השיר החדש של אוליארצ'יק

וגם ראיתי את התוכנית

האמת לא אהבתי את השיר. מצד שני בשמיעה שנייה ברדיו היה כבר יותר נעים לאוזן אז אולי צריך להתרגל.

arivederci

New member
שיר חמוד מאוד לטעמי

קליל ונעים לאוזן.גם הקליפ בהשתתפות דרור קרן נחמד. השאלה היא רק: למה כמעט ולא משמיעים אותו ברשת גימל?

רון65

New member
דוורא שיא לא רע בכלל...

בכלל לא ידעתי שהוא מתוך התכנית. שמעתי אותו ברדיו וגם ראיתי את הקליפ. כזה אוליארצ'יקי.

גם אני ראיתי...

זה היה כבר לפני כמה חדשים. היה מדהים לעקוב אחרי תהליך של: איך נולד שיר? מהרגע שהאיש פוגש במילים, ובוחר בטקסט הנכון עבורו, ממש רואים יוצר בפעולה. חבל שלא יצא לי לראות עוד תכניות. היתה בימים האחרונים תכנית עם חמי רודנר. הרעיון אדיר, וכל הכבוד ליוצרים שמרימים את הכפפה.

giba70

New member
יצא הכי מוצלח לדעתי

מבין השירים שעשו בתכנית, ממה שיצא לי לראות, זה השיר שיצא הכי טוב, עם הקליפ הכי מגניב, וממש מתאים לאלון אולארצ'יק. אבל הקליפ ממש הרס אותי, איך דרור קרן והבחורה החמודה הולכים להם משני צידי הכביש ומסתלבטים אחד על השנייה, ואיך הוא מפצח גרעינים...

סאביבית

New member
מישהו זוכר איך קוראים לשיר ?

חבל שאי אפשר להוריד אותו ב songs.co.il , לפחות לא מצאתי ואוליארצ'יק באופן כללי דווקא נמצא שם... R750Girl ??

R750-Girl

New member
השיר נקרא "בואי נתחבק"

כרגע אי אפשר להוריד אותו בשום מקום. החל מהשבוע יהיה ניתן לשמוע אותו באתר של אולארצ'יק, אבל מכיוון שהזכויות של השיר שייכות לערוץ 24, לא יהיה ניתן להוריד אותו מהאתר (כמו שתכננתי לעשות בהתחלה). אני אפרסם כאן, ברגע שהוא יעלה לאתר. סחטיין על ההתעניינות.

למעלה