הקרנבל בדולפינריום...עדכונים

הקרנבל בדולפינריום...עדכונים ../images/Emo41.gif

חדשות המועדון: בעוד חודש ושבוע בדיוק זה קורה...הקרנבל חוזר לדולפינריום ! מעל 100 חברי מועדון חדשים נרשמו בשבועיים האחרונים לאתר ברזילוקה ולא לחינם ההנחה הראשונה שהם מקבלים: כניסה ב-30 ש"ח במקום 40 ש"ח בצרוף קופון ההנחה ות.ז. לאישור הפרטים. וזה רק ההתחלה... הנה רשימה חלקית של מה שהולך לקרות במועדון הפאצ'ה בערב הפתיחה: סופ"ש זוגי מתנה ברשת מלונות פתאל לאלו ש...חכו לערב הפתיחה ותגלו ! קוקה קולה וסאן מיגל במחירים מטורפים שעדיין לא שמעתם. המסעדות הברזילאיות פאפאגיו וברזיל יחלקו שוברי הנחה. פיצה מטר בדוכן מכירות וקופני הנחה לארוחות זוגיות. וכמובן פרסים, מתנות, והנחות רק בשבילכם... תרשמו את התאריך הבא: 7.5.2004 הפתיחה בשישי בערב ובכל שישי שאחריו זה הולך להיות הדבר הכי חם בקיץ הקרוב. אה ולפני סיום: D.J. Monti- El Cocoliso מהתקליטנים המוכשרים בתחום, אישר את השתתפותו היום וינגן יחד איתי. ונסיים במשפט שאודטה אומרת "ואני אהיה שם"... נ.ב. שימו לב, לאלו שרוצים להרשם לאתר לקבלת ההנחה ההרשמה נכון להיום היא חינם! נצלו זאת, זה בשבילכם.

אה ושכחתי משהוא...

צוות ברזילוקה. כי מוסיקה ברזילאית רוקדים רק אצלנו.

תשובה ../images/Emo35.gif

מונטי דן, גר בצפון (בעבר חיפאי) בעל אחד האוספים הגדולים בישראל למוסיקה לטינית בכללה (כולל פלמנקו לדוגמא) וכמובן ברזילאית. יש מעט מאוד חומר עליו ברשת (בקרוב אני אכניס אותו לאתר כחלק מהצוות אני עובד על זה) בנתיים תוכל/י למצוא פרטים עליו בלינק המצורף. ומילה שלי מהכירות אישית: כשהוא ינגן איתי בערב הפתיחה את/ה תדע/י.

למעלה