הרהורים

• פותח הנושא ana11
  • פורסם בתאריך

ana11

New member
הרהורים

מה עוד אפשר לעשות? אני משתגעת... שולחת מאות (ןאני לא מגזימה) פקסים ואימיילים ואף אחד כמעט לא חוזר אלי והמעט שחוזרים - טוב, לא צריך לספר לכם מה קורה עם זה : צעירה מדי, חסרת נסיון, רחוקה מדי, משכילה מדי או לחילופין לא משכילה מספיק. איך אפשר לשלם עם זה משכנתא??? אני זקוקה למילות עידוד, מתי ייגמר הסיוט?

תראי אז ככה

אני גם מובטל כבר שנה אם לא יותר ואני יכול להגיד דבר אחד כמה שתנסי בסופו של דבר את תמיד תגיעי לממשלה זה יוצא קצת מצחיק אבל זה נכון אין עבודה פונים ללשכת התעסוקה תמיד זה מגיע לגורם ממשלתי שלנו ואם הממשלה הזאת לא תוחלף לאף אחד לא יהיה פו עבודה כל אחד חושב שאם יש לו עבודה הוא מסודר עד שנותנים לו בעיטה ואז הוא מתחיל להבין שאין לו ברירה הוא עמוק בבוץ כמו כולם אז מה שאני אומר לעשות ככה תעזבי שנייה את המקצוע שלך למה רוב הסיכוים שכרגע אין עבודה למרות שהשוק במיתון ( אלא אם כן יש לך קשרים או מזל ) וכשזה מגיע לקשרים לא צריך ניסיון ולא צריך כלום דבר שני לכי ללשכת התעסוקה תראי מה הם יכולים לעזור ואם אין להם עבודה במקצוע לכי לעבוד במשהו אחר ביינתים אחרת את תתחרפני בבית גם אני טכנאי מחשבים אין עבודה בתחום ותאמיני לי ניסיתי הכול אני הולך לעבוד בניקיון לא משנה העיקר לא לשבת בבית ושיהיה בהצלחה יאאלה חבל על הזמן להרים שרוולים ולהתחיל לעבוד כי חבל על הבריאות שלנו והזמן קצר והמלאכה מרובה ולך חסר כסף למשכנתא
)

למעלה