הראל סקעת - בא לי לחבק אותך

marik

New member
הראל סקעת - בא לי לחבק אותך

אתמול עבדתי עד מאוחר והקלטתי את התוכנית בה סיפר ודיבר על עצמו חייו. היום, עכשיו, ראיתי את התוכנית - ואני דומע... דומע אולי מאושר ואולי מהזדהות - אבל אלו דמעות של שמחה. אני שמח בשבילו ורוצה לחבק אותו ממש. כל הכבוד הראלוש, אתה חכם ומדהים, רגיש ומיוחד, ואני מקווה בשבילך שדרכך תהיה סלולה ומוצלחת טוב הרבה יותר מעכשיו. שכל הצבועים שדיברו נגדך לאחר העצרת ובכלל - יקשיבו למה שיש לך לומר בסרט שלך, ויבינו שהדרך שלהם היא לא הדרך, ושצריך לכבד את דרכך שלך. כל אדם מחליט לעצמו ויודע מה טוב לו ומתי. בטח יודע לעצמו גם איך הכי טוב לו להתמודד ולשתף. יש לך משפחה מדהימה וחזקה ואני מאחל לך את הכי טוב. מגיע לך בן זוג שיאהב אותך באמת. שתהיה מאושר ושבאמת כל עלי הכותרת שלך יפתחו מעליך כמו גלדיולה מרהיבה. לפני 5 שנים לערך, עוד כשגרתי בקינג גורג בתל אביב, החניתי את הרכב שלי בחניון המכבי, וראיתי אותך הולך עם מישהו יד ביד. כמובן שלא חדרתי לפרטיות שלך ולא חיללתי את כבודך, לא סיפרתי ולא הוצאתי את זה החוצה, לא ניגשתי ולא הפרעתי. אבל בתוך תוכי כל כך שמחתי בשבילך... כי קשה לי וכואב לי לראות ולחוש את הכאב והסבל שאנשים עוברים וחווים בגלל שהם מחוייבים למסכות ותחפושות. הייתי שם. אני לא רוצה לחזור לשם. לא טוב לי שם. עכשיו הרבה יותר טוב לי. אני מקווה שגם לך. אני פשוט מכבד ומעריך אותך, ולא כי יצאת מהארון או משהו כזה, אלא כי סוף סוף הבנת מה עושה לך טוב, והבנת שחיים אמיתיים טובים יותר מחיים חשוכים. אני מכבד ומעריך על האומץ שאני יודע כמה זה קשה ומורכב, ורוצה לתת גם אם במעט את התמיכה הקטנה שלי. אה, ועוד משהו קטן - אתה ממש לא בודד!! המוני אנשים אוהבים אותך ונמצאים שם בשבילך, ובשביל כל מי שכמותך עובר וחווה את הדרך הזו. אני מצטער שאני מתייחס פחות לקריירה שלך אלא יותר לאישיות ולחייך שלך - אבל הם אלא שמשפיעים ויוצרים את הקריירה שלך ומשם תצמח קריירה טובה ונוצצת יותר. לסיכום - חיבוק ענקי, אוהב ותומך. מי יתן ולעוד אנשים יהיה הכוח לשאוב ממך מעט מהאומץ וההבנה לקבלה וסובלנות, אהבה וחברות בעולם. מרטין

marik

New member
לא יודע לאן

ואין לי מושג איך. חוץ מזה אני בטוח שהוא מוצף תגובות ועיסוקים ואני לא כל כך מעניין אותו. כתבתי את זה, בפורום שלנו, כי אני חושב שזה חשוב וקשור, כי אני מרגיש שזה מקום בטוח עבורי לשתף ולחלוק ונוח לי כאן. לא כתבתי את זה כי אני חושב שהוא קורא כאן. אני אדם צנוע שכזה..... חחחחח. אבל זה באמת נכתב מהלב.

למעלה