצבן כשמזפזפים/עוברים בין תוכן לתוכן?

חלק מהסדרות ישנות וחלק נגמרו זכויות השידור בסטינג טיוי......... הגיוני סה"כ.

snirf

Active member
חלק מהסדרות ישנות וחלק נגמרו זכויות השידור בסטינג טיוי......... הגיוני סה"כ.
לפחות חצי ממה שציינתי הן מהחצי שנה האחרונה לערך.
לדעתי הן קיימות עדיין ביס / מרביתן- והפיצול הזה שיש בין הVOD של סטינגטיוי לזה של YES הוא מאכזב...הייתי בטוח שמדובר באותו VOD (n)

Reutk

Active member
לא יודעת בקשר לכל הסדרות שציינת אבל בקשר לשיי טאון הם הורידו אותה מהVOD של יס ממש מהר. בעונה האחרונה כל פרק ירד חודש אחרי השידור הראשון שלו. זה היה ממש מעצבן כי לפעמים בעקבות מה שקרה בפרקים המתקדמים רציתי לחזור לקטע בפרקים הקודמים ולא יכולתי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
טכנית יש לי סטינג
בפועל אני משתמש בו רק פעם בהרבה זמן כשאני רוצה לראות ארץ נהדרת בלי המשפחה שלי.
אני לא מבטל אותו כי אחיינית שלי גם משתמשת במינוי אז זה סוג של מתנה חודשית שלי אליה (אפילו שהיא כבר בטוח מרוויחה יותר ממני בעבודה הנוכחית שלה)

זכור לי שהיה צליל מעצבן נורא בהעברת ערוצים ונראה לי שחיפשתי דרך לבטל אותו ולא הצלחתי.
אבל זה כבר היה לפני כמה שנים וגם יכול להיות שלא השקעתי בזה מספיק מאמץ.

אני הנחתי שכל מה שיש ביס גם יש בסטינג.
וממה שזכור לי ההיצע היה די טוב.
אני חושב שיש להם את כל מה שיש בHBO וזה המון תוכן מעולה.

האמת שבסופו של דבר הסיבה העיקרית שהפסקתי להשתמש בסטינג היא כי לתכנים באנגלית אני מעדיף כתוביות באנגלית.

snirf

Active member
טכנית יש לי סטינג
בפועל אני משתמש בו רק פעם בהרבה זמן כשאני רוצה לראות ארץ נהדרת בלי המשפחה שלי.
אני לא מבטל אותו כי אחיינית שלי גם משתמשת במינוי אז זה סוג של מתנה חודשית שלי אליה (אפילו שהיא כבר בטוח מרוויחה יותר ממני בעבודה הנוכחית שלה)

זכור לי שהיה צליל מעצבן נורא בהעברת ערוצים ונראה לי שחיפשתי דרך לבטל אותו ולא הצלחתי.
אבל זה כבר היה לפני כמה שנים וגם יכול להיות שלא השקעתי בזה מספיק מאמץ.

אני הנחתי שכל מה שיש ביס גם יש בסטינג.
וממה שזכור לי ההיצע היה די טוב.
אני חושב שיש להם את כל מה שיש בHBO וזה המון תוכן מעולה.

האמת שבסופו של דבר הסיבה העיקרית שהפסקתי להשתמש בסטינג היא כי לתכנים באנגלית אני מעדיף כתוביות באנגלית.
אני מצטער אבל HBO זה לא משהו שאפשר להתפאר בו...במיוחד שגם להוט, גם לסלקום (ואאל"ט גם לפרטנר) יש הסכם עם HBO - כך שכל התכנים זמינים גם אצלם
אז זה ממש לא היתרון/נקודת החוזק של סטינג/יס

Lhuna3

Well-known member
במקום סלקום...כך אני נהנה עכשיו מ2 העולמות: הוט אצל אמא שלי, ואצלי בבית סטינג-טיוי
איזו איכות שידור! איזה ממשק נוח ונעים לעיניים:love:
מה שכן, התאכזבתי מהיצע התכנים...היו די הרבה סדרות ש"חשקתי" בהם שידעתי שהם קיימים ביס כמו- וידה, שקרן/שקרנית, אימפריה, כנופיית המאייה, בין הקצוות, שלג צח, שיי טאון, השנים, רצח בדם קר, ויקטוריה, קליקה, אהבה מוות וציפורי שיר...
חיפשתי בVOD והם לא קיימים...איך יכול להיות שהם כבר הורדו כ"כ מהר? :unsure:
או ש...יש מצב שיש פער/הבדל בין הVOD של יס וזה של סטינג? אני מאוד מקווה שלא...אחרת זה ממש (n) מישהו יודע?

