השוק בניוטראל ?

מצב
הנושא נעול.
מה יהיה פורום שוק האון?

שלום אושו
מסכים איתך משה יוצא ממש קטן כשהוא לא מעיף את מקסים. הוא ממש צוחק לו בפנים. מעניין שאותך הוא כן רוצה לצנזר.
מה יהיה פורום שוק האון?
אלוני כמה תתיר למתחזה שלי לכתוב בשמי ? לבן אדם יש הפרעה נפשית קשה, נכנס בשמי לכל פורום שרק מתיר לו, ואתם חברי הפורום (חלקיכם) מוצאים את ההזדמנות לקלל וללכלך...עלי הנשמה הטובה והמתוקה של הרשת. די נמאס לי כבר מזה , תתחילו להתבגר. אני לא כותבת בתפוז, אני לא כותבת בגלובס אני כותבת רק בדיבורסה כי רק שם מספיק מכובדים ואנושיים לחסום אותו סופית. ולהגיש תלונה. אני גם לא כותבת בפורום של דוביד כי אין קפה ועוגה בכניסה, ואם אני אכנס יהרסו לו את הפורום לא מגיע לו :)))) למרות שאני מעריצה שלו-הוא ענק הגדול מכולם. שיהיה לכם ערב טוב ומספיק תתבגרו רחל-נשמה

מישהו מכיר את עמית ממאי 2000?

הודעה לאדיוט מדיבורסה
אזרוק גם אזרוק. קודם נראה מי אתה שיהיה לי חומר לזריקה. ואם מישהו רוצה פה משהו רלוונטי לשוק האון - אז אני חושב שהמס על הבורסה יבוטל בתוך שבועות.
מישהו מכיר את עמית ממאי 2000?
אני רוצה לדסקס איתו. תודה

השוק בניוטראל ?

השוק בניוטראל ?
השוק עדיין נסחר בטווח הצר של 325- 328 . למי ששם לב לאינטרוולים הרי שהטווח התחתון עדיין נתמך בעוד שהעליון הולך ומצטמצם. השוק לא בניוטראל !

אלוני תמחק בבקשה את ההודעות

מה יהיה פורום שוק האון?
אלוני כמה תתיר למתחזה שלי לכתוב בשמי ? לבן אדם יש הפרעה נפשית קשה, נכנס בשמי לכל פורום שרק מתיר לו, ואתם חברי הפורום (חלקיכם) מוצאים את ההזדמנות לקלל וללכלך...עלי הנשמה הטובה והמתוקה של הרשת. די נמאס לי כבר מזה , תתחילו להתבגר. אני לא כותבת בתפוז, אני לא כותבת בגלובס אני כותבת רק בדיבורסה כי רק שם מספיק מכובדים ואנושיים לחסום אותו סופית. ולהגיש תלונה. אני גם לא כותבת בפורום של דוביד כי אין קפה ועוגה בכניסה, ואם אני אכנס יהרסו לו את הפורום לא מגיע לו :)))) למרות שאני מעריצה שלו-הוא ענק הגדול מכולם. שיהיה לכם ערב טוב ומספיק תתבגרו רחל-נשמה
של רוח נשמה ותחסום אותו כבר. רחל-נשמה לא יופיע בפורום הזה ככה סוכם עם נטע. בתודה מראש

מה לעזאזל קורה פה? פורום שידוכים ?

של רוח נשמה ותחסום אותו כבר. רחל-נשמה לא יופיע בפורום הזה ככה סוכם עם נטע. בתודה מראש
הלו טעות במספר !!!!!! למר אלוני. זה מה שקורה כשאתה מנהל במקביל 10 פורומים: עוד מעט אהוד יערי יגיע לכאן ויצעק:"החמאס ותנזים בית לחם יפגשו מחר לדיון מכריע..."

מה שקורה פה

הלו טעות במספר !!!!!! למר אלוני. זה מה שקורה כשאתה מנהל במקביל 10 פורומים: עוד מעט אהוד יערי יגיע לכאן ויצעק:"החמאס ותנזים בית לחם יפגשו מחר לדיון מכריע..."
מה שקורה פה
שלא מפסיקים להתעלל בי בפורום הזה ובמקום שתוקיעו את המתעלל, הוא ממשיך כאן כי מנצל שמנהל הפורום לא נמצא תמיד למחוק הודעות. לי זה נמאס הגיע הזמן שיחסמו אותו , גם להפרעות נפשיות יש גבול התחשבות.

VIXVIX

New member
מה אתה רוצה מאלוני?

מה אתה רוצה מאלוני?
הבעיה זה לא אלוני

אני אומרת אני מקיימת כזאת אני

מה יהיה פורום שוק האון?
שתהיה לכולכם שבת שלום. במיוחד לדוביד המקצוען. ומי שרוצה להרויח כסף שיקשיב לרחל נשמה מומחית לשוק ההון הישראלי ולאסטרטגיות אופציות מעוף שלכם רחל נשמה שעשתה גם השבוע קופה לא קטנה

מה יהיה?

שתהיה לכולכם שבת שלום. במיוחד לדוביד המקצוען. ומי שרוצה להרויח כסף שיקשיב לרחל נשמה מומחית לשוק ההון הישראלי ולאסטרטגיות אופציות מעוף שלכם רחל נשמה שעשתה גם השבוע קופה לא קטנה
מה יהיה?
מה אתה רוצה מחיי? לך תטפל בעצמך תעזוב אותי אתה כמו מדבקה. למה אתה הורס עכשיו את הפורום בתפוז? לא מספיק ניסית להרוס בדיבורסה? מה עובר עלייך?

