הצעה מעניינת לחברי הפורום

ירדן פ

New member
הצעה מעניינת לחברי הפורום

אם לא ידעתם עד עכשיו, העיסוק העיקרי שלי בריזון הוא יצירת טראנס / קלאב /האוס. חשבתי על רעיון נחמד.. אולי כל חברי הפורום יאחדו כוחות ויצרו טראק אחד מושלם שיכלול את הכישרון שיש בכל אחד מחברי הפורום הזה. אבל יש מספר כללים חשובים.
דבר ראשון והכי חשוב שיש, אין להעתיק מנגינות או קטעים משירים שכבר קיימים, הכל חייב להיות מקורי
דבר שני שהוא לא פחות חשוב. שימו לב! כל הדגימות איתן תשתמשו חייבות להיות מתוך ה-Refillים שבאים עם ריזון בלבד!. לא לשכוח זאת.
כל שינוי שכל אחד יוצר, יעלה כקובץ RPS שסיומתו שונתה ל-TXT כדי שנוכל להמשיך לשנות! וזהו. מי שיקח עליו את היוזמה, רשאי להתחיל את הטראק בכל זמן. בהצלחה, מחכה מאד לעיכדונים.

ירדן פ

New member
קונדי היקר:)

אני אשמח אם תשתתף איתנו, למרות שאתה עוסק בתוכנות אחרות אשמח אם תשתתף איתנו, אם זה יצליח ניצור עוד ועוד

TaJu

New member
אני אתחיל

רק דבר אחד - אני מעלה ב Rns כי אי אפשר לעבוד עם Rps...

TaJu

New member
אוקיי - חלק א'.

אני מעלה לכם קטע קצר. תרגישו חופשי לשנות. ד"א: אני ממליץ שכל אחד שממשיך מקובץ מסויים שמישהו העלה יכתוב ממי הוא המשיך. ואתם יודעים... לשנות מ txt ל Rns

ירדן פ

New member
אבל ביקשתי לא להשתמש

ברפילים. רק ב-Sound Bank והאורקסטרה של ריזון.. תשנה ותפרסם שוב

LySrgic

New member
לך עם מה שאתה זורם אחי

עשיתי עכשיו פורמט אז מחר בבוקר אני כנראה הולך להתקין ריזון מחדש אני מקווה להשתתף בפרויקט הזה...ומשהו חשוב!!! מתיי שמישהו מוסיף לטראנס קיים של אחר...שלא ימחק!! לא למחוק את מה שאחרים עשו ולא לשנות! רק להוסיף

TaJu

New member
צודק... טעות שלי.

לא שמתי לב שהכנסתי שני Refillים מסכנים שהורדתי... טוב הקובץ המתוקן כאן (למרות שהבחור השני כבר המשיך ושינה...).

למעלה