אגב, יש דרך להשתיק את הצליל המעצבן כשמזפזפים/עוברים בין תוכן לתוכן?
מבדיקה שעשיתי עכשיו ב-VOD של יס:

וידה יש (3 עונות)
שקרן שקרנית יש (2 עונות)
רצח בדם קר (עונה 3 רק)
ויקטוריה (עונה 3 רק)
קליקה (עונה 2 רק)
אהבה מוות וציפורי שיר (עונה 1)

האחרות אין.

snirf

Active member
מבדיקה שעשיתי עכשיו ב-VOD של יס:

וידה יש (3 עונות)
שקרן שקרנית יש (2 עונות)
רצח בדם קר (עונה 3 רק)
ויקטוריה (עונה 3 רק)
קליקה (עונה 2 רק)
אהבה מוות וציפורי שיר (עונה 1)

האחרות אין.
תודה על הבדיקה!
אז אכן יש פערים בין הVOD של יס לסטינג...איזה באסה
כי וידה ושקרן/שקרנית למשל בדקתי ובוודאות אין.

didalf

Well-known member
אמרתי לך ואתה לא מקשיב שאני כמעט בטוחה שאפשר בהגדרות לשנות לכתוביות באנגלית.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אמרתי לך ואתה לא מקשיב שאני כמעט בטוחה שאפשר בהגדרות לשנות לכתוביות באנגלית.
את גם לא מקשיבה לי בהרבה דברים B-|

ויותר לעניין אני חושב שניסיתי ולא הצלחתי.
אבל אני אנסה שוב באמת

(אם כי כשאני חושב על זה שוב אני חושב שגם היה עניין שכשאני עושה שם פוז אז חלק מהמסך מוסתר וזה מעצבן אותי למוות)

em28

Well-known member
הזמנתי מיס ממיר אנדרואיד TV אחד שיחליף את אחד מהממירים הרגילים ששבק חיים.
ואז תהיה אצלנו רשת של:
- ממיר אולטרא מקליט
- ממיר HD
- ממיר אנדרואיד
- שני ממירים "רגילים"

נראה אם הסטינג הזה שווה את המאמץ עם האינטרנט העייף שלנו - "עד 100MB" של בזק

k-don

Well-known member
הזמנתי מיס ממיר אנדרואיד TV אחד שיחליף את אחד מהממירים הרגילים ששבק חיים.
ואז תהיה אצלנו רשת של:
- ממיר אולטרא מקליט
- ממיר HD
- ממיר אנדרואיד
- שני ממירים "רגילים"

נראה אם הסטינג הזה שווה את המאמץ עם האינטרנט העייף שלנו - "עד 100MB" של בזק
הזמנת יס, לא סטינג

LeR@nch

Well-known member
אחד ההבדלים המהותיים בין yes ל-STING TV הוא שסדרות "פרימיום" לא ממש זמינות בקטלוג ה-VOD של STING TV, זה היה ככה כמעט עם כל סדרה ששודרה ב-yes Oh ז"ל וגם עם חלק מהסדרות החדשות כמו "דייב" ו"ראמי" שהגיעו לאחרונה ליס קומדי. יחד עם זאת - הרבה מהסדרות האלה משודרות בין כה וכה בערוצי הסדרות, כך שלא בעיה להשלים אותן כשהן חוזרות לסבב נוסף של שידור.

snirf

Active member
אחד ההבדלים המהותיים בין yes ל-STING TV הוא שסדרות "פרימיום" לא ממש זמינות בקטלוג ה-VOD של STING TV, זה היה ככה כמעט עם כל סדרה ששודרה ב-yes Oh ז"ל וגם עם חלק מהסדרות החדשות כמו "דייב" ו"ראמי" שהגיעו לאחרונה ליס קומדי. יחד עם זאת - הרבה מהסדרות האלה משודרות בין כה וכה בערוצי הסדרות, כך שלא בעיה להשלים אותן כשהן חוזרות לסבב נוסף של שידור.

תודה.
אגב, מה הדרך המהירה/המהימנה לקבל תשובות מיס לשאלות? דרך המסנג'ר בפייס או שיש דרך אחרת עדיפה?

למעלה