מי אתה ? אני משקיעה ותיקה

מה יהיה?
מה אתה רוצה מחיי? לך תטפל בעצמך תעזוב אותי אתה כמו מדבקה. למה אתה הורס עכשיו את הפורום בתפוז? לא מספיק ניסית להרוס בדיבורסה? מה עובר עלייך?
מי אתה ? אני משקיעה ותיקה
תקרא אותי בדיבורסה, אני נותנת סקירות תחת השם ציפור. ואל תקלל אותי

vz44081

New member
אהלן רחל......

אהלן רחל......
רציתי לשאול אותך מה יהיה מחר במעו"ף?אני יודע שלא איכזבת בעבר........

VIXVIX

New member
רחל או מי שלא תהיי/ה לדעתי

מה יהיה פורום שוק האון?
ירדת מהפסים מזמן. אני מקווה שאת צוחקת על כל העניין בבית (זה מה שאני הייתי עושה אילו הייתי במקומך) כי אם לא אז יש לנו כאן מקרה חריף של פיצול אישיות. לטפל. ויפה שעה אחת קודם.

משה999

New member
אין לי נטיות להגיב למה שהולך בפורום

ירדת מהפסים מזמן. אני מקווה שאת צוחקת על כל העניין בבית (זה מה שאני הייתי עושה אילו הייתי במקומך) כי אם לא אז יש לנו כאן מקרה חריף של פיצול אישיות. לטפל. ויפה שעה אחת קודם.
הזה, אבל ישנו חולה נפש שמסתובב ברשת ונהנה להתעלל בה באופן אישי, אצלנו בדיבורסה חסמנו לו את האפשרות לכתוב בפורום (המסכן נאלץ להחליף ספק) אז תתעלמו ממנו כי הוא יהרוס לכם את הפורום.

VIXVIX

New member
מממ הבעיה שבעצם קשה קצת

הזה, אבל ישנו חולה נפש שמסתובב ברשת ונהנה להתעלל בה באופן אישי, אצלנו בדיבורסה חסמנו לו את האפשרות לכתוב בפורום (המסכן נאלץ להחליף ספק) אז תתעלמו ממנו כי הוא יהרוס לכם את הפורום.
מממ הבעיה שבעצם קשה קצת
לדעת מי כותב מה... אם תוכל לפנות לאלוני ולהסביר לו את זה זה יעזור...

משה999

New member
למרות שיש לי קשר ישיר איתו, אני

מממ הבעיה שבעצם קשה קצת
לדעת מי כותב מה... אם תוכל לפנות לאלוני ולהסביר לו את זה זה יעזור...
בטוח שהוא ייסתדר לבד, ואם תתעלמו מהאדיוט הזה (המטריד) לכולם יהיה טוב.

"קשר" .משה אנחנו פרודים לידיעתך !!

בטוח שהוא ייסתדר לבד, ואם תתעלמו מהאדיוט הזה (המטריד) לכולם יהיה טוב.
וכמו שרחל נשמה אמרה לי: אתה העלבת אותי בפומבי זאת עילת תביעה. (ככה לכנות אותי אידיוט ?)

לא תזכה שאני אבזבז עלייך זמן

וכמו שרחל נשמה אמרה לי: אתה העלבת אותי בפומבי זאת עילת תביעה. (ככה לכנות אותי אידיוט ?)
בכלל לדבר איתך , ובטח לא לאמר לך משהו על משה , אז תתאמץ גם לסכסך בין אנשים תסתובב סביב הזנב של עצמך . בסוף תקבל התקף חרדה מעצמך כי כבר לא תדע אם אתה זה אתה .

כולם חושבים שאת סובלת מזה אבל

בכלל לדבר איתך , ובטח לא לאמר לך משהו על משה , אז תתאמץ גם לסכסך בין אנשים תסתובב סביב הזנב של עצמך . בסוף תקבל התקף חרדה מעצמך כי כבר לא תדע אם אתה זה אתה .
כולם חושבים שאת סובלת מזה אבל
אני יודע שאני עושה לך רק טוב. את נהנית מהתשומת לב. את נהנית כאשר משה התינוק מגיע ומסנגר עלייך. את נהנית לתת מודלים על הבורסה. את נהנית להציף את הפורומים בכל מיני כינויים. אבל יש משהו שאני בכל זאת לא אוהב אצלך (חוץ מזה את מושלמת): "הדבר הזה" מקובל גם אצל שכנינו ממדינות ערב. יש לך נטיה להתחנף לבעלי השררה והכוח. ובעולם הוירטואלי למי יש הכוח ? למשה, ששולט בשורות על המסך. לדוביד ולאלוני. יש לי הרגשה ששני האחרונים למרות שמגינים עלייך בחירוף נפש, קצת נבוכים מהחנופה. משה לעומת זאת מסמיק מאושר.

אני לא מאמין שזה משה מדיבורסה

אני לא מאמין שזה משה מדיבורסה
הוא נראה לי פה שונה. פחות נזהר במילים. יותר פותח פה...

מצב
הנושא נעול.
למעלה