הצילו!!!!!!!!! בבקשה עזרה!!!!!!!!!!

הצילו!!!!!!!!! בבקשה עזרה!!!!!!!!!!

שלום, אני חושב שיש אצלנו שד בבית ! אני לא יודע מה לעשות, אף אחד אינו ער לעובדה הנ"ל בבית היום, אמי אחותי ואבי הלכו לבריכה ואני חייב לציין שאבי הוא אדם שקט, רגוע, הכי גמיש וצחקן שאפשר. כמעט ולא מעשן ובנאדם שקט מאוד! אפילו יותר מדיי! בבריכה, כאשר אחותי נתבקשה לצאת ממנה מאבי, היא סרבה, ובאותו רגע נכנס משהו באבי והוא החל להוריד את החולצה ואיים עליה עד שכמה אנשים תפסו אותו. לא האמנתי. זה הדבר האחרון שאבא שלי יעשה. גם הקול שלו השתנה. המבט בעיניים לא היה שלו. הסגנון דיבור, זה לא היה האבא שלי עוד תקרית שקרתה מאז שהגיע הרוח, (וביקורה החל אתמול או שלשום) היום, כאשר חזרתי משיעור פרטי אצל המורה שלי, כאשר פתחתי את הדלת, הכלב שלי החל לנבוח על נקודה מסויימת בחדר המדרגות. ממש כאילו הוא רואה משהו שפשוט אנחנו לא רואים להזכירכם, כלבים רואים שדים. והוא לא פסק. לא היה שם איש! לא היה שם ריח של כלב ופשוט כלום! הכלב פשוט נבח על נקודה מסויימת בחדר המדרגות ממש כאילו יש שם מישהו זר. דבר נוסף, שאני לא יודע שנגרם מכך, אתמול בלילה, דלתי נסגרה, כאשר כלך חלונות הבית סגורים (!) ואין משב רוח בכל האיזור. והדלת ממש נטרקה בעוצמה רבה, ברגע אקראי. אני לא יודע אם זה ממש אומר על משהו. זה מה שקרה מאז אתמול או שלשום (ימי ביקור הרוח) אני אעדכן אתכם בהמשך. אם למישהו יש איזה מידע נוסף, או איך אפשר לגרש את הרוח מביתנו אני אשמח אם יידע אותי! תודה רבה!!! בבקשה מכם, אנשים! אני מתחנן לעזרה! בברכה,

PizzaGirl

New member
תגובתי:

יש לי שאלות, ולפיהן אני אענה לך על השאלה. 1. האם אי פעם עשית סיאנס? 2. האם מת מישהו קרוב ששנא אותכם מאוד? אלה השאלות.

תשובתי:

1. לא. 2. כן, היו להוריי חברים (אם אפשר לקרוא להם ככה)זוג נשוי, שהיו מאד מוזרים, מאוד חרדים. לפני כמה חודשים קרה מקרה. הבעל רצח את אשתו והתאבד. הוא תמיד איים עלינו. עכשיו שאת שואלת את זה אני נזכר...

HUhybrid

New member
תומר, אל תדאג..

אני כבר חוקר איתך את המקרה, אם תרצה אפרסם כאן תוצאות או חלק מהן, כדי שגם הגולשים ילמדו וידעו.

PizzaGirl

New member
אני לא יכולה לומר בוודאות

אבל אני חוששת שזה הבעל שרצח את אישתו. אבל אני לא בטוחה! אוליי הוא בא לנקום בכם או משהו כזה. נשמע שטויות, הא? תתפלאו אבל זה לא, מנסיון. אבל אני ממליצה לך לדבר עם מישהו יותר מבין ממני. כי אני אמנם חוויתי הרבה, אבל לא ממש מבינה הרבה. בהצלחה לך

HUhybrid

New member
נערת הפיצה, תודה רבה על תגובתך..

אך לפי פרטים ראשוניים שביררתי עם "חציל" עולה בין השאר כי, הבעל ואשתו גרו במרחק כמה בתים ממנו, והאיורע הפרא-נורמלי המרכזי התרחש בחדר המדרגות של הבית של "חציל". אם הוא ירצה, הוא יפרט כאן יותר. איני כותב כאן דברים ללא הסכמתו. אך רק אוחיל ואומר כי נראה לי שיש כאן יותר עסק עם ישות אחרת, אנרגטית יותר.

למעלה