הקשר הישראלי

lestatgirl

New member
הקשר הישראלי

אוקיי אז ככה.. לפני איזה שנה וקצת הייתי לי במועדון הקבוע שהיינו הולכים אליו בימי שישי (היום הוא כבר נסגר..) היה ערב להקות ואחת הלהקות שעלתה לבמה הכריזה חגיגית שההופעה מצולמת לאמטיוי2 ,חבריי שהיו מיודעים לגבי האובססיה שלי לערוץ אמרו לי כבר לא להתלהב ושזה בטח שטויות, אני החלטתי לחקור את העיניין בעצמי וברגע שהלהקה ירדה מהבמה שאלתי את אחד מחברי הלהקה אם זה נכון. הסתבר שזה באמת היה נכון ושאחד מהמפירקים של גונזו היה שם ע"י הבר..בחשש רב הסתובבתי רוב הערב ליד הבר עד שבדקתי כי החברה היחידים במקום עם כוס בירה ביד לבוש מוזר ואה כן הם מעל גיל 20 מחזיקים במבטא בריטי דיברתי איתם קצת הייתה שם בחורה ו-2 בחורים אחד מהם הוא בן ששמו ולפעמים גם פרצופו מופיעים מידי פעם בפרקים של דונזו, שאלתי אותם מה הם עושים שם וכמה זמן הם פה וכו' הגיעו לשובעיים וצ'רופי הוא בכלל יהודי וזה.. הם באמת צילמו את הלהקה הנ"ל וגם ראיינו אותם באיזה שלב הם רצו שאני אצלם אותם ביחד אז הסכמתי, שאני אסרב להחזיק מצלמה של אמטיוי2 ביד?!? אחרי זה הם ביקשו ממני גם להגיד כמה דברים למצלמה (אני לא רוצה אפילו לדעת מה מילמלתי שם..במיוחד שלא הייתי הכי מאופסת באותו ערב בואו נגיד..) ובן טאפילו ביקש ממני לרשום תשם שלי אצלו בפלאפון ושזיין יתן לי שאוט אאוט.. למזלי הדברים לא שודרו מעולם, ואני זכיתי לזכרונות מאושרים ולא להבכה פומבית בטלוויזיה עולמית אבל זה רק סיפור אחד רציתי לדעת אם אתם מודעים לקשרים אחרים בין MTV2 וארצנו הקטנטונת (ולא הראיון של מתיסיהו בגונזו לא נחשב..)

CitizenErased

New member
../images/Emo6.gif גדול..

בחיים שלי לא קישרתי בין MTV2 לארץ.. זה כזה.. הערוץ הכי בריטי בעולם. אבל אני ללא ספק אחפש יותר מעכשיו הלאה

lestatgirl

New member
אני חושבת שזיין אפילו ציין אותנו

בפעם בכמה זמן שהוא מציין את הלהקות הלא קשורות שיש להם אמטיוי2 וגונזו..

DesertRose7

New member
איזה גדול

חבל שלא שידרו את זה
מותר לשאול איזה להקה צילמו שם?

למעלה