השוק בניוטראל ?

מצב
הנושא נעול.
בלי האמונה צסקא לא הייתה אוכלת אותה

אני לא מאמין שזה משה מדיבורסה
הוא נראה לי פה שונה. פחות נזהר במילים. יותר פותח פה...
בלי האמונה צסקא לא הייתה אוכלת אותה
אם לא הבנת משה בחור מופנם אבל בתוך תוכו הוא כמו לבה הרוצה להתפרץ החוצה מלוע ההר געש.

ואגב פניתי לאלוני באופן אישי במסרים

מממ הבעיה שבעצם קשה קצת
לדעת מי כותב מה... אם תוכל לפנות לאלוני ולהסביר לו את זה זה יעזור...
אישיים כבר לפני יותר משבוע אבל כבודו אפילו לא מגיב למסרים, דבר התמוה בעיני.

תעזבי את אלוני כי סוף סוף

אישיים כבר לפני יותר משבוע אבל כבודו אפילו לא מגיב למסרים, דבר התמוה בעיני.
תעזבי את אלוני כי סוף סוף
יש מנהל פורום שלא מוחק הודעות כמו ילד קטן שנתנו לו לגו לשחק איתו. לכי לחבר שלך בדיבורסה איתו ועם אישתו את שותה קפה. הוא ימחוק מה שתרצי. רק ברור לכולם שבעוד שבוע שבועיים כשתקבלי איזו התקפה שניכם תריבו פעם נוספת.

אין לו נטיה ? הנה תגובת "המשוגע"

אין לי נטיות להגיב למה שהולך בפורום
הזה, אבל ישנו חולה נפש שמסתובב ברשת ונהנה להתעלל בה באופן אישי, אצלנו בדיבורסה חסמנו לו את האפשרות לכתוב בפורום (המסכן נאלץ להחליף ספק) אז תתעלמו ממנו כי הוא יהרוס לכם את הפורום.
אין לו נטיה ? הנה תגובת "המשוגע"
אכן, משה מדיבורסה בחור טוב. מי שמסתובב בפורום דיבורסה מבין מה קורה למנהל הפורום שם. כל המטורפים מסתובבים שם. משה לא יודע כבר מה קורה שם. כל דקה נכנס שם מישהו עם שם אחר ומשגע אותו.הוא הגיע למצב של פארנויה קטנה. אפילו כשהייתי בחו"ל הוא המשיך "לדבר" אליי... תתעורר משה תתעורר !!!! או שתעשה כרטיסי חבר. הבעיה שאין לו מושג באינטרנט כך שביטויים כמו "החלפת ספק" מנותקים מהמציאות... הפורום הזה היה שקט עד שהגעת משה אז אל תהרוס אותו. הבנתי שידידתך רחל איתה אתה שותה קפה מידי פעם, כבר הרסה את הפורום הזה וסילקו אותה. חבל באמת חבל. משה בסהכ בחור טוב שנתנו לו לשחק עם כסף ועם אתר אינטרנט. לדעתי הוא מוצלח יותר בניהול כסף מאשר עם אינטרנט. לפחות מנהל פורום תפוז צריך להיות מבסוט. אם משה מגיע לכאן סימן שדיבורסה ממש ממש משעממת אותו. שנה טובה לכולם ותזכרו - לא כל משוגע זה אני. יש עוד משוגעים במדינה.

דוביד 1

New member
ויקס.....אני מתפלא .....אתה באמת

רחל או מי שלא תהיי/ה לדעתי
ירדת מהפסים מזמן. אני מקווה שאת צוחקת על כל העניין בבית (זה מה שאני הייתי עושה אילו הייתי במקומך) כי אם לא אז יש לנו כאן מקרה חריף של פיצול אישיות. לטפל. ויפה שעה אחת קודם.
חושב שרחל הייתה ניכנסת לכאן ומתפצלת למס´ סוגים של אנשים.יש כניראה איזה פסיכופט פגוע שנהנה להתעלל ברחל ולפגוע ברגשות של אדם שעומד מאחרי המסך.עדיף שההתיחסות ל"רוח" לא תתקיים וכך היא תעלם.

