הרגע ראיתי את פרק 10 של עונה 4

Nich92

New member
הרגע ראיתי את פרק 10 של עונה 4../images/Emo58.gif

ואני חייבת לציין שהוא ממש טוב^^ מסתבר שיש בזה משו , הסדרה באמת השתכללה מפרק לפרק. זה היה פרק ממש אדיר מבחינת ג'ולייט אני פשוט מתה עליה D: ושון היה חמוד מאוד :) בנוסף לכך , אביגייל , חברה של שון , עזבה את הסדרה למרות שהיא אומרת שהיא תחזור לחקצת זמן בפרק אז בטח יהיה איתה עוד איזה קטע.. קיצר פרק מעולה ^^

riktal

New member
איזה כיף לך, כמה שאני מקנא בך ../images/Emo4.gif

אני בעבודה (כמובן)
והפרק בשלבי הורדה במחשב בבית וכל מה שאני יכולה לחשוב עליו זה כמה אני רוצה כבר ללכת הביתה ולראות את הפרק הזה. שום דבר אחר לא מעניין אותי, רק לראות אותו כבר! לא נורא - עוד 7 שעות גם אני אראה אותו
...

riktal

New member
ראיתי אתמול את הפרק ../images/Emo58.gif

זה היה הדבר הראשון שעשיתי כשחזרתי הביתה. אני חייבת לרשום שאני כמו מכורה עם הסדרה הזאת - עד שאני לא רואה פרק חדש אני חסרת סבלות וכל הזמן חושבת רק על זה, אבל אחרי שאני רואה את הפרק החדש - אני כמו מכור שקיבל מנה - רגועה לגמרי...
בכל מקרה - הפרק היה גדול מהחיים (כבר נמאס לי לרשום את זה על כל פרק, אבל זה מה יש). הכי אהבתי את העובדה שג'ולייט למדה לעמוד מול שון. בכלל, מאז שהוא עם אביגייל היא למדה לדבר אליו כמו שצריך ולא להתחנף אליו כל הזמן וזה נפלא בעיני. אהבתי מאוד את הסצנה במיטה, כשאביגייל מספרת לשון שהיא עוזבת. ג'יימס
נראה פשוט מדהים בחולצה הלבנה שהוא לבש!! אהבתי גם שהם סיימו את היחסים בלי כעס ובלי מריבות - היא פשוט צריכה לעזוב וככה זה. ממש אנושי. בקשר לדמות של אח של ג'ולייט (ג'ון סינה) ג'יימס
אמר בראיון לאחרונה שהוא יחזור בעונה הבאה, החמישית (!!!!), כך שיש עוד למה לצפות. דרך אגב - אנשים פחדו שסינה יהרוס את הפרק, אבל בעיני הוא היה טוב מאוד ומאוד התאים לדמות שלו.

riktal

New member
קצת שרשור תמונות של הפרק-../images/Emo58.gif למי שלא ראה

Nich92

New member
מזתומרת לעמוד מול שון בלי להתחנף?

זה אף פעם לא נראלי שהיא מתחנפת :S אהבתי את הפרק בעיקר סוף היחסים של שון ואביגייל והתגובה של ג'ולז לזה ששון צדק ("רק לפרוטוקול , אני שונא את זה שצדקתי"). כמובן שהפרק היה מעולה בלי שום קשר למרות שלא ממש הבנתי מה בקטע של ג'ון סינה/אח של ג'ולז כאילו מה הוא? חייל? סוכן סודי? מרגל? רוצח שכיר? פועל שכיר?

riktal

New member
אז ככה:../images/Emo58.gif

אם תסתכלי בפרקים הקודמים היא תמיד...קשה לי להסביר את זה, אבל היא תמיד כאילו התחנפה אליו וניסתה למצוא חן בעיניו, למרות שהיא גם תמיד דחתה אותו בטענה שהם עובדים ביחד ותו לא. אבל מאז שהוא יצא עם אביגייל היא כאילו למדה לעמוד מולו ולהגיד: לא!!! חזק וברור. דוגמא: High Top Fade Out איך שהוא אמר לה בסוף שהוא לא מאמין שהיא לא שיתפה אותו באמת והוא צדק כי בעבר היא היתה מספרת לו את כל האמת מיד על ההתחלה, אפילו אם זה היה אסור לה. גם בפרק הזה, כשהוא מאשים את אחיה, היא מיד נעמדת לצד אחיה (שזה הגיוני מאוד) וכועסת על שון בצורה שהיא לא היתה כועסת...בואי נגיד בעונות הראשונות ואפילו בעונה השלישית. הרבה דיברו על זה שסוף סוף שון ואביגייל נפרדו, אבל אני כבר אמרתי שאני אהבתי מאוד את הדמות שלה והיא מאוד התאימה לשון, לדעתי. בקשר לג'ון סינה - הוא אמור להיות סוכן סודי של הצבא. בכל מקרה ג'יימס כבר אמר שהוא יופיע שוב בעונה הבאה.

למעלה