הצילוווווו שעון חורף...

הצילוווווו שעון חורף...

אתמול היה היום הראשון של שעון החורף.
החדשות הטובות הן שהוא היה אמור להתחיל לפני חודש וחצי!!
אתמול ב-4 ישר מהגן הלכנו לגן המשחקים לנצל קרני שמש אחרונות
ב-5:10 כבר היה די חשוך וקררררר. אין שעה שאני יותר שונאת מהשעה שצריך לחזור מגן המשחקים הביתה. כן, השעה המשפחתית הזאת שבה האבות חוזרים מהעבודה ויושבים ואוכלים ארוחת ערב משפחתית, וכל אחד מספר איך עבר עליו היום, ואולי גם יושבים כולם בסלון משחקים באיזה משחק משותף.... תודה לאל שיש את הפורום הזה, רק אתן מבינות אותי...
אז הגענו הביתה בסביבות 5 וחצי (אחרי שהלכנו לבקר את סבא וסבתא ואף אחד לא היה בבית) מה עושים עכשיו שעה וחצי עד ארוחת הערב?
אני מוציאה משחק לשובבה שלי, וכמובן הכיף שלה לשפוך הכל ולהעיף לכל הכיוונים ולצחוק עם הצחוק החמוד שלה (אתמול הוא לא היה חמוד)
נראה לי שאני אקפוץ השבוע לפיראט האדום ואשרוף שם איזה חצי משכורת על משחקים חדשים... אגב, מישהי יודעת אם יש איזה רשת משחקים שיש לנו שם הנחה או שאפשר לקנות עם הכרטיס הצהוב?

גילויי הזדהות יתקבלו בברכה

comicsgirl

New member

בדיוק מה שהרגשתי אתמול

והכי מבאס זה לשבת בגינה ולראות את כל האבות מטפטפים לאט לאט ועולים עם הילדים והאמהות הביתה...

אני משתדלת שהגדול יילך לחברים, או שחברים יגיעו אלינו.
ואז אני נשארת עם הקטן (בן שנה) ואותו יותר קל להעסיק.

אני גם מנסה להרדים אותם מוקדם יותר (6 וחצי -7 במקום 7 וחצי-8) ואז יש לי זמן להמשיך לעבוד או סתם להתחפשן לי על הספה עם סרט טוב.

אה, ויש הנחות בטויס אר אס עם הכרטיס הצהוב.

הם לא מאוד יקרים?

טויס אר אס ידועים כיקרנים... השאלה האם עם ההנחה זה יצא יותר זול מהפיראט?

comicsgirl

New member
מממ...

יקר יותר, כן, אבל יש שם דברים איכותיים יותר מהפיראט.

דברים לקטנצ'יק אני קונה בטויס אר אס (משטח פעילות, אוניברסיטה, צעצועי התפתחות). לגדול אני קונה בכפר השעשועים וכאלה, כי זה גם ככה נשבר אחרי יומיים...

מירטל

New member
יש גם את עידן 2000

זולים יותר מטויס אר אס, אבל יש רק הנחה בכרטיס של חבר ( לא הכרטיס הצהוב).

הסהר

New member
היה סיפור עם הפיראט לא מזמן

בחורה נכנסה וראתה שם "עזרת בנים / עזרת בנות "

(יענו מחלקה ורודה עם בובות, ומחלקה כחולה עם מכוניות)

עשו על זה בלאגן גדול בפייסבוק, והתלוננו בפני הנהלת קניון-הדר, ואני חושבת שביטלו את המחלקות האלו, לפחות בירושלים.

הזויים.

הסהר

New member
שעת הדמדומים

באמת השעה הכי קשה של היום.

תודה לאל על שעון הקיץ !! עושה את החיים קצת יותר מוארים

אני הרגשתי ככה ביום שישי - הלכתי עם הקטנה לפארק, להעביר את הזמן לפני המקלחת וארוחת הערב,
ומסביבי כולם אבות או אמאבא עם ילדים...
ורק אנחנו פוגשים את אבא בשבת הבאה ...

אה,
ושכחתי לגמרי מהשעה המשפחתית הזאת של ארוחת הערב ...
בטח יום אחד גם זה יגיע ...

ואני איתך,
באמת טוב שיש את הפורום הזה
זה כל כך עוזר שיש עוד כמה כמוני, שם בחוץ ...

רויטלי28

New member
מתייחסת

מקדימה ואומרת לא בשיפוטיות וכך גם תקראו את זה
שזה עניין של זמן שאת מתבגרת בתוך הזוגיות הזו וגם הילדים גדלים
ונותנים "עזרה" בהסחת דעת מין השוני של המשפחה שלנו למול האחרות, הצביטה בלב הופכת להיות פחות פחות בתדירות גבוהה כי השיגרה הופכת להיות סוג של "נורמלית" אבל חייבת לומר שמעת לעת זה עוד חוזר אצלי...
והילדים גם לומדים לשחק בבית ולהפעיל את עצמם ביצירה במשחק משותף עם האחים (אם יש ורצוי)
אפשר לרכוש מנהרה מתקפלת , חישוקים, כדור להפעלה והוצאת מרץ.

למעלה