הרצליה.11:00 לחץ אטמוספירי 1,023 מילי-בר.67 אחוזי לחות.29 מ"צ.

אביב 2019

Well-known member
הלחץ האטמוספירי עלה מאז הפעם הקודמת..

איך אני מתאר ++באופן ציורי ++ לחץ אטמוספירי ?!
זה כמו מיכסה פח גדול שעומד לך על הראש.ככל שהוא לוחץ יותר אתה יותר מכווץ,אתה לחוץ,מזיע...
בלחץ גבוה האוויר עומד.פחות משבי רוח.

elsanto

Member
אופס פליקס ניסיתי לכוון בדיוק לעניחן הלחץ .
עיבוי גורם לירידת לחץ .
יש כאלו שרגישים לשינוי כזה .

חורף910

New member
ברמת גן הלילות האחרונים נהדרים יחסית למה שהיא באוגוסט.
אמנם עדיין לילות קייצים עם לחות גבוהה וטמפ' של מעל 25 מ"צ עד השעות הקטנות של הלילה, אבל באוגוסט לרוב הטמפ' ירדה מ־25 מ"צ רק ממש סמוך לשעת המינימום במחצית מהזמן ובמחצית הזמן האחרת זו פשוט הייתה טמפ' המינימום(אם מוציאים את גל החום היחיד שהיה, אוגוסט היה מאוד יציב מבחינת טמפ' מינימום פה שהייתה כל הזמן 24-25)
בערך בעשרה הימים האחרונים שלאחר גל החום ובמיוחד היומיים האחרונים מורגשת הקלה גם בטמפרטורה בשעות הערב והלילה, וכבר בסביבות 1 בלילה או אפילו לפני מגיעים פה לערכים כאלו של 25 מ"צ והמינימום מגיע ל־23 מ"צ ובלילה האחרון אפילו 22, ובשעות היום הלחות הרבה יותר נמוכה והשילוב ביומיים האחרונים הוא על סביב 30-31 מ"צ בצהריי יום עם 50%-55% לחות בלבד(לעומת אותה טמפ' פחות או יותר אבל עם 10%-15% לחות יותר שהיה לפני חודש למשל)
בקיצור, הקיץ עדיין פה אבל בשלבים הסופיים ביותר והירידה בטמפ' מורגשת כבר גם כאן במישור החוף הפנימי

מה זה החארטה הזה, שבתחזיות אומרים שקר מהרגיל, אבל אני מרגיש שחם כמו שהיה בשבועות האחרונים ?
ואיפה החזאי המומחה, שיגיד מתי זה ייגמר ?
למה בחדשות הם מביאים רק חזאים סוג ז׳ כמו דני רופ ושרון וכסלר ?
תביאו מומחה כבר !

מה זה החארטה הזה, שבתחזיות אומרים שקר מהרגיל, אבל אני מרגיש שחם כמו שהיה בשבועות האחרונים ?
ואיפה החזאי המומחה, שיגיד מתי זה ייגמר ?
לדעתי חורף שהיה הוא אחד מאקצרים שוויתי במדינה. מה צופה לנו השנה? בצורת, מחסור במים, ירקות ופירות?

אולי תהיה בצורת, אולי יהיה מחסור במים, ואולי יהיה מחסור גם בפירות וירקות.
מה שבטוח, במקום להפגין נגד איזו פקקטה רפורמה משפטית, שיפגינו למען פתרון לבעיית החורף.
כבר 3 שנים ברציפות, שהחורפים מחורבנים, אז למה לא להעתיק את ישראל לקצה המזרחי של רוסיה ?
הרי כבר יש שם בעיקר יהודים, ויש אפילו שם למחוז הזה, שמתאים ליהודים, אז למה לא להעתיק את ישראל לשם ?
נכון שיש שם אקלים קיצוני, רק לכיוון השני.
מה, רק בגלל ש-5 חודשים בשנה קפוא שם ?
אבל היי, לפחות שם אין בצורת, אין מחסור במים, אין מערכות שמתמסמסות, אין חום במרץ...שם יש סדר מבחינת האקלים.
בקיץ חם, בחורף קר, ולא בקיץ חם ובחורף קצת פחות חם.

למעלה