השטות היומית של תומך מילה 2 - חדש

השטות היומית של תומך מילה 2 - חדש

מכירים את המחזירים האלו בתשובה, שתמיד, אבל תמיד, בטוחים שבסוף תחזור בתשובה, מה שלא תגיד להם הם בטוחים, שפשוט כרגע אתה חי ככה, אבל מתכנן קומבינה של לחזור בתשובה, ברגע האחרון, הם לא תופסים את זה שיש אדם ``שלא מאמין בתנ``ך`` ``אתה צוחק איתי? נכון?`` תגיד להם אלף פעמים והם בשלהם, הם כל כך סתומים בהטפה דתית שהם לא מצליחים להבין איך אדם אחר חושב, מה הפלא, הם את המחשבה שלהם לא מפעילים אף פעם, הם חיים על פי מה שהרב אמר, ובלי להפעיל את השכל שלהם, ומה כל זה קשור לברית? אז זהו, שגם בענין ברית מילה, יש להם איזה ביטחון מוזר כזה: ``תגיד, אתה לא מבין שאם לא תעשה לילד בגיל קטן הוא יעשה כשהוא יגדל?``, הנה ציטוט של תומך מילה, כן, אני מתכוון לאחד שהיה קורבן של מוהל, ולא, הוא לא כועס עליו, הוא מצדיק אותו, וקובע שדווקא אנחנו, מתנגדי המילה, הם האכזריים, לקרוא ולא להאמין לאן מסוגלת שטיפת מח להביא בן-אדם: ``אוי ואובוי רק לחשוב לעשות את זה כבוגר בגיל שמונה עשרה ? איזו אכזריות של הורים...`` כן, הורים שלא חתכו לילד שלהם, הם אכזריים, אתם קולטים את זה? הוא בטוח, אבל בטוח, שהילד יגדל, הוא ירוץ לחתוך לעצמו, אז יש לי חדשות בשבילך, מיסטר זין קצוץ וכשר, לא רק שהוא לא ירוץ לחתוך לעצמו, אני בטוח שגם הנכדים שלי לא יסבלו מברית, למה? בזכות האינטרנט! פעם יכלתם להסתיר את הנזק הרפואי, היום כל אחד יכול לקרוא עליו, פעם, לדבר עם ערל, וערל היה דבר מגונה, היום אנחנו מדברים יום יום עם ערלים באינטרנט, חלק מהם יותר חכמים מכל היהודים החרדים שאני מכיר ביחד, וחוץ מזה, ממתי להיות ערל זו מילת הגנאי החריפה ביותר? יש לך מושג כמה ממזרים ובועלי נידות יש במדינה הזו? (כל אשה שלא הולכת לטבול במקווה!) וכמובן לא נשכח מחללי שבת בפרהסיה, אז מה? אף אחד לא שם עליכם יותר זין!

למעלה