הקשרים

m_katzmann

New member
הקשרים../images/Emo121.gif

שלום לכולם, בזמן האחרון, קורה לי שאני רואה ומרגישה דברים, לא מייחסת להם חשיבות ומאוחר יותר מתברר לי למה חוויתי מה שחוויתי. האם יש אפשרות להבין את החוויה ברגע האמת? ולמה זה קורה לי דווקא בזמן האחרון כל כך הרבה. ואתן לכם רק דוגמא קטנה. הבן שלי נסע עם האוטו שלו לאחיו שגר במרחק של כשעתיים נסיעה. החניתי את האוטו וראיתי אותו חולף עם האוטו שלו לידי. כשיצאתי מהאוטו כבר לא ראיתי אותו והסקתי שכנראה טעיתי וזה היה אוטו אחר. חלפו כמה שעות ואז התברר לי שבדיוק בשעה הזאת הוא נתקע עם הרכב. האם למישהו יש כאן תשובה? מאיה

שלום מאיה--מובן בהחלט ונורמלי מאד

שלום לך לא פלא שהדברים קורים לך בזמן האחרון- כי רק בזמן האחרון נחשפת והתחלת לשים לב לאותם דברים שבעצם היו כל הזמן אך היינו חסומים מלראותם כן- המימד שונה- והתדרים השתנו- הוויברציות שמופעלות על כדור הארץ כיום - שונות מאלו של פעם- וכולנו מתעוררים- כל אחד בזמנו- וכל אחד בדרכו הוא- ואוי לאלה שלהם זה לא קורה- או קורה והם מסרבים לראות ולהשתנות עם השינוי לך גברת מאיה יקרה אני שמחה להודיע שזה אמנם קורה ובגדול- היי שמחה- אל תחסמי רק תעצימי ותזרמי- היי ערה לכל המסרים הניתנים מידי יום ודקה- דרך הרדיו- השיר- המאמר- או הירקן בשוק- לכל אחד מסר להעביר- רק צריך להבין שזה נעשה שלא בסתם- יותר ויותר אנו מחוברים היום לתדרים של המדריכים הגבוהים שלנו- ועם שינויי מבנה הדי אנ אי יש יותר ויותר תופעות מדהימות שקורות- רק להיות מכווננים להם מקווה שלא העמסתי עליך יותר מידי- האמיני והמשיכי לשים לב- ולהנות מהפלאים שקורים מידי דקה- התחברי למודעות אישית התפתחות רוחנית וחשיבה חיובית- טהרי את הכלי הפיזי בעבודה של קילוף הקליפות- וראי שהנס מתרחש כל הזמן- רק היינו חסומים לו בעבר- לכן הוא נס-ברח מקווה שהבנת את שאמרתי שיהיה המשך מאושר ומואר אביגיל

m_katzmann

New member
למה אינני מבינה את המסר בזמן אמת

לאביגיל שלום, את צודקת, המסרים האלה היו איתי כל השנים, אבל לא בצורה ובאיכות של היום. הרבה פעמים אמרתי מילה, הצטערתי שאמרתי אותה וזה בדיוק מה שקרה. אבל היום המסרים האלה הם בצורה של תמונות ואינני מודעת להם בזמן שזה קורה. האם יש אנשים שמבינים את המסרים בזמן אמת? ועדיין לא הבנתי למה קורים כל המקרים האלה .

גריני

New member
מאיה

את ההסבר המעמיק והשלם אשאיר לאביגיל, היא בוודאי מנוסה יותר ממני בנושא ותדע להציע לך הסברים טובים. אולם, בכל-זאת, אני מציעה לך הסבר כלשהו שלי, עם דוגמא אישית: ראשית, אני מאמינה שבהמשך הזמן - עם העלאת המודעות שלך לכך שמה שאת חווה זה אכן מסרים, את אכן תדעי לזהות אותם בזמן "הנכון". כרגע ישנו עיכוב לפעמים בין המסר לתובנה שלך, וזה חלק מהתהליך. אני רוצה לספר לך משהו שקרה לי לפני מספר חודשים: אכלתי במסעדה עם מכרה שלי - אשה מבוגרת. היה נחמד ונעים. כשיצאנו מהמסעדה, בדרכנו למכונית ראיתי ברחוב דוכן ובו מכינים מיצים טבעיים. למרות שזה עתה יצאנו מהמסעדה - בה אכלנו ושתינו - פתאום התחשק לי מיץ תפוזים... אבל, במחשבה שניה - אמרתי לעצמי שרק עכשיו סיימתי לאכול ולשתות, וויתרתי על הרעיון והמשכנו ללכת. כעבור כ- 5 דקות, המכרה שלי נתקלה במדרכה ונפלה. אחרי שגמרתי לעזור לה לקום, לוודא שהיא לא נפגעה באופן רציני וכו´ - קלטתי פתאום, פשוט ידעתי (!) שלוא נעניתי ל"חשק" המוזר שלי - היא לא היתה נופלת. אין לי הסבר לזה. זו היתה פשוט ידיעה. ולמה אני מספרת לך את הסיפור הארוך הזה? - כי המקרה הזה לימד אותי משהו: להקשיב לעצמי, להקשיב במיוחד ל"חשקים הלא הגיוניים" שמגיעים לפעמים. זה לא סתם! אז אולי כדאי שתנסי להיות מודעת למסרים שלך ולפעול על פיהם (כאשר המסר מזמין פעולה, כמובן). מקווה שעזרתי במשהו.

מסר לגירני ולמאיה../images/Emo42.gif../images/Emo39.gif../images/Emo42.gif../images/Emo39.gif

שלום לכן אז ראשית גריני -את כהרגלך מופלאה- וכל מילה שכתבת לאיה- אמת שנית כדאי לשתיכן לקרוא את תשובתי לst@r הקשיבו לאיתותים- הם בוודאות מסרים-שבת ברוכה אביגיל

m_katzmann

New member
תודה גריני../images/Emo62.gif

אני מניחה שאני עוברת עכשיו תהליך כלשהו וזהו חלק מהתהליך הזה, אבל המקרים האלה ממש גורמים לי למבוכה. מצד אחד אני שמחה שלאחר הכל אני זיהיתי את המסר, אבל מאוחר מידי. מצד שני אני כועסת על עצמי שלא הבנתי אותו בזמן שזה קרה. יכולתי אז עוד לשנות משהו. וזה מאוד מתסכל. כן אני מנסה להקשיב לקול הפנימי שלי. אם אני נוסעת לאיזשהו מקום לדוגמא ואני רואה שאני מתבלבלת בדרך, אני פשוט לא נוסעת לשם. אבל בדרך כלל המסר לא כל כך ברור. על כל פנים תודה. מאיה

גריני

New member
אכן זה מתסכל, מאיה

אבל מה שחשוב זה לא להיתקע עם התסכול, אלא להסתכל קדימה בתקווה! אני שמחה בשבילך שאת קולטת את המסרים, זה צעד ענק קדימה. רק תחשבי על זה שהמון אנשים מקבלים מסרים ואפילו לא מודעים לכך שזה מסרים. אז את התקדמת לעבר המודעות, וזה גדול! תני לעצמך חיזוק על עצם המודעות ותיראי שבהמשך המסרים יהיו ברורים יותר. (אני לא מאמינה שאני כותבת זאת למישהי אחרת... אני פשוט צריכה לפעמים להקשיב למה שאני אומרת לאחרים....) שבת נהדרת לך, גריני

למעלה