השוק בניוטראל ?

מצב
הנושא נעול.
כרגע שבר השוק את

זה אומר שהיום טעיתי
וטווח המסחר עדיין נעול 325-328 . המגמה היורדת עדיין שלטת.
כרגע שבר השוק את
הקו המגמה הראשון 329.הבא 333 ואח"כ 340. להערכתי הוא ישבור את כולם ואז אולי ניתן יהיה לאמר שהמגמה השלטת של ירידות כבר תמה!!!

הגזמת קצת

כרגע שבר השוק את
הקו המגמה הראשון 329.הבא 333 ואח"כ 340. להערכתי הוא ישבור את כולם ואז אולי ניתן יהיה לאמר שהמגמה השלטת של ירידות כבר תמה!!!
הגזמת קצת
המגמה השלטת בערך מקו ה 460 באופן מוחלט. אולי בקצב הזה עוד היום נעבור את ה 400 ?

לא הבנת נכון

הגזמת קצת
המגמה השלטת בערך מקו ה 460 באופן מוחלט. אולי בקצב הזה עוד היום נעבור את ה 400 ?
לא הבנת נכון
הכוונה למגמה המינורית שהחלה ב340 והיא היתה למטה. חד משמעית איני רואה את השוק יורד מתחת ל 320 לפני שיגע לפחות ב 340!

לא הבנתי

חכה אם לא היום אז מחר!
לפחות אתה מודה שטעית?
לא הבנתי
הדבר החשוב לך הוא שאני אודה שטעיתי ? טעיתי
וזו אינה הפעם הראשונה שאני טועה

diego2001

New member
רבותי המלומדים

מעוניין לדעת מה מחר?
המשך עליות!
רבותי המלומדים
סולם צודק בדרך כלל סביב 75 % אם למישהו יש ביצים כמוהו לפרסם בצורה די ברורה את התחזית שלו בבוקר ולהשיג כזה אחוז של דיוק אז הוא מוזמן אם לא אז להרגע עם ההשמצות

מי השמיץ ? הוא באמת בסדר

רבותי המלומדים
סולם צודק בדרך כלל סביב 75 % אם למישהו יש ביצים כמוהו לפרסם בצורה די ברורה את התחזית שלו בבוקר ולהשיג כזה אחוז של דיוק אז הוא מוזמן אם לא אז להרגע עם ההשמצות
מי השמיץ ? הוא באמת בסדר

שלום רב - אני כאן

השוק בניוטראל ?
השוק עדיין נסחר בטווח הצר של 325- 328 . למי ששם לב לאינטרוולים הרי שהטווח התחתון עדיין נתמך בעוד שהעליון הולך ומצטמצם. השוק לא בניוטראל !
שלום רב - אני כאן
זה נסיון ראשון. וואוו כמה אושו יש כאן?? המון! כנראה שיחקתי אותה שמה למרות שלא התכוונתי.... כאן נראה הרבה יותר כיפי..

2אדום

New member
שלום אושו

שלום רב - אני כאן
זה נסיון ראשון. וואוו כמה אושו יש כאן?? המון! כנראה שיחקתי אותה שמה למרות שלא התכוונתי.... כאן נראה הרבה יותר כיפי..
שלום אושו
מסכים איתך משה יוצא ממש קטן כשהוא לא מעיף את מקסים. הוא ממש צוחק לו בפנים. מעניין שאותך הוא כן רוצה לצנזר.

מה הסדר של ההודעות?

שלום אושו
מסכים איתך משה יוצא ממש קטן כשהוא לא מעיף את מקסים. הוא ממש צוחק לו בפנים. מעניין שאותך הוא כן רוצה לצנזר.
מה הסדר של ההודעות?
למה הסדר לא לפי השעה של ההודעה הראשית. אני בפרנוייה - חשבתי כבר שגם הפורום הזה בשליטת משה וגם פה הוא מחק אותי. משה צעיר ואוהב לחשוב שהוא הכי יודע - וזה די נכון רוב הזמן בפורום. לי יש סגנון מתנשא לפעמים שלאנשים עם רגשי נחיתות יכול להפריע ולהרגיז אותם. הוא טעה בגדול איתי ולעולם לא אוכל להיות איתו כן לגמרי - זו טעות נפוצה של בנקאים....

מצב
הנושא נעול.
למעלה