VIXVIX

New member
אתה צודק ואני גם מבקש את סליחת רחל

חושב שרחל הייתה ניכנסת לכאן ומתפצלת למס´ סוגים של אנשים.יש כניראה איזה פסיכופט פגוע שנהנה להתעלל ברחל ולפגוע ברגשות של אדם שעומד מאחרי המסך.עדיף שההתיחסות ל"רוח" לא תתקיים וכך היא תעלם.
אם היא קוראת פה. פשוט אני רואה שתזמון הזמנים מאוד סמוך בין 2 האנשים. והסגנון כמה שאני זוכר לא שונה מהותית
ולרחל, אם אכן נכון, אל תיקחי ללב. יום טוב.

VIXVIX

New member
ולראיה

אם היא קוראת פה. פשוט אני רואה שתזמון הזמנים מאוד סמוך בין 2 האנשים. והסגנון כמה שאני זוכר לא שונה מהותית
ולראיה
דרגון בולס וחננאל, ועוד כמה. כפל ושילוש פרצופים, למה לא כל יום פורים

דוביד 1

New member
גם באלה טעית.אלו אנשים שונים.

ולראיה
גם באלה טעית.אלו אנשים שונים.
אני יודע זאת מהכרות אישית עם הנפש הראשית.

חננאל

New member
הבהרה

ולראיה
הבהרה
אני מבטיח לך שאין ביני ובין דרגון שום קשר ואין לי שום מושג מי האיש,מלבד ההכרה בכישוריו אותם איבחנתי מעל גבי פורום מכובד זה.חבל לי מאד על האיש אתה עושה לו עוול גדול.

פתי אל תהיה פתי

פתי אל תהיה פתי
בדיבורסה יש לה 4 כינויים שונים, היא כותבת כגבר על מנת שיתייחסו אליה. היא כותבת כציפור היא כותבת פה וכותבת שם. אבל תמיד מאשימים את השחורים. ככה זה זרקתם אותנו במעברות ומאז דופקים אותנו בכל פורום - אליטות אשכנזיות דתיות

דוביד 1

New member
תקרא פעם נוספת-אותה אני לא מכיר

פתי אל תהיה פתי
בדיבורסה יש לה 4 כינויים שונים, היא כותבת כגבר על מנת שיתייחסו אליה. היא כותבת כציפור היא כותבת פה וכותבת שם. אבל תמיד מאשימים את השחורים. ככה זה זרקתם אותנו במעברות ומאז דופקים אותנו בכל פורום - אליטות אשכנזיות דתיות

אל תכניס את הראש הבריא מאוד שלך

אל תכניס את הראש הבריא מאוד שלך
למיטה חולה. היא מטילה קללות על כולם. היא אומרת שקללה כאן אחד שהפסיד את כספו ונפצע בפיגוע. מאז שהתחילה לקלל אותי, הכרתי בחורה מדהימה ואני מאוהב, מצאתי עבודה חדשה, קניתי אוטו חדש והכל פשוט נהדר. אז איך אפסיק ? כנראה הקללות שלה עליי פועלות הפוך. זה טבעו של עולם המיסטיקה והסתרים.

אבל איך תדע מאיזה משוגע להתעלם

אבל איך תדע מאיזה משוגע להתעלם
יש משוגעים שזכאים ליחס.

חבל אתה יודע למה חבל?

