הקומה ה-13

ניר דן

New member
הקומה ה-13

האם למישהו מכם יש את מספרי הטלפון (רגיל ונייד) של ארז, מהקומה ה-13? יש לי אמנם מספר רגיל אך לאף אחד מהנסיונות שבצעתי היום לא קבלתי מענה, יתכן והמספר או הכתובת שונו. גם בחנות לא היתה תשובה (אתר האינטרנט אינו זמין). בחיפוש באתר של בזק לא מצאתי מספר נייד. ניתן להשאיר פרטים גם במסר אישי תודה, ניר

cbzhi

New member
הקומה ה-13

גם אני מחפש אותו למעלה מחודש ועל אף המודעה שאומרת שהחנות עברה לדיזנגוף בעל החנות האנטיפט והסנוב שיושב שם טוען שאין לו שום קשר לארז למעט העובדה שקנה חלק מהסחורה

ניר דן

New member
בוא נעשה קצת סדר בדברים

אתה טוען שהחנות עברה לדיזנגוף (אני חיפאי, אין לי מושג מה קורה שם), משמע, היא אינה קיימת יותר בשלמה המלך. ראית שם מודעה כלשהי? האם יש לך כתובת חדשה? אולי מדובר ב - off the records ליד הכיכר? תודה על המידע

cbzhi

New member
קומה 13

החנות ליד הכיכר בעלים שונים,מתחרים ואין קשר לארז המודעה שמציינת שהחנות עברה לדיזנגוף 176,178 מובילה לחנות ספרים עם אולי 30 דיסקים וכמה תקליטים ומוכר שלא מגיע באחוז אחד לחביבות של ארז

ניר דן

New member
עצוב מאוד

היתי פעם אחת בקומה ה - 13, לפני זמן רב, והיתה לי כוונה לחזור לשם השבוע במסגרת מסע קניות. אם אכן החנות הזו נעלמה מהנוף, אי אפשר לדעת איזה אוצרות מוזיקליים אבדו.

JANSTER

New member
הקומה ה-13 עדיין מוכר באיביי

http://shop.ebay.com/merchant/the-13-floor-records_W0QQ_nkwZQQ_armrsZ1QQ_fromZQQ_mdoZ

cbzhi

New member
קומה 13 עדכון

מי שמוכר באי ביי במחירים מפולפלים הוא אחיו של ארז שכבר שנה אין לו קשר עם החנות(אורן)

ניר דן

New member
הכתובת האמיתית של החנות הזו

היא דיזנגוף 167, ולא כמו שנכתב לעיל. הייתי בתל אביב לפני כשבוע ובזבזתי 45 דקות של חיפושים - מהכתובת במספר שהיה רשום כאן הלכתי ל'קומה' וכשראיתי את הפתק הבנתי שכדי להגיע ליעד זה יקח לי עוד לפחות חצי שעה של הליכה, וזה כבר היה יותר מדי עבורי בסיומו של יום מתיש.

למעלה