השוואה בין סקניה לדאף מרכב 8X4 שנת 2008

Eran De Niro

New member
יש כלים 4*8

יש כלים 8 על 4 עם 380 חיסכון בסולר בצורה שאי אפשר לתאר לרוב הם למיכליות וקונטינרים בלי עגלה

shuku999

New member
השוואה בין סקניה לדאף מרכב 8X4 שנת 2008

נתנו לי לבחור בחברה בין 2 המשאיות ולהלן ההשוואה והתוצאות: DAF: קבינה: מרווחת מאוד. מנוע: 360 כ"ס מרכב: כריות אוויר אוראה: מחייבת תוספת אוראה בידוד רעש: שקטה מאוד איכות נסיעה: טובה מאוד גם בכבישים משובשים אמינות: דגם חדש הזמן יגיד. תוספות: הכל. חלון בגג, בקרת שיוט, מראות חשמל ועוד. שדה ראיה: טוב. יש גם מצלמת רוורס SCANIA: קבינה: קטנה. מנוע: 380 כ"ס מרכב: קפיצים אוראה: לא מחייבת תוספת אוראה בידוד רעש: סביר. שקטה פחות מהדאף איכות נסיעה: קופצנית מאוד אמינות: מוכחת יחסית לטובה (יש תלונות על בעיות בקקס) תוספות: מראות, חלונות בקרת שיוט (ללא חלון בגג) שדה ראיה: מצויין. שטח חלונות גדול, מראות גדולות. יש גם מצלמת רוורס. שורה תחתונה לסיכום: מה עדיף? הדאף: היא שקטה, בעלת נסיעה רכה בזכות הכריות אויר, יש לה מומנט מצויין, תא נוסעים מפואר מאוד וידידותית מאוד לנהג. אם זאת האמינות שלה עדיין לא מוחכת, ההספק שלה נמוך ב 20 כ"ס, ומחייבת תוספת אוראה (נטל נוסף?). הסקניה: חזקה עם 380 כ"ס, אמינה, שדה הראיה שלה טוב מאוד ולא מחייבת תוספת אוראה. אם זאת היא קופצנית מאוד, תא הנוסעים שלה מיושן (מיוצר מ 2001) וצפוף. וצפוי לצאת דגם חדש בעוד שנה. אני בחרתי בדאף מפני שדאף היום התקדמה בצורה מדהימה מבחינת טכנולוגית ומבחינת איכות היצור. השיקול היה בין נוחות הנהג, שבדאף היא ב 3 רמות מעל הסקניה לבין משאית שהשם שלה הולך לפניה (סקניה). כלומר: הנהג, או המותג הבטוח. שמתי מבטחי בדאף ואני חושב שלא אצטער על כך. שבת שלום לכולם.

למעלה