הצתה מאוחרת אבל נזכרתי במשהו

1Shir

New member
הצתה מאוחרת אבל נזכרתי במשהו

אחד מהשירים ששמעתי בדרך הביתה לפני 5 שעות היה Don't Look Any Further. (אחריו היה Return of the Mack) פתאום קפץ לי לראש שהוא שיחק תפקיד מרכזי בפרק, פרק שדווקא לא כ"כ אהבתי. אבל זה נחמד מדי פעם הקטע הזה של שילוב שירים. נראה לי שהכי אהבתי את Twilight Time ב"מתג קטלני", זה היה ממש מתאים. זכור לי גם שיר ילדים ב-Chinga, נכון? איזה עוד היו? אה כן, וב"עיקוף" מאלדר וסקאלי שרו שיר מוכר... אני צריכה לראות שוב את הפרק הטוב הזה

1Shir

New member
אז שלשום + אתמול בלילה ראיתי את "עיקוף"

מצאתי בקלות את הקלטת ואת הפרק, שזה כבר ראוי לציון. שלשום לפני הפרק נפלתי על סוף הסרט נשק קטלני 4, שבו מככב סיפור על צפרדע... רמז לבאות בשיר בפרק
אבל את החלק עם הקטע הזה ראיתי רק אתמול (טוב שיש תירוצים ללכת לישון רק ב-4 לפנות בוקר
) פרק גם חמוד (הקטע האינטימי בלילה ביער, שגם היה מפוצץ בהומור, שחס וחלילה לא תהיה דרמה בסדרה
), גם די מפחיד, גם טוב מבחינת הסיפור שלו. מבחינת דמויות המשנה (איפה שיחקה השוטרת המקומית?) המקומיות, הן לא היו כ"כ מפותחות, לא היה זמן. היה נחמד לראות את ההערות והדינמיקה עם הזוג השני של סוכני FBI, מפגשים נדירים כאלה מראים עד כמה מאלדר וסקאלי שונים בנוף ובגישה שלהם, עד כמה הם מחוץ לקונצנזוס ורחוקים מהנורמות המקובלות. עונות 5+6+7
אגב, נראה לי שתיקים באפלה זאת הסדרה היחידה שאפשר לבחון אותי לאיזו עונה שייך כל פרק ואני גם אדע
(במכושפות יש לי את זה בעונות הראשונות בעיקר)

dolytush

New member
מסכימה איתך

למרות שראיתי המון סדרות באופן מלא בחיי, רק בתיקים באפלה אני יכולה לזהות פרקים לפי שמות ולשייך אותן לעונות.

1Shir

New member
אז אתמול כתבתי על הפרק לצד נשק קטלני 4

נשק קטלני = מל גיבסון = הסרט (שהכי אהבתי בילדותי) "ציפור על תיל" = שיר הנושא המקסים של הסרט = שמעתי אותו אתמול בקניון רמת אביב

aerynsun

New member
יש לי את הדיסק

אחד ה-שירים שם. עשית לי חשק לשים אותו שוב אחרי שנים שלא שמעתי. אוסף יצירות ממש טובות בדיסק.

למעלה