רחל או מי שלא תהיי/ה לדעתי
ירדת מהפסים מזמן. אני מקווה שאת צוחקת על כל העניין בבית (זה מה שאני הייתי עושה אילו הייתי במקומך) כי אם לא אז יש לנו כאן מקרה חריף של פיצול אישיות. לטפל. ויפה שעה אחת קודם.
חבל אתה יודע למה חבל?
כי בגלל אידיוט כמו המתעלל כאן, נאלצתי לשלוח אוסף ראיות משפטיות למנכ"ל חברת וואלה, וליועצת המשפטית של בית חולים איכילוב ואתה יכול לבדוק , ולגרום להורדת פורום מהרשת, ואדם אחד הגדולים בארץ בפסיכולוגיה שלא הצליח לנהל פורום ולהתמודד עם ההתעללות הזאת כמו שצריך, היה צריך ללכת הביתה לרדת מהרשת. אדם שיכל לעזור להרבה מאוד אנשים ברשת, מומחה בתחומו בארץ. ואתה יודע מה? הם חשבו לעבור לתפוז ולא עברו -אני מניחה שהחולי ברשת שרף אותם מספיק. נמאס לי לפנות לנטע שתעשה משהו, כמו שנראה לי שכבר נמאס לה להמשיך לעקוב אחרי החולה נפש המתעלל הזה כל הזמן ולמחוק לו הודעות זה תפקיד של מנהל הפורום לשמור על הפורום , ולחסום את הדפוק הזה. אין לי סיבה לכתוב בכמה שמות נהפוך הוא אני כל כך גאה באמת שלי לאמר אותה בשמי אז למה אני צריכה שם בדוי? אני אדם אהוב ברשת, בזכות עצמו, בזכות יושרו, בזכות אישיותו אני לא צריכה כמה שמות כדי לדבר עם עצמי. לגבי משה-לא הייתה לי הזכות עדיין לפגוש אותו בחיים, ויקס שתרגע, רק הוא פשוט אדם אנושי שמצא לנכון להגיב כי יש מה שנקרא טיפת צלם אנוש. רק להזכירכם כשכריש התעלל בי כאן בפורום , כשכתבתי כרחל-נשמה באו עליו אח"כ צרות , כולכם יודעים מה קרה לכספו ומה קרה לו אח"כ עם האתר שניהל ומה קרה אחכ עם קירבתו לפיגוע. מי שמתעלל בי כיום ולא חשוב מה השם הנוסף שלו(אני חושבת שאני יודעת ) ישלם מידי שמיים בבריאות הגוף. וכל הכסף שלו מהבורסה לא יצליח להחזיר לחייו את החיוך. כי הוא יסבול קשה מאוד מאוד וזה נכתב מהלב עמוק בפנים. בזה סיימתי את ההתיחסות לעניין כי באמת אני לא צריכה להוכיח את גדולתי תרתי משמע לאף אחד כאן מהפורום הזה , ואם רק דרך עורך דין ומשטרה תהיה מובנת אז נחזור אליה -בתפוז לא בעיה לאתר את המתעלל . שבת שלום מרחל-נשמה

אל תערבי אחרים- כריש שאקיר !!!!!!

