הקורס הגדול בעולם במקס 2009 + 2011 בחינם נפתח

amiedri1

New member
הקורס הגדול בעולם במקס 2009 + 2011 בחינם נפתח

שלום לכולם שמי עמי אדרי ואני יוצר קורסים מלאים בחינם בתחומים רבים כגון: פוטושופ , מקס, מאיה, פלאש, דרימוויבר, סאונדבות, פרימייר, אפטר אפקטס, ויזואל בייסיק, c# , ועוד תחומים רבים... כרגע נפתח קורס מקס 2009 + 2011 הגדול בעולם ובחינם לכול המעוניין ללמוד ללא תשלום. הקורס מתעדכן כול הזמן בשיעורים נוספים ואמור להקיף כול דבר בתלת מימד (רינדור, מידול, אפקטים, תאורה, אנימציה, ועוד דברים רבים) אז תהנו מהקורס ואל תשכחו להכנס מידי פעם ולהתעדכן בשיעורים החדשים הקורס ימשך תקופה ארוכה עד שנסיים ונהיה מקצוענים אז בהצלחה לכולנו ולימוד פורה ומהנה ממני עמי אדרי יוצר הקורסים למען כולם. הנה הקישור: http://www.youtube.com/user/kursimmax#p/p

drorlazar

New member
סחטיין, רואים שהושקעה הרבה מחשבה

ועשייה מאחורי זה, יפה מאוד.

d r e a m i e

New member
בהצלחה.. רק שני דברים מפריעים לי קצת..

קודם כל ה"שיעור" שבו אתה מראה איך פורצים את התוכנה זה ממש לא לעניין. דבר שני יש לי תמיד רתיעה ממי שמשתמש במילים "הגדול בעולם" וכ"ו.. אבל זה כבר ניחה. בכל מקרה יוזמה מבורכת. שיעורים כאלה עוזרים להרבה משתמשים חדשים שלא ממש יודעים מאיפה להתחיל. כן ירבו!

orenvfx

New member
עבודת קודש!! כל הכבוד לך בחור

אני ממש אהבתי את היוזמה שלך אני אומנם כבר בשלב מתקדם יותר במקס אבל כל כך נחמד לראות דבר כזה ועוד בחינם כל הכבוד גבר!! אהבתי רצח

למעלה