חבל אתה יודע למה חבל?
כי בגלל אידיוט כמו המתעלל כאן, נאלצתי לשלוח אוסף ראיות משפטיות למנכ"ל חברת וואלה, וליועצת המשפטית של בית חולים איכילוב ואתה יכול לבדוק , ולגרום להורדת פורום מהרשת, ואדם אחד הגדולים בארץ בפסיכולוגיה שלא הצליח לנהל פורום ולהתמודד עם ההתעללות הזאת כמו שצריך, היה צריך ללכת הביתה לרדת מהרשת. אדם שיכל לעזור להרבה מאוד אנשים ברשת, מומחה בתחומו בארץ. ואתה יודע מה? הם חשבו לעבור לתפוז ולא עברו -אני מניחה שהחולי ברשת שרף אותם מספיק. נמאס לי לפנות לנטע שתעשה משהו, כמו שנראה לי שכבר נמאס לה להמשיך לעקוב אחרי החולה נפש המתעלל הזה כל הזמן ולמחוק לו הודעות זה תפקיד של מנהל הפורום לשמור על הפורום , ולחסום את הדפוק הזה. אין לי סיבה לכתוב בכמה שמות נהפוך הוא אני כל כך גאה באמת שלי לאמר אותה בשמי אז למה אני צריכה שם בדוי? אני אדם אהוב ברשת, בזכות עצמו, בזכות יושרו, בזכות אישיותו אני לא צריכה כמה שמות כדי לדבר עם עצמי. לגבי משה-לא הייתה לי הזכות עדיין לפגוש אותו בחיים, ויקס שתרגע, רק הוא פשוט אדם אנושי שמצא לנכון להגיב כי יש מה שנקרא טיפת צלם אנוש. רק להזכירכם כשכריש התעלל בי כאן בפורום , כשכתבתי כרחל-נשמה באו עליו אח"כ צרות , כולכם יודעים מה קרה לכספו ומה קרה לו אח"כ עם האתר שניהל ומה קרה אחכ עם קירבתו לפיגוע. מי שמתעלל בי כיום ולא חשוב מה השם הנוסף שלו(אני חושבת שאני יודעת ) ישלם מידי שמיים בבריאות הגוף. וכל הכסף שלו מהבורסה לא יצליח להחזיר לחייו את החיוך. כי הוא יסבול קשה מאוד מאוד וזה נכתב מהלב עמוק בפנים. בזה סיימתי את ההתיחסות לעניין כי באמת אני לא צריכה להוכיח את גדולתי תרתי משמע לאף אחד כאן מהפורום הזה , ואם רק דרך עורך דין ומשטרה תהיה מובנת אז נחזור אליה -בתפוז לא בעיה לאתר את המתעלל . שבת שלום מרחל-נשמה
אל תערבי אחרים- כריש שאקיר !!!!!!
אל תתייחסי אליי כמו אל החברים שלך בדיבורסה... תפסיקי לאיים כאילו את יודעת מה את מקשקשת. תפסיקי לאיים על כולם בקללות משמיים. תפסיקי לבלבל את המוח לכולם כמה את נאהבת ונחשקת. תפסיקי לומר לכולם איזו מומחית לשוק ההון את. להזכירכם - מודל רחל נשמה קובע שיש לעשות הפוך מרחל נשמה ובצורה הזאת סיכויי רווח של 75% ואם את אומרת את הכל תלמדי לקבל ביקורת. תקבלי ותשתקי או תקבלי ותגיבי אבל אל תאיימי. ודבר אחרון - את ממש ירדת מהפסים. מה הקשר בין פיגוע שארע, שקיר ולכבודך האבוד ? עכשיו באמת ירדת מהפסים.

מי אתה ? תפסיק כבר מתחזה !!!

מה יהיה פורום שוק האון?
אלוני כמה תתיר למתחזה שלי לכתוב בשמי ? לבן אדם יש הפרעה נפשית קשה, נכנס בשמי לכל פורום שרק מתיר לו, ואתם חברי הפורום (חלקיכם) מוצאים את ההזדמנות לקלל וללכלך...עלי הנשמה הטובה והמתוקה של הרשת. די נמאס לי כבר מזה , תתחילו להתבגר. אני לא כותבת בתפוז, אני לא כותבת בגלובס אני כותבת רק בדיבורסה כי רק שם מספיק מכובדים ואנושיים לחסום אותו סופית. ולהגיש תלונה. אני גם לא כותבת בפורום של דוביד כי אין קפה ועוגה בכניסה, ואם אני אכנס יהרסו לו את הפורום לא מגיע לו :)))) למרות שאני מעריצה שלו-הוא ענק הגדול מכולם. שיהיה לכם ערב טוב ומספיק תתבגרו רחל-נשמה
מי אתה ? תפסיק כבר מתחזה !!!
ענת תמחקי אותו

astral travel

New member
איזה משמעות אתה נותן לצימצום הטווח

השוק בניוטראל ?
השוק עדיין נסחר בטווח הצר של 325- 328 . למי ששם לב לאינטרוולים הרי שהטווח התחתון עדיין נתמך בעוד שהעליון הולך ומצטמצם. השוק לא בניוטראל !
איזה משמעות אתה נותן לצימצום הטווח
מהרף העליון ?

astral travel

New member
על מה הניתוח שלך מתבסס ?

צמצום הטווח
הניתוח מעט מסכון ולא הייתי ממליץ לצי שאינו מודע לסיכון אפילו להתייחס אליו. לפי ניתוחיי השוק יסיים היום מתחת ל 324
על מה הניתוח שלך מתבסס ?
אעריך אם תוכל לפרט את הדרך שבה הגעת למסקנה

מצב
הנושא נעול.
למעלה